Skautův průvodce zombie apokalypsou

• USA Scouts Guide to the Zombie Apocalypse (viac)

Tři skauti a dlouholetí přátelé spojují své síly s drsnou servírkou, aby se stali tím nejnepravděpodobnějším týmem hrdinů. Když jejich město zpustoší invaze oživlých mrtvol, je na čase složit toho nejdůležitějšího bobříka ze všech a pomocí skautských dovedností zachránit lidstvo před zombie zkázou. (Magic Box)

jack_scott

Výborná zombie komedie, zatím rozhodně nejlepší existující. není to na 100 ani 95%, ale 90% tomu dám. Výborný mix všeho možného vtipného, dokonce i ty pubertální vtípky nejsou většinou trapné. Za mě spokojenost. ()

matolos1

Naozaj vtipné prevedenie zombie apokalypsou skautmi, ktoré absolútne nemusí myslieť na celkové spracovanie deja. Pri niektorých scénach som plakal od smiechu. ()

PamelaJJK

Nic jsem od toho neočekával a tak to nebylo až tak velké zklamání. Dokonce tam bylo pár hodně povedených a geniálně načasovaných fórků, díky nimž se to dalo vydržet celé, protože přišly vždy v okamžiku, kdy se začínal vkrádat pocit, že jde o neskutečný blábol. Když k tomu přičtu Sarah Dumont, tak jsem na vážkách jestli nejít až na tři hvězdy. To by ale zase bylo příliš. Takže vcelku zábavná zombie podívaná na jedno zkouknutí. ()

wallax

Hehe...zombie komediálna kravinka, ktorá mala pár svetlých momentov, niekoľko pamätných scén a asi dve pekné baby...inak žiadna výhra. ()

blazma

Nejsem moc velký fanda komedií ve kterých se objevují zombie, protože to vždycky zavání spíše trapností než vtipem. Když navíc vezmete v potaz že tady jde o kutili a až moc staré skauty, zavání to trapností ještě víc. Navíc když jsou ti skauti jenom tři, fakt jenom tři? :D Každopádně, mě to trochu vyvedlo z omylu a dalo se na to koukat, až na jednu hodně trapnou věc, při skákání z okna do trampolíny, která byla fakt mega trapná, tak se to dalo. ()

Maraboy

Tohle je stejně blbý jako ty zombie co v tom hrajou,pokud máte podobně vyžranej mozek jako oni, je to koukatelný jako pohled na kozatou policajtku ,místama napínavé jako gerontoidní pennis a veselé jako když vám babička líže anál. ()

hony23

To se takhle parta skautů rozhodla, že přestanou lovit bobříky a začnou lovit bobry. Bylo tak zaděláno na další pičoidní komedii, kdyby zrovna nepropukla zombie epidemie, která z tohoto filmu udělala svižnou a vtipnou podívanou okořeněnou několika fakt bizarními scénami. A jelikož jednoho ze skautíků hrál i Schwarzenegger junior, nemohlo to se zombíky dobře dopadnout! ()

blade23mc

Zombie film natočený úplně z nového úhlu a to skautského oddílu malé chlapecké skupiny. Vtipných scén domrtě, samozřejmě nechyběla nějaká ta kočička ať už prsatá živá, prsatá neživá či třeba jen malá neživá, uchylnost dnešní doby "dělat si selfie" ve filmu za každé situace, i když vám jde o život byla vtipnou vložkou.. Film rozhodně pobavil, uteklo to rychle. Děj zapeklitý nebyl a tak ho kluci sehráli celkem parádně a sympaticky. Závěrečná řežba byla trochu nepřehledná a figurovat v ní já jako jeden ze skautů, tak nejspíš omylem trefím i nějakého toho přeživšího. No parádní zombie komedie a klidně bych to přirovnal k zábavě ze Zombielandu, i když ten asi nic nepřekoná. 79% ()

Ace.A.T.L.

Ty kráááávo, já se bavil. Fakt mazec. Nelze očekávat nic smysluplnýho, ale jako komedie na zombie styl, je to prostě pecka. Některý scény jsou tak dobrý, že jsem si je vracel i několikrát a tlemil jsem se znova a znova. Tohle je počin, kterej si nechám v compu na pořád a rozhodně to musím vidět víckrát, než 5x. Za mě skálopevných 5* a VŘELE A RÁZNĚ DOPORUČUJU ()

Los_Angelos

Zombieland pro chudé. Natočeno s mnohem menší grácií, mnohem menší zábavností, mnohem menším sarkasmem a nadhledem. V podstatě neškodná teen zombie komedie, která jede klasiku: jsem outsider, dostanu lekci z outsiderství, pochlapím se, zachráním všechny a navrch dostanu best of kočičku z místní školy. Tohle není spoiler, tohle je prostě 100 x viděná klasika, která sice ničím neurazí, ale také nenadchne. 45%. ()

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman