Skautův průvodce zombie apokalypsou

• USA Scouts Guide to the Zombie Apocalypse (viac)

Tři skauti a dlouholetí přátelé spojují své síly s drsnou servírkou, aby se stali tím nejnepravděpodobnějším týmem hrdinů. Když jejich město zpustoší invaze oživlých mrtvol, je na čase složit toho nejdůležitějšího bobříka ze všech a pomocí skautských dovedností zachránit lidstvo před zombie zkázou. (Magic Box)

bearmeedek

Ufff! Hrozný název a hrozný popisek k filmu. Díval by se na to někdo? A spousta kladných hodnocení. To sice dnes není měřítkem, ale dal jsem to tedy taky. A výsledkem je příjemný pocit. Hororová komedie cílená převážně na teenage, a přesto se to líbilo i mě. Vše je zde dávkováno v nenásilné míře - humor, horor, akce, sexuální přednosti a hudební doprovod z různých žánrů. Velice příjemný pocit navodilo, když trojice skalních skautíků v uniformách vyrazila "vyčistit" techno-disku, za doprovodu úderného hitu od Scorpions. Novinka - skauti v zombie filmu - fakt neurazila. Prostě dobrý večerní relax, po kterém klidně usnete. 69%. ()

vikino1

Tak to byla slušná sobota. V jeden den pustit Skauta a Wyrmwoord ... Ve srovnání Wyrmwoord je asi lepší a zajímavější ale tohle - tohle je vostrá sebeparodie ze spoustou vychytaných momentů, který jsem v tomhle žánru ještě neviděl (namátkou - kdo kdy viděl chytnout zombieho za péro). Je to svěží, je to gore a až na ten konec je to docela prdel. ()

Gajzur

Ach ti Zombie :D ale jsem rád, že to nebylo podané v katastrofickém duchu. Ale vážně prča komedie. A to mám rád. Tak jako Zombieland. Ten je trochu vzítý globálněji, ale sranda je tam stejná jak u tohoto filmu. Pokud jste viděli Zombieland, tak určitě mrknout i na tento film, protože se nasmějete i tady. ()

Pavel82

Dlouho jsem považoval Zombieland za vrchol komedie se zombie tématikou, ale dnes byl se vší parádou poražen skauty. Ti se navíc zařadí mezi moji topku komedií s velmi bizarním humorem... zombie prsa a penisy urcitě nesednou každýmu. Já se ale válel samým blahem po podlaze. Zatím nejlepší komedie tohoto roku. 85% ()

DarthFailord

A co ty si zač? Já jsem skaut...inu věru svižná podívaná, která svou nadsázkou a sebeparodizací skěle lahodí oku zombie fandy. Občasná opravdová stupidita a absurdita některých situací jen přidává na brilantní béčkovosti a tahle blbost je o to zábavnější.Čistých 80% ()

E lan

Tak nějak tvůrci nevěděli co natočit. Komedie to moc není, klasický zombie film také ne, tak to zůstalo někde na půl cesty. Když se k rimu přidá ještě několik vysloveně nechutných a ani nevripných scén, je to za mne shlédnutelný podprůměr, který ale nedoporučuji. ()

markotter

Nebylo to úplně špatné (hlavně, že se tam skoro všechno ukazovalo, skoro jako ve skutečnosti), ale byl to prostě jen béčkověj film o zombíkách (s několika docela zábavnými scénami na hraně dobrého vkusu). ()

Likan7

Promarněná šance být dalším Úsvitem mrtvých. Je tu plno nápadů, rychlý zombíci, plno spoře oděných dam, jenže jak dobrá je druhá půl hodina, tak přesně špatná je ta první a třetí. Za týden nebudete vědět o čem to bylo a budete si pamatovat tak možná zombie striptérku. ()

Hashirama

Absolutní nářez, který je stejně infantilní jako je zábavný. Výstavní ženský cast, totálně pochcávací fóry a neskonale vtipný gore fest plný nápadů s pubertálně divokou náturou v cestě za high school sweetheart, friendship goals a scout chainsaw massacre. Prostě multižánrová radost, která třeba nepřekvapí variací žánrových pravidel, ale naplňuje je bezchybně a zdobí je vším výše zmíněným. Jak hezké je si připomenout, proč člověk kouká na pohyblivé obrázky. ()

liberita

Čakala som tínedžerskú komédiu s miernym hororovým pozadím a tou síce Skauti sú, majú však zároveň aj poriadne grády a nechýba im plná dávka hláškovania a scén vyvolávajúcich výbuchy smiechu. Nepreháňam, naozaj som sa veľmi dobre na filme pobavila a ak by som ho mala porovnať s inými zombie komédiami, tak vysoko prevyšuje tiež tohtoročné Cooties s Elijahom Woodom, je o triedu lepší ako Zombieland a dokonca sa približuje genialite britského Shaun od the Dead. Možno by ste povedali, že je skôr vhodnejší pre mládež, spoločne so mnou sa však v kine výborne zabávali všetky vekové kategórie. ()

DavidWebb

V zombie žánri sa u tohto v mnohom jedná o inovatívny počin s výškami a dnami, preto tomu nemôžem dať plný počet, predsa len, ako táto sranda osviežujúco "dýcha", tak ju zhadzuje niekoľko trápností. Už samotný nápad, žeby stredoškolskí tinečri boli skautmi a nosili skautské uniformy s pionierskymi šatkami je u američanov nielen pritiahnutý za vlasy, ale absolútne neuveriteľný. Ale nevadí, nechcem vypichovať chybičky, hlavne že príbeh je aspoň z časti niečím nový a v neposlednom rade je to aj celkom slušne natočené. Toto by som ešte niekedy v budúcnosti vedel dať. PS: Ako to, že na konci nevial na stožiari hajzľový papier s červenými pruhmi a bielymi hviezdami? ()

eagles22

Téhle zombie komedii nechybí vůbec nic. Dobře zvolení herci, kopec srandy, akce, napětí a mrtvých zombíků. Bavil jsem se, jako už dlouho ne. Je to pro mě nejen velké překvapení, ale i jeden z nejlepších zombie filmů (komedií) co jsem kdy viděl. 90% ()

prochy10

naprostá parádička!! (y) takovej nenápadnej film, na kterej jsem narazil náhodou, ale o to víc mě potěšil,.....hororová komedie se zombíkama, prošpikovaná vtipem a skvělejma scénama a vším možným!! :D :D doporučuju kouknout ;) 5* (btw: scéna s policistkou a trampolínou TOP :D (y) ) ()

Knor

Zombie komedie, ve které jsou pro změnu zachránci světa tři skautíci a sexy barmanka. Nechci to dál nějak rozvíjet, dá se na to koukat, má to pár hodně vtipnejch scén, krve a zombíků je taky dost, ale je to na jedno podívání. ()

TommyDiamond

Po vytváření všech dílů paranormálních sraček muselo Landona vážně osvítit, když dal do kupy něco co má hlavu i patu. Navíc konečně někdo pochopil, že po všech těch filmech, které jsme za posledních deset let o zombících viděli, je nesmysl brát zombí apokalypsu jakkoliv vážně. Chce na to jít s humorem a to s pořádným. Kdo by pak taky řekl, že partička skautíků, ze kterých outsiderství doslova čiší, by mohli být hrdinové zombí apokalypsy? Nikdo. A v tom je také asi největší síla, ve skautech outsiderech.... Tento šílený příběh je navíc doplněn dávkou trefného humoru, výživným masakrováním zombíků a pořádnou ráznou milfkou.. Co víc si přát.... Podle mě byl skautí průvodce hodně dobrý, lepší než třeba zombíland, který mě tak moc nenadchl... Hodnotím čtyřmi hvězdami...... ()

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman