NinadeL

Kvalitní retro, kvalitní akce, kvalitní humor a skvělá Peg. Sexy, chytrá a báječná Peg. A kromě toho teď začala vycházet série Original S.I.N. a celkově komiksová Peg je na roztrhání. A jak to celé dopadne samozřejmě už víme z One Shotu. Takže přítomnost vynikající záporačky Bridget Regan je už jen poslední kapkou k dokonalosti. A pokud by někdo pochyboval o oscarovém výkonu Shee Whighama, měl by se podíval na Boardwalk Empire. Škoda jen, že další střípky s Peg musíme hledat rozházené po Agentech SHIELDU (zatím dvě epizody v jejich 2. sérii), druhém Capově filmu a vyhlížet teoreticky můžem i druhé Avengers a Ant-Mana, ovšem co je ale skutečně potřeba, je 2. série tohoto seriálu. ()

Shakers

1. séria - 85%. Už v Captain America: The First Avenger sa mi Agenta Peggy Carter ľúbila (a áno, aj sa mi ľúbi) a tu je minimálne dva krát tak kúl. Som rád, že po Agentoch (čítaj Coulsonovy) dostala aj Peggy Carter svoj seriál. Narozdiel od Agentov má tento iba osem dielov a dosť dobrý ucelený príbeh. Potešia samozrejme drobné prepojenia (Howard Stark je doslova labužnícky, poteší aj Howling Commandos), ale aj dobrá dobová atmosféra, výprava, kostýmy, ale aj slušné vedľajšie (ako je u Marvelu zvykom, dobré obsadené) postavy (komrník pana Starka Edwin Jarvis, Agenti SSR Jack Thompson, Daniel Sousa, Roger Dooley). Po tých Marvelackých filmov plných efektov (ktoré mám rád) veľmi príjemná zmena. Rozhodne lepšie ako Agents of S.H.I.E.L.D. ()

Vavča

Jak Marvel nemusím, tak Agent Carter mi sedl. Což je bezpochyby zásluha Hayley Atwell, která dává vzpomenout na dobu, kdy ženy nevypadaly jako inkoustová nehoda, omalovánky, nebo sběr šrotu... Naopak vracíme se do 40.let, kdy účesy byly bohaté, šaty úžasné, punčochy povinnost.  Peggy Carter musí helpnout vynálezci a boháči Howardu Starkovi, kterého tajná služba podezírá z prodeje technologií cizím mocnostem. Je to tak krásně starosvětské a retro (hard-boiled, noir vlivy jsou jasně vidět), nicméně je to fakt zábavné i napínavé. Perfektní výkon kromě Hayley podává i James D'Arcy v roli Edwina Jarvise, Starkova majordoma, jeho distingované vystupování ve stylu decentního Angličana nemá chybu. Viděno v prosinci 2023. ()

nash.

Už když jsem poprvé viděl Kapitána Ameriku, říkal jsem si, že Peggy by si zasloužila vlastní film. Ale potěšil i seriál. Dobrý seriál. Krátký dost na to, aby se příběh nerozplizl, aby to odsýpalo, ale současně byl čas na věci, které se do filmu nevejdou. Navíc Peggy dostala skvělého parťáka. Jarvis nemá chybu. ()

ScarPoul

Veľmi príjemné prekvapenie. Marvelovský vesmír funguje s omnoho väčšou presnosťou ako ten od DC - pre mňa je to trochu škoda, lebo som väčší fanúšik práve DC. Agentka Carterová je spin off seriál k jednej z ústredných postáv prvého Kapitána Ameriky. Vracajú sa nejaké staré postavičky a pribúdajú nové. Výhodou seriálu je jedna dejová línia s Leviathanom a akýmsi dokázaním že žena po vojne má svoje miesto v mužskom svete. Skvelé herecké výkony - hlavne D´Arcy ako Jarvis a Atwell ako Carterová. Prvú sériu som zhltol okamžite a som veľmi zvedavý kde sa príbeh bude uberať. Dobová atmosféra je aj napriek rozpočtu zobrazená nadmieru dobre a pripomína samotný film. Uvidíme kam sa to celé bude uberať, ale po prvej sérií som nadmieru spokojný. 1. séria - 80% ()

malylada

Peggy Carter je prostě sympatická po všech stránkách a je dobře, že dostala prostor od Marvelu. Člověk by čekal epizodní příběhy, ale vlastně se jedná o ucelený příběh a špionážní minisérii. Děj se točí kolem ukradených zbraní, spiknutí proti Starkovi a pravdu je to spíš drama, než akční jízda. Od začátku to má hlavu a patu, bez většího zaškobrtnutí. Až šestým dílem se začíná zápletka zjednodušovat a vydá se směrem, který se mi úplně nepozdával. Záporák byl dost nesmyslný a závěr tvůrci trošku odflákli. Naštěstí to vynahrazuje slušná akce a napětí rozhodně neubývá. Vizuál z 50. let je naprosto skvěly, včetně kostýmu. Velké překvápko.....8/10 ()

jh666

Po pilotu jsem moc spokojený. Hayley Atwell je jako Peggy prostě úžasná. Retro atmosféra se mi zamlouvá. Akce je povedená. Vypadá to na jeden ucelený příběh. Takže klady rozhodně převažují. Zatím jediným záporem jsou zatím poměrně nevýrazné další postavy (kromě Jarvise, ten se vedle Peggy jako jediný chytal). Zatím 80 % Edit po zbytku série zvedám na pět hvězd. Poslední tři díly byly skvělé a prostor časem dostaly i další postavy. Pevně doufám v druhou řadu. 85 % celkově ()

joker.george

Kvalitu si Agent Carter držela daleko vyrovnaněji v lehčím nadprůměru než první série Agentů, jenže na druhou stranu jsem nedostal, snad kromě té poslední, nějakou opravdu výbornou epizodu... Dobové vykreslení, atmosféra, prostředí, nápaditá akce, humor a nadhled i hudba jsou zárukou dobře odvedené práce, jenže zde opět bezkonkurenčně kraluje výborná Hayley Atwell v hlavní úloze, neméně mě však potěšila i přítomnost Jamese D'Arcyho jako komorníka Jarvise. ()

GavlaDan

Fajn série. Asi to není nic, na co bych se potřeboval nutně někdy znova podívat, ale je to zábavný, fajn seriál. Respektive tahle první sezóna. Peg Carter nikdy nepatřila mezi moje oblíbené postavy. A to se tomuto seriálu nepovedlo změnit, ale povedlo se mu ji více prokreslit, odhalit další její vrstvy a podobně. Co cením je, že k pochopení děje nebo postav nemusíte vidět žádnou jinou marvelovku. (Maximálně prvního Capa.) Kdo ovšem za mě táhne celý projekt nahoru je Jarvis. Ten chlap to hraje naprosto skvěle. A svojí postavou posouvá průměrnou detektivní zápletku o úroveň výš. Je super, že tu máme i toho mladého Starka, který je taky dost boží. Takže za mě je to lehce nadprůměrná retro detektivka rozšiřující svět Marvelu. 6/10 ()

Mouchal

1. série : Předpokládám, že tento mini-seriál zhlédla většina z nás jen z povinnosti a z lásky k celému MCU. Jinak by totiž šlo o dost průměrnou kriminálku. Jediným tahákem jsou zde celkem povedené postavy (především samozřejmě Peggy s Jarvisem). Už to chce ale koule, vytvořit seriál, kde hlavní postavou bude žena, namísto nějakého ultra bouchače, na které jsme od americké produkce už tak zvyklí. Ale na druhou stranu je to závan čerstvého vzduchu (po tom už prohnilým jsme si to zasloužili). První řekněme čtyři díly byla naprostá slabota, ale naštěstí zbytek už najel na vyšší laťku (kterou známe třeba z marveláckých agentů). Ale nic to nemění na tom, že Peggy je prostě ženská, jak má být. Inteligence se tu skloubila s divokou krásou a s uměním pořádných kopanců (joo dal bych si bacha). Naopak její parťák Jarvis působí spíše jako ten humorný prvek a daří se mu to (bohužel je tam na to jediný). Co mě iritovalo postupem času už hodně, je Peggyina posedlost svým milovaným Kapitánem. Snad v každém díle tam truchlí a my tak místo nějaké akce sledujeme pouze fotku Steva Rogerse nebo smutný výraz Peggy. A celkově seriál působí až moc naivně, abychom mu to věřili, nicméně dobovou atmosféru zvládl s noblesou. Ale alespoň jsme se dozvěděli, z čeho vznikl název pro novodobou umělou inteligenci našeho Iron-mana a hlavně - dorazí i Stan Lee! 60% ()

Likan7

Nemůžu sice říct, že bych byl rozčarován, ale bohužel nejsem ani fascinován. Úvod seriálu je zoufale zdlouhavý a ty lepší díly jsou až ke konci. Na to, že tohle má být TA série, která seriál nakopne a přitáhne diváky si nejsem jistý, jestli se to Agentce Carterové povedlo. ()

Mr.Baboon

Po čtyřech dílech bych hodnotil tak nějak průměrně. Mám z toho rozporuplné pocity. Seriál vypadá slibně, ale zatím tam není nic, co by mě víceméně oslovilo. Asi je to časovým umístěním děje. Seriál nemůže nijak navazovat na filmy jako třeba Agenti S.H.I.E.L.D. a to možná většinu sledujících odradí. Pár záběrů z Captaina America sice potěší, ale to už jme přece všichni viděli. Jediná návaznost na filmy, co se mi docela líbila, byl Vanko (kdo zná IM2, pochopí) a Stark s Peggy, ale ti jsou samozřejmostí. Zatím tedy zůstanu na 3* a uvidíme dále, Hayley Atwell se mi jako Peggy líbí a její hlášky sedí, děj zatím opravdu takový seriálový, což zatím na plný počet nestačí, ale jako výplň při pauze Agentů, jak tu mnozí z vás říkají, co bychom více chtěli. Jen něčím nakrmme fanoušky, ať mají na co koukat - takhle to podle mě v MARVELu pojali a je to znát. Snad se Agentka Carterová jednou promění v plnohodnotný seriál a ne jen jako (ano, opakuji se) výplň při pauze Agentů. Seriál má potenciál, jen ho nepromarnit. AKTUALIZACE: ..názor na seriál pořád stejný. Snad si 2. řada povede o něco lépe. ()

MERKATtv

Fajn seriál so skvelou atmosférou a Haley Atwell ktorý má bohužiaľ slabší príbeh a vedľajšie postavy. Jarvis je ale fakt super. Za normálnych okolností by som dal tri hviezdy ale tento seriál má tak dobre spravenú tú atmosféru, že som jednu musel pridať. ()

BaronMartin

Předem se omlouvám všem, komu se první série Agentky Carterové líbila, ale mě to většinu času extrémně nebavilo :D Začneme s pozitivy, jelikož jich není moc :D Hayley Atwell je skvělá hlavní postava, Peggy je sympatická a dokážete jí chápat. Navíc mi přijde opravdu dobrý nápad udělat seriál zrovna na tuto dobu MCU, tedy doba po Prvním Avengerovi, jelikož je to poměrně neprobádané a zajímavé období. Když už jsme nakousli postavy, tak Edwin Jarvis je naprosto výborný sidekick, je vtipný, je strašně charismatický a je to dobrá postava a fajn humorný prvek. Další vedlejší postavy jsou fajn, ale u některých je škoda, že jsou jenom vedlejší, viz Howard Stark, který mohl dostat podstatně víc prostoru. Taky chci pochválit atmosféru 40. let, která je prostě skvělá a všechny kulisy a kostýmy vypadají dobře, k tomu je tu i skvělý soundtrack. Bohužel, to je tak nějak všechno z dobrých věcí. Ten zbytek je strašný průměr. S čím mám největší problém je děj, který je nehorázně nezajímavý, kromě posledních 3 epizod vlastně ani není moc ucelený a jinak je hrozně obyčejný, není ničím zajímavý a vlastně mi bylo tak nějak jedno, co se děje. Není tu moc zvratů, není tu žádná zajímavá nosná příběhová linka, prostě sledujete pár postav, jak něco dělají a není to ničím okořeněné, není to zajímavé a je to takové nijaké. Obyčejné a nezajímavé jsou asi ta 2 správná slova, která to dost vystihují. Problém mám i se záporáky, kteří jsou úplně stejní jako ten děj. Nezapamatovatelní, nudní a nezajímaví. Hlavně doktor Fennhoff, který je zde hlavní záporák, tak se objeví až na poslední asi 3 díly, jeho motivace jsou ukázány až v poslední epizodě a i když má potenciál, tak není moc charismatický a ničím nevyčuhuje mezi ostatními MCU záporáky. A navíc, jeho schopnost ovládat lidi mi přišla už trošku moc na tenhle seriál :D Doteď to bylo relativně přízemní a najednou je tu týpek s magickou schopností hypnózy, která navíc za celý seriál není pořádně vysvětlená. Kdybych to měl nějak celkově zhodnotit, Agent Carter a její první série je strašně nezapamatovatelný seriál, který se vám vykouří z hlavy po pár dnech, co ho uvidíte. Nedělá vlastně nic špatně, jenom nedělá nic natolik dobře, aby stál za to se na něj podívat. Je tu průměrný děj, průměrní záporáci a průměrné postavy a to všechno je obalené v poměrně pěkném kabátku 40. let. Ale je to strašně obyčejné, není tu nic tak speciálního a tak dobrého, aby to stálo váš drahocenný čas. Jedná se o velice průměrnou podívanou, která v sobě neobsahuje nic moc zajímavého, ale není to špatné. Je to opravdu čistý průměr. Hodnocení: 53% ()

kishi_SO

pustil som sa do MCU so vsetkym moznym (filmy, serialy, one-shoty....), takze Agent Carter bola povinnost. Zo zaciatku dost nudne (na Marvel), len reci okolo dokazovania, ze zeny vedia viac ako len varit kavu. Celkovo prva seria nezazivna. Mne osobne sa dobre pozeralo iba na Jarvisa, co je dost divne, pretoze Hayley Atwell je kus. ()

Majoslav11

Marvel v dobrej forme. A vlastne úplne inej, než sme asi zvyknutí. Agent Carter je v prvom rade špionážny seriál a takto treba k danej látke pristupovať. Vynikajúca výprava, dobová atmosféra, detaily. Jeden moment sa vlastne pozerám na steampunk ! Škoda pomerne nevýraznej hudby. Hlavné trio to ťahá solídne (vynikajúci James Darcy), Haley Atwell je veľmi, veľmi pôvabná. Škoda tých trochu nudnejších pasáží a nelogických momentov. Humor v seriáli mi ale veľmi sadol. Women power ! Za tri a pol hviezdy, čiže 4. Ready na druhú sériu. ()