Peggy má možno väčší problém ako bežne, keď sa utečenec Stark zo záhadných dôvodov náhle vracia. Dooley sleduje novú stopu do Európy a ohrozuje tak Peggyinu budúcnosť. (Disney+)

BaronMartin

Blitzkrieg Button je fajn :D Ale pořád mě tenhle seriál úplně nepřesvědčil o jeho kvalitách :D Musím pochválit Starka, který je super a bylo by asi lepší, kdyby byl stálým charakterem. Celý příběh o Blitzkrieg buttonu je ale upřímně docela podivný :D Jakože, vážně SSR vědci to neprozkoumali natolik, aby zjistili, že to zas tak nebezpečné není? A vážně Peggy riskne totálně zničit New York na několik let jenom proto, že má pocit, že ji Stark kecá? :D Chjo :D Taky je tu takový pofiderný mini záporák pan Mink, který nemá žádný prostor, je hrozně zbytečný a je tu jen proto, aby se u jedné postavy vytvořil jistý zvrat, který ale nefunguje, jelikož daná postava měla asi 2 minuty screentimu :D Je to fajn díl, ale pořád nic moc jako celek :D Hodnocení: 58% ()

Sany33

Príbeh: tak nakoniec ani Tony nehrá úplne čistú hru a stráca Peggynu dôveru. Na scéne sa objavujú nový nepriatelia, ktorý zrejme ešte zamiešajú karty. Prevedenie: Ruský sirotinec v štýle "Červenej Volavky" bol nad mieru realistický. Aj zjavenie sa Tonyho na scéne bolo milým spestrením. Pocity: Páči sa mi, že zápletka nadobúda medzinárodný charakter a zlo ide z Nemecka a Ruska a nie je iba na domácom piesočku. 72% ()