Zacha vôbec neteší, že sa musel s mamou presťahovať do malého mesta, až do momentu, kým nestretne pôvabnú susedku Hannah. Jej otec R. L. Stine píše hororové knihy pre deti, na čom by nebolo nič zvláštne, keby... všetkých duchov a príšery čo vytvoril, nedržal pod zámkom vo svojich rukopisoch. Zachovi sa však nedopatrením podarí tieto monštrá vypustiť do sveta ľudí. A tak Hannah, Zach a pán Stine spoja sily, aby nebezpečných votrelcov vrátili tam, odkiaľ prišli. (Itafilm)

MM1979

Prý horor a komedie v jednom... Takže výsledek je, že se člověk nezasměje a děsivé je to jako jahodový pudink! Tak za mě slabota na jedno skouknuti pro cílovku 10 - 14. ()

Herrydos

Poměrně dobrá rodinná komedie říznutá hororem. Scénář je vedlejší zde se hraje hlavně na vizuální stránku a Blacka. Líbilo se mi jak se film dokázal inteligentně shodit nějakým vtípkem ve vypjatější chvíli. Humor i Black jsou chvílemi trochu vyčpělí ale příliš to nevadí. Opět jak už to tak nějak bývá i zde máme 3D verzi (tu jsem sledoval doma na TV) je příjemná ale ničím extra zajímavá zde by se slušelo trochu 3D vytáhnout aby nevypadalo tak uměle a násilně naroubovaně. takže si to shrňme příjemná rodinná hororová komedie s příjemným leč standardním 3D které ovšem trestuhodně kromě třetího rozměru nemá moc co nabídnout ale dokáže pobavit a zajistí rodinnou podívanou na jeden večer. 5* ()

Artegos

Skvelý rodinný fantasy film s miernym nádychom hororu perfektne doplnený vtipnými scénkami. Stupňovanie deja je veľmi dobre prepracované rovnako tak aj efekty. Zhrnul by som to tak, že Goosebumps je film, u ktorého nebudete ľutovať že ste si ho pozreli. ()

Jirkacek

Snímek Husí kůže se tváří jako horor a komedie zároveň, ale po jeho dvojitém shlédnutí bych souhlasil pouze s polovinou tohoto tvrzení. Horor to není tedy v žádném případě, spíše docela průměrná komedie se strašidly. A ty nejsou vůbec hodná jako to naše moravské z vikýře, ale naopak lidem škodí jak mohou a vůbec se nechovají nijak pohádkově. A také souhlasím s názorem diváka Malarkey, že když se člověk podívá na film podruhé, nezdá se být už tak děsivý. Tím nemyslím to, že bych se jako divák měl bát nějakých monster, spíše jsem si vychutnal spoustu krásných digitálních efektů a akčních scének, kterými se to v druhé polovině filmu hemžilo jako v mraveništi během letního dne. Předtím jsme doma museli přežít povinnou představovačku, kdy se do malého městečka přistěhovala rodinka, jejíž členem byl i znuděný teenager Zach Cooper. Tomu přestala být dlouhá chvíle v okamžiku, kdy se seznámil s dívkou ze sousedního domu Hannou, kterou si však pečlivě hlídal její tajemný otec R. L. Stine, autor série bestsellerů o fantastických příšerách. Jako slunce občas odvrátí svou tvář, tak i otec nedával jednou na dcerušku pozor a ta si pozvala kamaráda domů. Zach se zatoulal do knihovny, kde objevil knih s podivnými zámky a nedopatřením jednu z nich otevřel. V té chvíli z ní vylezla příšera, o které kniha pojednávala a začala terorizovat místní obyvatele. Tím začala druhá akční půlka filmu, která mne už hodně pobavila. Nejsrandovnější byli trpaslíci, hrůzný vlkodlak jakoby vypadl z oka tomu z filmu Van Helsing a tak bych mohl prozrazovat další a další příšerky, které si spisovatel Stine vymyslel a jenž opustily knižní svět a staly se součástí toho reálného. Ostatně sami je poznáte, až se na film podíváte, jen přežijte prví půlku a budete odměněni vynikající fantasy podívanou. V lednu 2021 se mi povedlo sehnat tento slušný film na blu- ray disku a s chutí jsme se na něj doma opět podívali. Kouzlo prvních překvapení bylo sice pryč, ale i tak jsem si další podívání náležitě užil. Tentokrát jsem se ponořil velice hluboce do děje a snažil se všímat všelijakých detailů, takže jsem měl oči na šťopkách. Své investice do modré krabičky jsem vůbec samozřejmě nelitoval a určitě se zase někdy na toto dílo podívám. Suma sumárum, i když mi vůbec nenaskakovala, tak ode mne snímek Husí kůže získává tři husí hvězdičky ***. ()

Brick.s

Docela příjemný film na nudné nedělní odpoledne... Hromada příšer, nějaká ta akce a Jack Black jako spisovatel. Co chtít víc... Za mě 80% ()

Welington

Husí kůže je vlastně film, nebo něco, kdoví, co přijde, odejde a nezanechá žádný smysluplný dojem, který by šel slovy vyjádřit. Ono je to vlastně špatné, moc špatné, nelogické, divné a nejde to skousnout, přežvýkat, ani spolknout, ale na druhé misce leží fakt, že je zde mírný závan hororu a komedie, což nedrží úplně pohromadě, poněvadž si snímek neumí vybrat a tak se veze na zádech rádoby rodinné podívané, která už se dá celkem snést. Jack Black už neudrží tempo, dochází mu očividně dech a už není tak zábavný, jak by se mohlo zdát ani tak, jak si asi myslí, ačkoli je to on, kdo ve filmu září nejvíce. Celkově myslím, že efekty jsou suprové a na jeden večer se to zvládnout dá a víceméně si to najde prostůrek pro chlebíčkovou zábavu. ()

Drolit

Z nostalgie tomu musím dát pět hvězdiček, ačkoliv to úplně neodpovídá kvalitě filmu - jenže já na knihách od R. L. Stinea vyrůstal a neskutečně jsem si na tomto oživil vzpomínky. ()

anicca

Wau, tak toto sa nepodarilo...Absolútne nezaujímavé, ukričané, s hlučnými efektami a vleklým dejom. Žiadny zaujímavý zvrat nenastáva, herecké výkony nie sú dobré...Stratený čas. Do dvojky sa už radšej ani nepúšťam. ()

pantom

Mě film nadchl. Hlavní dvojice se povedla, Jack Black se mi líbil. Postava Champa je pak úplně super, správně praštěný posera, který se stane hrdinou a i nadpřirozené bytosti typu šílení trpaslíci či vzteklý pudl mě hodně pobavily. Nemám důvod ubírat hvězdičku. Za mě film splní to proč si něco takového pustíte. Zasmál jsem se a i příběh je sympatický. ()

Nika.zlin

Variace na Jumanji se docela povedla. Každopádně jsem to přetrpěla kvůli neteři a synovci, kteří říkali, že je to úplně Žůžo film. ()

Husí kůži čeká pokračování

Husí kůži čeká pokračování

19.01.2017

Předloňská fantasy Husí kůže stála 58 milionů dolarů a vydělala 150, což v hollywoodské matematice znamená dvojku. Studio Sony ji naznačilo už loni v dubnu, teprve nyní je ale všechno jisté a dokonce… (viac)