Nová komédia režiséra Judda Apatowa sľubuje veľmi drsný humor. (Barracuda Movie)

JenYu odpad!

Viděla jsem Amy Schumer v jedné talk show a připadala mi vtipná. Tak jsem dala šanci tomuhle filmu. Dokonce jsem se na něj těšila. Nevím, jestli jsem nějakému filmu kdy dala odpad. Přemýšlela jsem dlouho, za co bych udělila alespoň tu jednu hvězdičku, a na nic si nevzpomínám. Dvouhodinová komedie, u které jsem se ani jednou nezasmála. Nulová sympatie s postavami. Celebrity mající zamaskovat prázdnotu obsahu. Vysloveně trapné prostředí Amyiny práce (proč se proboha Tilda Swinton k tomuhle propůjčila?). A když už prosebně čekáte na konec, objeví se dějová zápletka s Ezrou Millerem, což mi přišlo úplně mimo. Četla jsem, že Amy Schumer strávila u snímku 2 roky, než se od scénáře dostal na plátna kin, já jsem nemohla vydržet ani ty 2 hodiny. Ztráta času. ()

mr.twizta

Je fajn videt tuhle zenskou i s jejim rukopisem videt na celovecerni plose. Stopaz je sice appatowovsky prepalena a romanticka klise jsou tu nalajnovane podle pravitka, ale Amy je proste ve forme a jeji komedie je o levely aktualnejsi a prirozenejsi nez u drtive vetsiny konkurence v kinech. KDO BY SE NA TO NEMEL DIVAT? Hloupi lide, laskoskeptici, asketi a vsichni, co si mysli, ze Adam Sandler dela nejlepsi komedii. ()

johnnie78

Ze začátku to byla docela vtipná jízda, plná sexu a hlášek. Jenže někde v polovině film úplně ztratí tempo a promění se v klasickou přiblblou, ubrečenou romantickou komedii, kdy dokážete se stoprocentní přesností odhadnout, co se v dalších pěti až deseti minutách stane, včetně "trapných" scén. Mezi dvě a tři, budu ale shovívavější kvůli těm cca dvoum spontánním výbuchům smíchu v první části. ()

BarkaS

Téma tisíckrát ohrané v novém trochu poblitém kabátě. Hlavní hrdinka je obyčejná, nijak krásná, ale zajímavá a vtipná. Já jsem se bavila a hlavně; Nezatížilo mě to. ()

PamPero 1

Celé to pohřbila naprosto vražedná stopáž! LeBron je super, ale kdyby to bylo kratší, mohlo to být alespoň průměrné. Mělo to mít devadesát minut a né proboha dvě hodiny, od devadesáté minuty si už jen přejete, ať tu blonďatou krávu někdo znásilní a vyhodí z okna. To se ale nestane, a tak vám celý film (včetně herců) začne lézt pořádně na nervy a při závěrečných titulcích obdivujete jen sami sebe, že jste to celé dokoukali. ()

rigby

Začalo to už se silně nesympatickou představitelkou hlavní role a pokračovalo to s dalšími nesympaťáky v kulisách amerického hraní si na oblečený sex se spoustou, velkou spoustou zbytečných řečí. Vtip jsem nenašel, snad jen trapně odlehčený scénář, který tápal od ničeho k ničemu. Tak nevím, jestli jsem se měl bavit, či mě to mělo šokovat. Nepodařilo se ani jedno. A už ten film nechci vidět podruhé. ()

david666

AmySchumer je v pohodě ale jinak byl na mě film až moc sladký a hlavně zbytečné dlouhý. Taky jako by nevěděl, zda si hrát na komediální notu nebo na vážnější drama. Trošku kočkopes. Navíc ústřední mužský hrdina byl opravdu nudný. ()

doriana.g

Pan režisér mě chtěl přesvědčit, že tahle afektovaná, blbá a opuchlá ošklivka musí přemlouvat chlapce, aby s ní nezůstávali do rána na snídani a vypadli hned po sexu. Nezadařilo se. Popravdě, já bych chlapce nepodezírala už ani z toho, že by s touhle kravkou nějaký sex chtěli. Mě ten film otrávil a tuhle prý komičku si přiřadím do sekce "nebaviči" hned vedle Pavláska. Stejně jsou určitě příbuzní. ()

Ace.A.T.L.

No, tak film začínal hodně slibně, rozjel se uspokojivě, pak jen tak letmo a dost citelně sklouzne do klišé a konec je úplně fádní. Neni to úplně nesledovatelný. Dávám 3* a z toho 1* za LeBrona Jamese. Tudíž 1* LeBron + 2* film. Celkově 3* a DOPORUČUJU ()

Londi

Podle traileru to vypadalo celkem dobře, nicméně po shlédnutí celého filmu jsem byla nepříjemně překvapená. Občas se tam objevila nějaká ta vtipná scénka, ale převážně to bylo nudné, děj celkem slabý, hlavní hrdinka byla nesympatická a sportovní doktor měl charisma polámané ledničky. ()

LencaN

Propadák. Jak takovou pitomost může někdo natáhnout na 125 minut, nepochopím. Každá jednotlivá scéna by se dala sestříhat. Dialogy stály za pendrek, většinou to bylo jenom otravné tlachání a hloupé vtípky. Nemělo to žádnou vypovídací hodnotu. Srandy si člověk taky moc neužil. Okamžiky, které se mi líbily, se vejdou do čísla pět, víc ani ránu. Je to předvídatelné. Jedno tele jde z postele do postele, potká slušňáka doktora a ono se jí v kebuli něco zvrtne. Problém byl i s herci. Amy Schumer je nesympatická a ani ve světlých chvílích filmu se to nezměnilo. K tomu Bill Hader, který ve mně evokuje spíš Mr. Beana, tak dohromady to byla katastrofa. Často nejapné, krajně nevkusné, i když kdyby to bylo v jiném filmu, jinak zpracované, vtipy by z toho být mohly. Tady to byl jen olej do vroucího kotle mojí trpělivosti. ()

Sharlis

Apatow by mal robiť zhulené komédie so Sethom Rogenom, tam mu to sedí oveľa viac. Ono film nebol zlý, ale jedná sa o romantiku (i komédiu) pre ženy o ženách. A Amy Schumer nie je moc pekná, tam trebalo mladšiu babu do hlavnej úlohy, aby sa aspoň páni mali na čo dívať. Apatowa mám ozaj rád, ale toto ma už vážne minulo. Čo sa týka humoru, tak len prvých 20 minút... ()

Radek273

Trapná, rádoby romantická, rádoby komedie. Možná je to podle skutečnosti, ale koho zajímá tahle ubohá postavička toužící jen po sexu a ohánějící se výhradně termíny z lidské spodiny??! Těžko říct, možná porotu "Golden Globes", a to je celkem k zamyšlení nad jejími členy. Filmy mají něco přinášet, ale jak se říká: Člověk nemusí vědět (vidět) všechno! A obsadit (patrně sama sebe) Schumerovou, kterou se nejen nedá poslouchat, ale ono se na ni nedá ani dívat, je tragedie na druhou!!! ()

Zemřel herec Norman Lloyd

Zemřel herec Norman Lloyd

12.05.2021

Z kalifornského Los Angeles přišla smutná zpráva. V úterý zemřel americký herec, režisér a producent Norman Lloyd. Bylo mu neuvěřitelných 106 let. Zprávu o úmrtí médiím potvrdil Lloydův dlouholetý… (viac)

Amy Schumer se bude cítit krásně

Amy Schumer se bude cítit krásně

04.06.2017

Americká komička Amy Schumer se úspěšně přesunula k filmu ve Vykolejené, s letošní Dámskou jízdou už ale tolik nezabodovala. Co chystá dál? Dlouho to vypadalo, že bude podrývat stereotypy v… (viac)

Film o Barbie už má hlavní hvězdu

Film o Barbie už má hlavní hvězdu

03.12.2016

Letošní Krotitelé duchů se proměnili v menší katastrofu, studio Sony to ale naštěstí neodradilo od filmů s ženskými hrdinkami. Před pár dny jsme zjistili, že se chystá dámský spin-off 21 Jump Street,… (viac)

Goldie Hawn se vrací na velké plátno

Goldie Hawn se vrací na velké plátno

19.07.2016

Málokdo si to uvědomuje, ale Goldie Hawn se už 14 let vyhýbá filmovému byznysu. Na svoje místo tak trochu vyslala dceru Kate Hudson, teď se nicméně vrátí do kin v novém filmu s Amy Schumer. Velká… (viac)