Jak si přeješ

(amatérsky film)
Celý film
Krátkometrážny / Horor
Česko, 2013, 3 min

Hororový příběh o tom, že pokud někomu přejeme něco zlého, může se to obrátit proti nám samotným. (korbitch22)

animaxis

Čekal jsem že to bude něco těžkého na pochopení, ale ono si to na to jen hraje. A poznali jste zpomalenou znělku z filmu Resident Evil Zánik? ()

alchac

No, takže pointa zase nebude? Ačkoliv když o tom tak přemýšlím, ono je to možná vlastně lepší. Nebo že by byla? Tedy já si budu s dovolením myslet, že nebyla, protože kdyby byla, tak by dávala na prdel i chrudimským lumíkům. Raději si tedy tyto úvahy schovám na ráno, alespoň se mi bude lépe plnit mísa. A žel buch nejsem ani fanouškem tupých lekaček postavených na náhlé decibelové náloži, takže jedna za snahu a za to, že když už je to blbé, je to aspoň krátké. ()

wafc

Wow. Jsem konsternován tím progresem, který pan žežíšér zaznamenal od trháků jako třeba Jsem kapr nebo S pravidelnou sračkou. Každopádně je opravdu takový problém koupit dva debilní majkrofónky, aby se to dalo poslouchat, pane Korpíč? ---- Když jsem to toho 14. 1. hodnotil, tak to mělo honosných 69%. Pouhých 14 dní poté je to na polovině. Málo kámošů, Kopíči? ---- Po dvou měsících jsem se vrátil do jámy lvové a koukám, že to padlo na smutných 23%. Ach, Kubo, to je mi líto. ()

Avathar

Čakal som väčší trapas. V podstate neškodná pičovinka, ktorá ma nijak extra nenasrala. Akurát bubáci a ten jeden dialóg budili skôr smiech. ()

pytlik...

Nerozumím tomu, že někdo nechápe děj, vždyť je úplně jednoduchý. Nad mladíkem zdrceným po rozchodu s přítelkyní se slituje jakási vyšší síla a sešle mu k pobavení dívku. Která pravda asi nebude nejhezčí, když si češe takovou patku, aby jí nebylo vidět do ksiftíku, ale to chlapci nevadí, zavře se s ní do pokoje. Jak mu zvedne náladu, to film nezachycuje, můžeme se jen dohadovat. Vzhledem k tomu, jak je potom mladík zmalovaný, asi k ničemu lechtivému nedošlo, takže nemusíme děkovat bohu, že jsme to neviděli. Já hlasuju pro to, že po sobě házeli šlehačku a marmeládu. Kúra evidentně funguje, onen hoch po ní vypadá daleko líp než na začátku. Jiné výklady tohoto díla jsou nesmyslné. Kdyby tomu mělo být tak, jak tvrdí „oficiální text tvůrce“, onen mladík by byl za přání všeho zlého pouze potrestán, a né nejdřív potrestán a pak odměněn tím, že může udělat zombie i z někoho jiného. Takhle to prostě fungovat nemůže, to by ta prozřetelnost musela být úplně nespravedlivá. ()

Autogram odpad!

Tak „plná“ verzia ma naozaj prekvapila, oproti tej na ČSFD je tam viac fajčenia, bicyklové zátišie a domáce kino so stereo dvojicou PC bedničiek. No stále to zostáva Samara, ktorá nevychádza z televízora, ale z darčekovej kazety. Naviac, hlavný hudobný motív som tiež už niekde počul. ()

Bernhardiner

Dvě hvězdy za to, že jsem se dvakrát leknul. Jenže to je asi tak všechno, co mi tenhle kraťas nabídl. Zbytek byla totiž neidentifikovatelná slátanina. 30% ()

Junys odpad!

To né. Taková kravina, ten kdo to vymýšlel měl v hlavě asi nas*aný. Za mě 0% protože toto je snad nehodnotitelný. Když jsem projížděl amatérské filmy tak jsem se asi hodně překlikl když jsem klikl zrovna na tohle. ()

Luk Skywalker odpad!

Co má za smysl, použít Kruh a ještě jakéhosi bledého borce (je namalovaný jako by byl členem kapely Powerwolf a taky byl v nějakém hororu) do krátkého videa?! Jinak děj, kdo dostaní dárek v černé krabičce s červenou stužkou zemře. ()

drankeryth

Film bol dejovo zaujimavy, preco sa to vsetko dialo vo filme. Aj z hladiska amaterskeho spracovania to bolo na solidnej urovni. Chcelo by to profesionalnejsi zasah, aby to vyzeralo este lepsie a ani celovecerny film by nebol spatny. ()

Wann odpad!

Když se korbitch navážel do mojí tvorby tady na CSFD, čekal jsem, že on je nějakej asi fakt dobrej filmař a že mě může poučovat. Ne, nemůže. Právě jsem shlédl jak by sám korbitch napsal "Diletantskej shit" , kterej má k jakýmu si pokusu o horor dost daleko. Tohle je takovej "šit", že jsem z toho málem dostal "hnědej zákal" a spáchal sebevraždu. Víte, jak v hudbě existuje něco jako "hnědý tón"? Mistr, jak už zde napsal verbal "Korpič", právě vynalezl něco podobného a stane se vám to u každýho jeho filmu. Když se kouknete na jakejkoli jeho film ... poserete se. Bohužel né ze strachu prdelí ale očima, protože se na ty jeho "sračky" nedá dívat. A vůbec. Co ten pokus o film vlastně měl znamenat? Co byla ta nepovedená napodobenina Samary? Kdo byl ten "dyk" v černym obleku? Takže, ty prasomrde... až se do mě příště budeš navážet ... sám se pokus natočit něco hodnotnějšího, než 3 minutovej pohled na to, co si předevčírem vysral. ()

DoNotCross

Od Neviditelného Kapra celkem slušný kus cesty. Začátek je poměrně slibný, nějakou tu atmosféru to opravdu má. Problém jsem měl se zvukem, zvonící zvonek jsem zaregistroval až na druhé shlédnutí a rozhovor dvou dam jsem už vůbec nepochytil. Holčička Alma je fajn, potěší propojení hudby a obrazu, jako v opravdovém filmu. Nicméně jsem asi moc natvrdlý na to, abych pochopil, o co vlastně šlo. Nepobral jsem souvislost scén, či co se vůbec tenhle kraťas vůbec snaží vyprávět. A nemám náladu sedět u YouTube a hledat v tom všem nějaký ten smysl. Nicméně snaha se cení. ()