S jistou pravidelností

všetky plagáty
Celý film
Krátkometrážny / Komédia
Česko, 2012, 1 min

Příběh o muži, který se ráno probouzí ve své posteli vedle cizí dívky a vzpomíná, kde se tam vzala. (korbitch22)

Celý film

kulyk

A já budu velice hodný! Zasmál jsem se totiž :O Střih je na kosočtverec, úder do bloncky špatně sehraný a pointa odhadnutelná, ale to spokojené pokrčení ramen, když si Malíček uvědomil, že uhynula..... tam vidím náznak herectví! Takže - ať už jsem vás kdekoliv vyfuckoval sebeúchylněji, svou triplstárkou vám hodlám vlévat optimismu do žil. ()

pytlik...

Klobouk dolů před přiznáním autora k deficienci v jisté oblasti, to by jen tak někdo nedokázal. Na druhou stranu, klobouk nahoru před zatajováním jiné skutečnosti. Ano, díky filmu víme, že 4x vyhrál autor nad partnerkou, ale nevíme, kolik jich nepřepral, kolik žen naopak praštilo polenem do hlavy jeho. A že jich muselo být pěkné množství. Jinak palec nahoru za příspěvky v rubrice "Zajímavosti", zejména ten poslední pobavil! ()

Allica

Mělo to pointu a ve zkratce to odvyprávělo příběh. Kamera je tu pořád stejná jako u všech prací tohoto tvůrce, ale díky rychlým střihům to mělo tempo a člověk se neměl čas začít jen tak nudit. Alespoň bych si přála, aby autoři zapracovali na typografii, která konkrétně tomuto snímku ztrhává body na efektivitě. ()

dr.horrible odpad!

Keby som nečítal vyjadrenie autora, že "Kdybych neměl sebevědomí, jaký mám, nedosáhnu toho, čeho už sem z hovna dosáhl a kdybych neměl talent, těžko bych měl úspěchy na festivalech a bavil mraky diváků.", asi tam dám jednu hviezdu, zato že je sebakritický. Takto to beriem presne opačne. Ale aspoň už viem, čo si asi kompenzuje :) ()

Segrestor

Glorifikace násilí bez morální podstaty může pobavit jen svou prostořekou formou a primárním cílem rozesmát. Může ale taková pitomost skutečně pobavit? Pan Korber alias kučeravý rastafarián vezme holku špalkem po hlavě za to, že ji krutě rozesměje rastafariánův žalostně malý pinďourek... No jéjej. Tím se asi i vysvětluje Korberův přístup ke svým kritikům zde na ČSFD. No nic. Ze snímku sálá, jak si tvůrci natáčení užívají. Budiž to typické pro každé začínající tvůrce. Snímek S jistou pravidelností je naštěstí trochu lepé natočen, než župmy, které se sem občas derou. Přesto je patrné, že by to šlo vyrobit mnohem lépe. Doprdele, vždyť to má minutu, s tím si lze hrát do aleluja. Nerozumím tomu, že to tvůrci neudělali a s tou minutou se prostě pořádně nepoprali. Asi to ale neumí, anebo na to, přes všechno to vyvracení kritiky a chválení vlastního filmu, nemají čas. Odpověď je na divákovi. Dal bych odpad jednak proto, že mě to vůbec nezaujalo a přišlo mi to hloupé jako Rusnokova vláda a jednak jako protipól k těm všem autorovým hvězdičkám, kterými svá díla "vylepšuje", ale rád bych zůstal objektivní, úplný odpad to zase není. Přeci jen snímek vykazuje alespoň jednohvězdičkovou kvalitu. Ruku na sérdce, mohlo to být horší. Za výbornou považuji především stopáž. Otázkou ale stejně zůstává, proč je to zde na ČSFD. Jako kdyby nestačilo, že je to už na Youtube... ()

• Natáčení probíhalo 3. 12. 2012 ve Městě Chrudim a v chatové oblasti u obce Hostovice po dobu 6 hodin. (korbitch22)
  • Původně měli tvůrci v plánu natočit zhruba 15minutový film s názvem Ztroskotané vztahy, scénář se ale upravil tak, aby splňoval podmínku soutěže, a to stopáž 1 minuty. Z příběhu tak nakonec zbyly pouze střípky a závěrečná scéna. (korbitch22)
  • Na festivalu Klapka 2013 obsadil snímek v kategorii amatérských filmů 4. místo. (korbitch22)