Hovorí sa: "Nedráždi hada bosou nohou". John Wick (Keanu Reeves) je zabijak na odpočinku, presne ten typ chlapíka, ktorému je lepšie sa vyhnúť. Vlámať sa mu do domu, ukradnúť auto a zabiť milovaného psa, to sa proste nemalo stať. Priemerní zlodejíčkovia to nevedeli, ich bossovia v podsvetí ale áno. A musia konať. Takže zatiaľ čo sa John Wick vydáva na svoju drsnú vendetu, stáva sa zároveň terčom svojich bývalých kolegov - nájomných zabijakov. (TV Markíza)

elimS

70% - komentář 20ti slovy: Výborná atmosféra, příběh a akce, ale bojové scény mi přišly "šablonovité" a slabší a Wick chtěl být až moc "cool". ()

Najt

Jedna velká řezničina s jednoduchým přímočarým příběhem .. zabiják v důchodu se rozhodne vykonat svoji vendetu a hádejte jak to dopadne ... just kill them all ()

Ewík

Konečně akční film drsný jak šmirgl - nikdo se s nikým nepáře a hned bez sáhodlouhých proslovů zabíjí. Keanu se pohyboval jako baletka a užívala jsem si jeho soustředěnost, odhodlání a zaměření na cíl. Podtrženo skvělou hudbou přesně pro tento žánr. A musím říct, že mě i dost zaujala kamera - kompozice záběrů, podhledy, pohledy zblízka... Akčňák podle mého gusta. ()

ANTYCHRYST

Tomu se říká neser se do toho koho neznáš.. rozmazlenej Rus dostal co proto.. Vybral si to nejhorší co mohl :) Keanu dovádí jak tornádo.. Zmasakruje vše co mu přijde do cesty a v jakémkoliv množství :) 90% ()

Alan_Shearer

Jako cenim Keanu Reevese za to, jak se ve skutecnosti chova. Zadna posrana celebritka, zazil velky sracky, urcite tajemna a zajimava osobnost. Kazdopadne jako herec me absolutne nebavi, Matrix je pro me picovina a jediny, co se mi kdy s nim libilo, bylo par scen v Roninech. Takze z toho vyplyva to, ze koukat na bezemocniho nesmrtelnyho zabijaka, kterej jentak vyprca s desitkama ruskych mafianu, me fakt nebavi. Jako akcni zanrovka mi to prislo zajimavy tak pulku filmu, syrovost nekterych scen ok, proste zadny srani, headshot, cau, ale pak uz to byla proste nuda. Pribeh naprosto o hovne, jen se mi libil princip hotelu Continental a “uklizecu bordelu”, no a to je tak nejak vsechno. Za me osobne temhle prostoduchejm akcnakum uz davno odzvonilo. ()

Ex_Machina

„Raz som na vlastné oči videl ako zabil troch chlapov... iba ceruzkou.“ Mužovi, ktorého predchádza takáto povesť nechcete ukradnúť auto a zabiť mu psa... Príbeh je jednoduchý, priamočiary a hudba skvele podčiarkuje každú scénu. Všetko je tu až príliš vymazlené, čo je pastva pre oči. Choreografia, ako streleckých tak i osobných súbojov je vyhladená na maximum. Johnom Wickom 1 sa otvoril nový žáner akčného poňatia filmu a pre diváka obľubujúceho tento typ prevedenia je to ako nájsť zlatý grál. ()

pery352

Podle mě jedno z největších akčních překvapení tohoto roku. Keaunu Reeves se vrátil do své staré formy. Po tomto filmu už nikdy neuvidím Continental jako dřív. ()

Ikedar

Najít v kině opravdu dobrý akční film je v poslední době víc a víc těžké. Buď je film přeplácán přehnanými počítačovými triky, nebo má nudnou akci, která postrádá inovativnost, choreografii, a hlavně je to pořád jedno a to stejné. John Wick je jiný! A přesto, že je film zaplněn headshoty víc než dost, ani jeden jediný se nezdá okoukaný nebo nedej bože nudný. ()

Dslike

Takúto akčnú chuťovku som už dlho nevidel. Bolo to nápadité, štýlové, atmosferické, pútavé, miestami vtipné...a krvavé. Film ma do seba vcucol a po 100 minútach vyplul v stave, že ten film chcem vidieť znova. A hneď. ()

BadAs

Zkvela zanrovka ve vsech smerech velmi charizmaticky film,s velmi kvalitnim hereckym obsazenim.-)) a keanu reves v zivotni roly.-)) desitka nej za hustou atmosferu zkutecne souboje bez strihu keanu je machr.-) husty soundtracklahudkove finale,neotrele napady ..krev vs.hudba ()

AndyMagika

"Ukradli jste mi auto, zabili psa a já vás za to všechny sejmu, do jednoho!" Nutno uznat, že tento styl je mi více než bližší, Keanu mstitel válí, kaskadéři odvedli precizní práci, skvělá atmosféra i hudba, neustálé headshoty dělají radost mé psychopatické stránce a zkrátka a dobře akční nářez se vším všudy a pokud si odpustíte stokrát omílaný příběh a dojemný začátek s koncem, neustává zvuk dobře mířené střelby a trefných hlášek, kdy kolikrát stačí Wickovi ticho či krátký hrdelní zvuk a stejně se bavíte :-D Nesmím zapomenout pochválit skvělou, téměř rodinnou atmosféru a pravidla hotelu Continental :-D Jen tak dál, tleskám Johnu Wickovi! :-) ()

RyanRainheart

Čistokrevný akčňáček, ve kterém se protivníci kosí ve velkém a k tomu hraje docela bezva soundtrack. Já jsem byla spokojená, dostala jsem přesně to, co jsem čekala. Keanu se konečně po delší době dostal k akčnímu filmu, který mu sedl, netvářil se u toho znuděně, ale naštvaně, což mu svědčí o dost víc, než jeho herecký projev v 47 Roninech. Takže za mě spokojenost, doufám, že tito dva pánové ještě spolu něco natočí. ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch

06.02.2024

Pátý John Wick je v přípravě

Pátý John Wick je v přípravě

26.05.2023

Šéf studia Lionsgate Joe Drake potvrdil, že první debaty ohledně pátého Johna Wicka již proběhly a snímek tak v budoucnu nejspíš opravdu vznikne. Víceméně tak ujistil především akcionáře, kteří by… (viac)

John Wick je miliardář

John Wick je miliardář