Transformers: Posledný rytier

• Česko Transformers: Poslední rytíř (viac)

Automechanik Cade Yeager (Mark Wahlberg) má s Transformermi bohaté skúsenosti a vo vojne sa spojí s "nepriateľom" Bumblebeom. Ich spoločným cieľom je nájť dôvod, prečo sa Transformers po stáročia vracajú na Zem. Odpoveď na túto otázku im môže dať významný historik a asi najväčší teoretický znalec Transformerov Edmund Burton (Anthony Hopkins), ktorý verí, že práve v minulosti je možné nájsť kľúč k ukončeniu vojny a záchrane ľudstva. Veľmi rôznorodú skupinku dopĺňa krásna oxfordská profesorka (Laura Haddock) a osirotená pubertiačka Izabella (Isabela Moner), ktorá toho na svoj vek zažila s Transformers až príliš. Filmových divákov čaká príbeh, ktorý sa odohráva v časopriestore niekoľkých sto rokov, na niekoľkých kontinentoch. Dozvedia sa, k čomu naozaj slúžili kamene v Stonehenge, a možno nakoniec nájdu aj strateného Opdtima Prima. (CinemArt SK)

Fiftis

Piaty diel Transformers sčasti bezpochyby napĺňa nádejné očakávania a prináša technicky dokonalú prehliadku. Verní fanúšikovia Transformerov však možno nebudú súhlasiť s predpoveďami hovoriacimi o vrchole celej série. Film má síce veľký časový a tématický presah, zostáva však otázkou, či má snímka skutočne taký potenciál, aby sa vyrovnala prvému dielu. Transformers: The Last Knight má nedostatky v dialógoch, ktoré sú síce koľkokrát vtipné a dojemné, niekedy však aj riadne mimo misu. Akoby traja scenáristi chvíľami podcenili zdatnosť mozgových hemisfér svojich fanúšikov, čo inak podarenému dielu uberá na imidži. O tom, že uponáhľali druhú polovicu filmu, (filmu o stopáži 154 minút), ani nehovoriac. Mark Wahlberg sa sem ale veľmi hodí a "Šaja Labúf" už až tak citeľne nechýba. ()

Hunt

Velmi zmatený scénář, přeplácané ...no jo, vzhledem k tomu, že se chystají minimálně 2 další díly, tak lepší už to asi nebude.... ()

filmfanouch

Transformeři tu už jsou popáté. Popáté je režíruje Michael Bay, popáté to stojí obrovské peníze (217 milionů), počtvrté to trvá přes 2 hodiny a půl (151 minut) a popáté.......... je to neuvěřitelně řemeslo která nemá obdoby. Když jsem si sedl do toho kina čekal jsem opravdovou břečku kterou jsem podle recenzí očekával. Dostal jsem však překvapivě fungující film. Michael Bay točí pořád dobře což (pokud se vám líbily předchozí 4 díly) není na škodu. Hnedka úvod ve středověku je zahájen středověkou bitvou než na scénu přijde Merlin (Stanley Tucci) a jeho hrátky s rytíři Cybertronu. Tucci si toto cameo neuvěřitelně užívá a úvod ve středověku je opravdu fajn. Michael Bay točí pořád dobře což (pokud se vám líbily předchozí 4 díly) není na škodu.Transformers 4. Vrací se Major Lenox se kterým Transformeři kdysi spolupracovali a jediný Lenox transformerům stále důvěřuje protože si pamatuje jak společně bojovali. Mark Wahlberg je pořád neuvěřitelně sympatický hrdina, Anthony Hopkins hraje opět úžasně a je vidět jak si v 79 letech roli užívá (Dal bych cokoliv za to abych s ním mohl probrat co si o filmu myslí) a to nové mladé děvče je celkem fajn i když nakonec toho prostoru zase moc nemá. Transformers: Poslední rytíř je v podstatě popáté to samé. Komu se předchozí díly líbili užije si to a ty ostatní...... by radši měli jít na cokoliv jiného. Ale jedná se o kvalitní rozšíření mytologie. Abych taky něco vytknul je vidět, že Michael Bay už je trosku svojí režii vyčerpaný a doufám, že se opravdu jedná o poslední díl který on režíruje i když se loučí s nejslabším dílem. Rád bych totiž viděl co se sérii udělá nová krev. PS 1: Trailery nevyzradili vše a ve filmu je minimálně jeden zvrat který nikdo nečeká PS 2: Potitulková scéna je krátce po začátku titůlku a je celkem podstatná pro dalších 14 pokračováních. PS 3: Hlavní song je slabší než u předchozích filmů a na What I've Done se vůbec nechytá. ()

Shakers

V Transformers: Zánik som akceptoval nový smer a zmeny, ktoré prišli aj keď to od trojky nie je to čo bolo. Autoboti a ani Decepticoni vôbec nemajú taký priestor na rozvoj svojich postav ako v prvej Witwicky trilógii, no dôvod prečo ma to stále baví je ten, že Michale Bay proste nedokáže spustiť tlačítko s výbuchov a ta military akcia (za doprovodu Jablonskeho hudby) je proste božská a aj keď to nedrží príbehom po kope, cítil som sa proste ako malý chlapec a užíval si tu pekne natočenú akciu a vizuálnu baštu, ktorá je skutočne až vynikajúco trailerovo natočene a každý záber sa hodí na tapetu či plagát. Keď už som spomenul ten príbeh musím povedať, že tu v poslednom rytierovi ma zaujal trošku viac ako v predošlom diely, fakt mi to prišlo zaujímavé, no veľká škoda, že je to také chaotické, inak by to mohla byť fakt pecka keby sa k tomu pristupovalo trošku serióznejšie ako k prvému dielu. Tak či tak som sa nenudil. Vedľajšie postavy ma moc neotravovali, ale práve že naopak. Anthony Hopkins so svojím transformerným komorníkom sú fakt veľké plus a zábavná sympatická dvojka. Rovnako aj Wahlberg a sexi Laura Haddock výborne zapasovali. Potešil aj návrat troch postáv s prvej trilógie. Je to taký guláš, postavy bavia, transformery by miestami mohli dostať viac priestoru, príbeh zaujme tak na pol plynu, akcia opäť uchváti, ale rovnako ako v predošlom diely aj tu je to v závere už vyčerpávajúca jazda, ktorá by mohla byt údernejšia a lepšia pri kratšej dĺžke. Obľúbený soundtrack: Sacrifice, Purity of Heart, Cogman Sings. 80% - 4* ()

Pepinec

Jsem si naprosto jistej, že před sto lety by z Majkla Beje a Karla Čapka byl roztomilej pár. "Ty jsi robota vymyslel a napsal, já ho teď namaluju a natočím." ()

JohnnyD

Po predošlých dvoch ubíjajúcich dieloch som skoro nič nečakal a asi preto som sa celkom bavil. Na rozdiel od témy dinosaurov, ktorá v štvorke nemala takmer žiaden reálny priestor, tu je príbeh s rytiermi hlavnou osou filmu. Je tu chvalabohu menej monštróznej akcie (aj tak je koniec zďaleka najnudnejšou časťou filmu) a hlavne v prvej polovici to je kanonáda vtipov (ktoré sa väčšinou míňajú cieľu, ale nejaký sa stále trafí). Aj dizajn je oveľa lepší, najmä teda Cybotron a úhlavná záporáčka Quintessa. Každopádne stále je to len slabučký odvar jednotky. ()

sheen

Bay už nějak tak rezignoval... dřív to dávalo alespoň trošilinku smysl, pátý díl jde ještě dále a servíruje nám totální bullshit xD Jako jo, dobře se na to v Ajmaxu dívá, akce střídá akci, film je doslova napěchovaný akcí, auta jsou krásné...ale na popáté už mě to nějak neoslní i když mám TF sérii rád (byli moji první TF v IMAXU a to 3D je tam fakt kulervoucí). Byl to úlet jako prase:) [IMAX 3D] ()

Pilda17

Tentokrát už ne, teď už toho je fakt moc. Dvě mrtvé postavy se objeví bez vysvětlení, ale proč ne! Bay může přeci vše a je jedno, že děj i příběh je mimo. Hlavní je bum prásk a bum, že Míšo! Tentokrát už nemůžu jinak .. ()

-OverLord-

Na pětku jsem šel bez nějakých větších očekávání, protože to je furt dokola to samé, ale dostal jsem epickou akční nálož s hláškami, jaké jsem dlouho v žádném akčňáku neviděl. Akce střídá akci, každá postava tam šíleně hlásí a je to jízda. Skoro jsem ani netušil, o čem to vlastně bylo, nebo mě to spíš nezajímalo, a místo toho jsem si užíval to všechno ostatní kolem. Stopáž byla jako obvykle přepálená, ale dalo se to. Největším překvapením rozhodně britské zastoupení v čele s Anthonym Hopkinsem, který film táhne takovým způsobem, že klobouk dolů. A jeho komorník hlásil asi úplně nejlíp. Slušná letní jízda. ()

Allien.9

Co se to s režisérem dvojitých "Mizerů" (*****, ****), "Armageddonu" (*****), "Skály" (*****) a "Ostrova" (*****) jenom stalo?!? Tohle mohlo být bez nadsázky znovuzrození série a místo toho... ále, škoda slov. Po deseti letech v robotickém universu ztratil Bay už definitivně kontakt s realitou, má problém udržet myšlenku a zachovat kauzalitu mezi jednotlivými scénami, natož pak napříč dvě a půl hodiny dlouhým vyprávěním. Nezná míru, odmítá se pohnout z místa (každý díl je recyklací předchozích) a zorientovat se v desítkách zbytečných postav a šílené akci, je v podstatě nemožné. A o co že v pátých "Transformerech" vlastně jde? Po bitvě o Chicago přijal svět jistá opatření, mezi nimiž byla i likvidace VŠECH Transformerů. Ti, kteří zlikvidováni nebyli, byli zatlačeni do jakýchsi hlídaných zón, kde akorát leží a korodují (kdyby se pohnuli, dostanou raketou), popřípadě tančí na prosluněné Kubě. WTF?!? Takovými WTF je film bohužel doslova protkaný. Co je řád Witwicků a co mají společného se Samem? Posledním z Witwicků je Edmund Burton, znamená to tedy, že je Sam mrtvý? Proč musejí mít roboti ty dementní přízvuky a proč se někteří chovají jako černoši / cikáni? V prvním díle jsme viděli, jak na Zemi přistáli „první“ Transformeři, přesto se tu dozvídáme, že pomohli králi Artušovi, účastnili se obou světových válek, ze kterých jsou dochované motivační plakáty (!), a dokonce měli prsty v zabití Hitlera. Eee...?!? Na koho je tenhle vlastně film cílen? Na vypatlaná americká děcka? Nebo si snad tvůrci myslí, že jsme takoví idioti, že nám nestačí Merlina vidět, abychom poznali, že je opilý? Musí nám to po lopatě sdělit nějakou cool hláškou typu "ježiš, jsem na káry" a - speciálně pro ty Američany - ještě hlasitě říhnout? Nemám energii to dál rozebírat, téhle sérii už nepomůže NIC, snad jen podpálení filmových studií. Neustálé oživování mrtvých Transformerů bez jakéhokoli vysvětlení je ubíjející, stejně tak lidé, kteří jsou díl od dílu horší (poznámka: Wahlbergovi ty delší vlasy nicméně seknou). Z celkem průměrné podívané se stal paskvil nejhrubšího zrna, který (konkrétně v tomto díle) zachránil od odpadu! jen drolící se Cybertron, fight mezi vlnami na vesmírné lodi a Steve Jablonsky, který dokáže vyvolat husinu i u sebevětší pí*oviny. Btw... Pochopil někdo tu post-titulkovku? Teda krom toho, že bude další díl.;-) ()

Rominator

U série filmů Transformers platilo nepsané pravidlo, že pokud stál příběh za prd, mohl se divák alespoň spolehnout na velkolepé akční scény. Bohužel u tohoto snímku nefunguje ani akce. Michael Bay měl zkusit zrežírovat něco nového, protože tudy cesta nevede. ()

mzss1

|92%| Viděno v kině (CZ DABING). Já jsem si ty Transformery prostě zamiloval. Nemůžu si pomoct. Vždy se řídím vlastním úsudkem. Recenze a hodnocení jiných uživatelů mě absolutně nezajímá. U oblíbených si maximálně přečtu komentáře, ale jen tak po zajímavost. Nějaká objektivita? Co to sakra je? Mizerné hodnocení posledních částí této série mi poměrně dost vrtá hlavou. Docela se směju páč když čtu některé komenty, říkám si, že je tu každý druhý uživatel ovce. Proč všem krucipísek vadí Bayova velkolepá destrukční akce? Uznávám, že příběhem se to asi už nikam neposune, ale i tento primitivní děj funguje na plné obrátky. Takže už zbývá kritizovat akci? Že je digitální? Že je přeakčnělá? Bože, dyt několikrát do roka vznikají současné blockbustery, které jsou podobně nabité akcí, a to vám nevadí? Akce v těhle Transformerech je opravdu brilantní, lepší než současné marvelovky a i jiné blockbustery, které jsou víceméně tvořeny akcí. No, nic, nechám to být. Já si film prostě užil. Mark Wahlberg tu byl opět skvělý a zde i tak trochu víc šílenější, což mi vyhovovalo. Oproti předchozím dílům se tento nedá moc brát vážně. Je to celé bráno s nadhledem a skvělým humorem, vtipnými scénky a hlášky. V tomto byl podle mě Bayův záměr. Nejenže, akce je nasnímána do neuvěřitelných detailů, ale i vtipné scény a hlášky jsou neuvěřitelné. Fakt jsem zíral – v dobrém slova smyslu samozřejmě. Protože hláška typu: „Pozor, na tyhle hodinky, ty zabili Hitlera“ mě totálně rosekala až jsem se v kině málem posral smíchy. Podobných scén je zde opravdu dost. Hudba byla opět dobrá – sice nic nového, ale fungovala. Jedině bych trochu, ale opravdu jen trochu vytkl finále. Jednak už to bylo moc dlouhé, kdy jsem si říkal, že to asi skončí a už to nemělo na mě takový efekt. O nějakém napětí se tu ani nedalo mluvit. Ale zásadní chybou to není, tím si skvělý filmový požitek nezkazím. No, jsem zvědav, kam se tato série dál ubere. Ale minimálně ještě jeden podobný díl bych ještě rád viděl. ()

kingik

Král infantilní letní zábavy Michael Bay se popáté vrací k robotům, aby zprznil mladé sličné herečky, svůj talent a nově i anglické (mýtické) dějiny. Nedovedu si dost dobře představit, že by existoval někdo, kdo by se těšil na další a další film o Transforblbech. U pátého dílu jsem se otřepal. Doporučuji vzít si na jeho projekci gumovou palici, s níž se u každé pronesené stupidity majznete po hlavě. A vzhledem k tomu, že film je napěchován stupiditou vrchovatě, statisticky to vychází asi na 500 úderů za těch 150 minut, co film trvá. Páté pokračování, které určitým způsobem navazuje na čtyřku, vrátil se totiž Mark Wahlberg coby cool vynálezce, příliš nevytrhne i celkem vypiplaná technická stránka. Všechno, co režisér předvádí, už bylo k vidění v předchozích dílech, popřípadě v jeho jiných filmech. Pětce chybí nadhled, extra akce a v podstatě jí nevychází vůbec nic. V castingu je na překážku Anthony Hopkins, který na filmy pro teen publikum není vůbec stavěný. Od poloviny měl tendenci přebrat otěže příběhu, tudíž na diváka vychrlil, co je nutné udělat pro to, aby nedošlo k hrozícímu zániku světa. Z těch nemožných stupidních blábolů jsem pochytil jen to, že rozhodující je, aby do nesprávných rukou nepadla hůl čaroděje Merlina. Naprosto jsem nepochopil, proč tuto postavu ztvárnil Stanley Tucci, který ve čtyřce hrál kohosi jiného(!). A záhy vyjde najevo, že vnadná profesorka Viviana zde není jen pro imaginární felaci, nýbrž je rodově spřízněná s Merlinem, tudíž jen ona umí s holí a s pérem Michaela Baye nakládat. A dál vím prdlajs. I kdybyste mně odřezaly koule a přidělaly je Optimus Prime(ros)ovi, nevím z děje absolutně nic. Nic nedávalo kloudný smysl. Pokud jdete na film s tím, že půjde o dynamický spektákl, na to zrovna moc nespoléhejte. Film je z pohledu akce vlažný, spíše se postupně vyladí do dobrodružné slátaniny ve stylu Lovců pokladů, kdy se "seriozně" pohybujeme historickými dějinami, což je nebetyčně stupidní. Všechna čest, že Bay dokázal pospojovat otřesný námět a scénář, který mu byl dodán od čtveřice idiotů. Některé scény neměly příliš ideální návaznost, značná část filmu mně přišla zrežírovaná odbytě, prostě nic ve stylu stylové rozlučky. Wahlberg a spol. hráli příšerně, Laura Haddock je jen k šukání, nasazení Hopkinse je jako poslat Marilyna Mansona na Vlachovku, Josh Duhamel šediví, permutace hudebního doprovodu Steva Jablonskyho byla ryzí zoufalost, roboti i jejich válečný konflikt stál za pendrek a celé je to předlouhé. Bay si určitě byl vědom, že robotí látka je značně vyčerpaná. Byl znuděný, chtěl to mít už z krku, i když mu nelze upřít, že se alespoň nějakým způsobem snažil dát pětce nový a svěží směr. Raději se ale pokoušet o autofelaci, než vidět znovu autoboty v akci. 3/10 ()

IQ Tiqe

Nevím, co scénáristi hulí, ale zaručeně maj fantazii bujnější než Tim Burton. Prostě oprášili zaběhlou šablonu, napasovali do ní známé figurky, pár jich přidali a dost uměle vytvořili komplikovanej a nelogickej děj. # příběh ** | hudba **** | humor – | akce **** | napětí – | pustil bych si znovu ** ()

Sobis87

Optimův obří meč, Wahlbergovy obří nozdry, fuckující Hopkins, středověký Tucci, náctiletá holka zmalovaná jako Hefnerova modelína, střihač na koksu, scénář, co absolutně nedává smysl, neustále se měnící poměr stran obrazu, CGI orgie, exploze na každém kroku, znásilnění artušovské legendy, trapný patos, military porno, infantilní fóry versus rádoby osudovost, pitvořící se Torturro, Buscemi a Goodman dabující pytle šrotu (vlastně to je takový Lebowski reunion...), doprdele to je bordel! První Transformers byli super spielbergovský popcorn, dvojka, trojka a čtyřka pak byly nezajímavé srance, ale tohle... tohle prostě nemá obdoby. Podle běžných měřítek to rozhodně není dobrý film, ale z hlediska montáže, progresivity audiovize a dalšího formalistického blablabla to prostě nemá obdoby. Vrchol Bayova filmového nihilismu. ()

Anderton

Prvý diel prebudil v nás starších (rozumej viac ako cca 17 rokov) to malé dobrodružné dieťa, pri ďalších dieloch sme si museli povedať, že to dieťa je v nás už mŕtve a preto nás TF už osloviť nemôžu. K tej druhej skupine bohužiaľ patrí aj diel č.5. Samozrejme to nie je iba o veku diváka, ale najmä o samotných filmoch a ich kvalitách v rámci žánru. Páčilo sa mi, že sa nedemolujú mrakodrapy a že sa dostávame pri finále pod vodu a nad Zem a že Hopkins sem prináša anglickú noblesu. Lenže čo je to platné, keď sa do TF mytológie postupne dostáva všetko z mýtov a aj skutočnej histórie. Nabudúce tu budeme mať Ježiša ako jedného z robotov a keď Ridley hovoril, že Ježiš bol aj jeden z inžinierov v mytológii Votrelcov, tak tu o tri roky budeme mať dve totálne paródie samých seba. ()

Frajer42

Excalibur aneb jak to doopravdy bylo... Jsem si jistý, že tento snímek vnesl nemalý zmatek do všech dětských pokojíčků. Snímek si legendu patřičně "vyzdobil" po svém. Chápu, že scénář nebyl věcí, která měla jako magent přitáhnout diváky do kin. Tuto úlohu u podobných snímků zastává hlavně popkorn. Spousta přátel se mi svěřila, že mají-li popcorn, tak častokrát snímek zapomenou úplně sledovat. Scénář v tomto případě není hodný ani vytření prdele. Sráží tohle "epické veledílo" do ještě hlubších sraček než by bylo nutné. Z dialogů mě po chvilce rozbolela hlava a po zbytek stopáže jsem jim nevěnoval takřka žádnou pozornost. Zřejmě se tři pánové "scénáristi" předháněli, kdo dokáže do snímku zakomponovat větší píčovinu. Sám bych si netroufal rozsoudit, která pasáž byla nejstupidnější. Marka Wahlberga jako herce moc nemusím. Když se k tomu přidá ta zle napsaná role, tak jsem místy nefalšovaně trpěl. Anthony Hopkins na hodně stará kolena pohřbil poslední zbytky herecké cti a střihl si jednu ze svých nejhorších rolí v životě. Vzhledem k tomu, že mi od prvního herce do posledního vadili úplně všichni, usuzuji, že se v tomto filmu ani nedalo zahrát dobře svůj part. Nějaké hvězdičky se z mé strany, jako i ze stran všech ostatních hodnotitelů, což není těžké vydedukovat, sypou jen a pouze za audiovizální zážitek. Soundtrack Jablonskyho nemá chybu a akce je zpracována opět hezky. Aby bylo hvězdiček více, tak by bylo třeba zkrátit stopáž, tzn. oprostit ji od hodiny všech dějových píčovin, které jsou nestravitelné ani po kompletní mozkové lobotomii a naložit divákům jednu nepřerušovanou 90 minutovou akci. Tenhle vývoj je však velmi nepravděpodobný, a proto k dalšímu dílu usednu minimálně s dvojkou v krvi. ()

boshke odpad!

Zahleděnost do sebe sama pana Michaela Baye, člověka s úchylným fetišem na infantilně se chovající kov a životním mottem "Nevadí mi, že odborná veřejnost označuje moje filmy za sračky, protože točit sračky mne prostě baví a plebs na ně chodí", je až neuvěřitelná. Na jeho nový "opus" mne přivedla zřejmě hlavně má naivita. Naivita, že když se poslední přírůstky sérií F&F a té o tom věčně ožralém, zmalovaném pirátovi, ač je též považuji za myslícího člověka nehodné, nad všechna očekávání (relativně) povedly, mohla by motyka vystřelit i v případě páně Baye. Což o to, vystřelila. Ale přímo mně do ksichtu... Těžko říci, kdo či co je vlastně cílovkou. Vzhledem k úrovni humoru to nemůže být nikdo nad patnáct let věku bez alespoň částečné lobotomie. Vzhledem k tomu, že dívčí části osazenstva tam chybí nějaký náctiletý, načesaný Vojta Kotek, tak nám zbývají chlapci v předpubertálním věku. Tuto teorii lze opřít i o přítomnost Isabely Moner, jež nemá ve filmu absolutně žádné opodstatnění, snad krom přivození prvních mokrých snů výše zmíněných (pro ty méně chápavé je tato pubertální pseudobohyně hned v úvodů obdivována partičkou obtloustlých / geekoidních outsiderů)... Nad scénářem se ani zastavovat nebudu, jen bych snad poznamenal, že na film, jehož hlavní devízou má být akce, je jí tu pohříchu málo, neb je třeba hlavně filosofovat o historii lidstva (inspirace Covenantem?) a transformeří roli v ní, a že Hopkins asi začíná silně senilnět / dementnět, když vzal roli v něčem takovém... Myslím, že kdyby se Transformeři přestali brát tak zasraně vážně, jak se to třeba podařilo F&F v osmičce, rozhodně by jim to prospělo. V této formě je to však retardovaná, infantilní žumpa, které není rovno. Mimochodem, film plný nadupaných aut, kde se hlavní klaďas obrátil proti své "rodině", tu již dlouho nebyl... 0% ()

Koho studio zvažuje do role Batgirl?

Koho studio zvažuje do role Batgirl?

21.07.2021

Filmová Batgirl brzy dorazí na plátna v samostatném celovečeráku, scénář píše Christina Hodson (Birds of Prey) a za kameru si stoupnou Adil El Arbi a Bilall Fallah, režiséři posledních Mizerů. Stále… (viac)

Vánocům kraluje Aquaman

Vánocům kraluje Aquaman

24.12.2018

Aquaman Jamese Wana (V zajetí démonů) konečně doplaval do amerických kin a za první víkend z toho bylo včetně předpremiér 72 milionů dolarů. To je sice v aktuální sérii DC filmů nejméně, pro co si… (viac)

Michael Bay a Robopocalypse

Michael Bay a Robopocalypse

08.03.2018

Pátý díl Transformerů vydělal o 500 milionů dolarů méně než čtyřka, takže není divu, že je Michael Bay konečně opouští. Víc než půl roku jsme nevěděli, co slavný akční režisér chystá dál. Teď se ale… (viac)

Transformery čeká reboot

Transformery čeká reboot

18.02.2018

Nesmějte se, je tomu tak. Loňská pětka Transformers vydělala zhruba polovinu toho co čtvrtý díl, což je v Hollywoodu jasný argument pro stopku. Optimus Prime je ale příliš prodávanou hračkou na to,… (viac)