Rocky Balboa, bývalý svetový šampión v ťažkej váhe, sa stane trénerom a mentorom Adonisa Creeda, syna svojho niekdajšieho súpera Apolla Creeda. (Forum Film SK)

vieriX

Vidět předchozí filmy Rocky 1-3 není nezbytnost, ale dost se tu odkazuje na postavy a situace co se odehráli a proto to není na škodu. Příběh tu je o něco jiný, Rocky je tu už jen jako mentor hlavního hrdiny a prožíváte s ním jeho staří a zkušenosti co získal a jak mu hodně box dal i vzal. Mladý Apollo Greed je celkem v klidu a jeho vývoj je zajímavý. Film bych hodnotil jako sportovní drama velice dobře jedno z nejlepších za několik let. ()

Vykuk

Pohodová boxerstory, nic nečekaného, ale nic otravného, fajn herci, hudba, fajty, rozhodně stojí za skouknutí, pro mě povinnost:) ()

Zolky

Film dobrý, ale takmer identický scenár som videl už v toľkých filmoch, že miestami som sa skoro nudil a presne som vedel, čo nasleduje. Pozitívne hodnotím ten koniec, ktorý nie je dokonalý happyend, ale uveriteľný záver solídneho príbehu. ()

kubas369

Nevím jak hodnotit. Creedův syn je nesympatickej až na půdu film je ve zkratce uplně zbytečnej, jediny co to drží nad vodou je Sly ten znovu dokazuje že hrát prostě umí. ()

PAVLIS

30% Restart StarWars, restart Rockyho... To už Hollywoodu úplně došly nápady? Ale zlaté SW respektive první Rocky, z tohoto vůbec není cítit vnitřní motor, nějakou silnou motivaci postav dělat, co dělají. Jen se většinu času kecá o ničem a napínavé bylo pouze sledovat, jestli těch pár několikaminutových (proč?) záběrů bez střihu, kameramanka ustojí bez klopýtnutí. Ztráta času. ()

Uberlord

Faktem je, že Jordan, nedokáže ani omylem zahrát tak charakterní roli, jako je Rocky. Jako nástupce je tedy jen slabý odvar. Věřím, že s lepší výpravou, by se z toho dalo vymáčknout trochu více emocí, ale i tak, je to poměrně dobře zvládnutej příběh. Co mi přišlo jako další mínus, tak rozhodně atraktivita soubojů. Rockyho filmy, ať byly jakkoliv staré, měly prostě při zápasech lepší kameru i choreografii. Creed sice je, vášnivej boxer. Ale vždycky mu bude chybět to, čím byl Rocky výjimečný. A to velké srdce. Jako pocta Apollu Creedovi je to dobrý film. Ale jako další Rocky, určitě ne. Doufám, že tahle série nebude pokračovat, protože člověk nepotřebuje vidět všechno. A určitě nejsem jediný, kdo si myslí, že by Rocky neměl umřít na plátně... ()

Zverkinus

Veľmi pekne predaná štafeta mladšej generácií. Hrdina sa zmenil, no duch tejto série úspešne pretrváva aj v ďalšom pokračovaní. Film ponúka slušnú dávku nostalgie, zároveň však premosťuje príbeh do novej doby, kde sa mladý Creed musí vysporiadať s podobnými skúškami, ako kedysi Rocky. Rocky VII by bol možno už paródiou na seba, no "zasadnutie na trénerskú lavicu" sa sleduje oveľa uveriteľnejšie. Obe hlavné postavy zvádzajú vlastný boj, ktorý sa odohráva nie len v ringu, ale najmä mimo neho. Creed tak ponúka kvalitne prepracovanú drámu zo športového prostredia, na akú sme boli zvyknutí pri starých dieloch Rockyho, no v novom šate. Viac priestoru by som poskytol záporákom, no ináč pre mňa príjemné prekvapenie. **** ()

LukeKiller

Scenár by som vymyslel asi aj opitý po mozgovej mŕtvici. LOL (nechcených scén) je tam neúrekom, dramatický flashback included. Pozitívum - Stallone aj niečo hrá. Ináč hrozná blbosť, viac som sa bavil pri béčkach so Scottom Adkinsonom. ()

Guran

Námět čerpaný z mnoha sportovních filmů. Zvraty moc nečíší originalitou a postavy se někdy chovají klišovitě. Přesto se na legendárního Rockyho a Apollova syna dívá velice dobře. Film je zajímavý, sem tam nějaká vtipná hláška a boxerské zápasy, kde chválím kameru, která zápasy snímala s minimálními střihy. Film vás pobaví. Není sice originální, ale přesto si vás získá. ()

Moiseiwitsch

Důstojný pokračovatel boxérské ságy. Film je daleko více na zemi než předchozí díly. Rocky je už v letech, má zdravotní problémy... Už konečně nechodí do ringu. Boxérské scény jsou reálnější - žádný železný Lundgren se tentokrát nekoná. ()

64B

Pro mě emotivní a srdcové drama. Znova se podívat do Filadelfie, znova vidět legendu, znova cítit to napětí, znova bojovat.. i když už jenom z druhé řady. Sylvester opět zazářil, naučil mladýho Creeda ,,filadelfskýmu" boxu a nám ukázal že každý ,,starý železo" rozhodně nepatří do šrotu. Prostě vydařený comeback po 10 letech, navíc oceněný Zlatým globem. ()

B!rkof99

Rocky Balboa je zpět... Je zpět v celé své seschlé kráse... Charakter však ale neztratil a byl tím, co Creeda vytáhlo z odpadu, do kterého se nevyhnutelně řítil. Chyběla Adriana (až na miniscénku na hřbitově) a tak nemám moc co vytknout... Film se sice jmenoval Creed, ale každý, kdo má rád Rockyho, si v tom stejně najde právě Italského hřebce a zaměří se na něj. ()

vipeerr

Hustopřísná fyzička a forma Jordana špica..Stallonův herecký výkon taky těžce smekám..no ale to jak mi hlavní hrdina je nesympatický už jenom xichtem, už jenom tím jak otevře pusu..no hrůza. Příběh postavený na úspěchu Rockyho . . nevím. Za mě to moc nefungovalo.. ()

Dinsberg

Rozhodně by se neměli dívat ti, kteří nevědí kdo je Rocky Balboa a kdo je Apollo Creed. Flashbacky nejsou dostatečné na objasnění vztahů postav. Se Slyovým filmařským stylem to nemá nic společného. Stejně tak jako vykreslení Rockyho jako zničeného věkem i osobními ztrátami. Díky tomu film právě boduje. ()

Rapaport

Rocky 7: Creed - Stallone na sebe strhává veškerou pozornost. I když nechtěně, stojí celý film na něm. Snaží se stát ( nebo sedět ) jen v povzdálí, ale přesto táhlne celý film sám. Bez něj by to byl suchý ne moc výrázný boxerský kousek. Ale takhle musím uznat, že jde o pěkné a důstojné rozloučení se s legendou chlapáckých sportovních ikon, velkým a příjemně ukecaným Rockym. ()

lusa

Tak ma to namotivovalo, že som sa rozbehla po chodbe a dala ľavý hák kolegyni, zdvihák vedúcej a zlomila tri rebrá šéfovi. Stallone pochopil, prestal sa vyzliekať a odovzdal žezlo mladšej generácii. Herecký výber mladého Creeda veľmi sympatický, fakt pekný černoch. A čo viac.. Dojalo ma to. Vskutku neviem, kto túto oldschool nahradí.. 4* ()

DeNighty

Mezi boxerskými filmy je to unikát. Něco nového. Jsou tam věci, které v jiných boxerských filmech nejsou. Proto 5*.. Není to typické (nejchudší ze čtvrti, ostatní se mu smějí. První velký zápas prohraje - o to víc cvičí. Velký zvrat - má bojovat se šampionem -> a úplně nečekaně vyhraje).. Ne, tady je to naštěstí jinak. Ač to na první pohled nevypadá - dejte tomuto filmu šanci, je lepší, než jeho "vrstevníci". ()

Seriálové rebooty na cestě

Seriálové rebooty na cestě

16.04.2023

Bezstarostná jízda dostane moderní reboot

Bezstarostná jízda dostane moderní reboot

02.12.2022

Tak o tohle si asi žádný z diváků neříkal. Legendární americký snímek Bezstarostná jízda herce a debutujícího režiséra Dennise Hoppera z roku 1969 má dostat novodobý reboot. Konsorcium vlastníků práv… (viac)

Rocky se dočká dalšího spin-offu

Rocky se dočká dalšího spin-offu

29.07.2022

Boxerská franšíza kolem Rockyho se rozroste. Po Creedovi se totiž vlastního filmu oficiálně dočká také Rockyho nemesis Drago. Scénář ke snímku od studia MGM chystá Robert Lawton (Crave), který mimo… (viac)

Trojka Creeda našla záporáka

Trojka Creeda našla záporáka

03.06.2021

O třetím Creedovi jsme doteď věděli pouze to, že se před kameru vrátí Michael B. Jordan, který si zároveň poprvé v životě stoupne i za ni na pozici režiséra, ale že se naopak už do série nevrátí jeho… (viac)