Pistachio (Dana Carvey) je po rodičích Ital, pracuje jako číšník a nechápe svou impulzivní potřebu neustálých mimických proměn. Jeho otec Fabbrizzio (James Brolin) mu totiž dosud neprozradil, že patří k dávnému rodu mistrů proměny, kteří vládnou pozoruhodnými schopnostmi. On sám se dokáže proměňovat v nejrůznější slavné osobnosti a díky tomu si umí zjednat přístup na jakékoliv místo. Tyto magické schopnosti však v sobě skrývají i nebezpečí, zvlášť když se proti Fabbrizziovi postaví jeho dávný nepřítel - zločinec (Brent Spiner), který hodlá ukrást nejvzácnější poklad na světě. S pomocí půvabné Jennifer (Jennifer Espositoová) se Pistachio naučí svůj tajemný dar ovládat a osvobodí unesené rodiče. (oficiálny text distribútora)

LuNaj odpad!

Zařazení filmu- komedie? Už to je vtip sám o sobě. Navrhuju adminům čsfd zavést žánr Trapárna. A s klidným svědomím zařadit Pána převleků. ()

RigorMortis odpad!

Čo je toto za volovinu? Nazvať tento patvar béčkovým filmom by bolo poriadne prehnané...vlastne by bolo prehnané nazvať ho filmom vôbec. ()

Yajax odpad!

Totálny odpad !! Film bol od začiatku úplne o ničom, herecké výkony nestáli za nič. Ak sa aj vo filme niečo dialo o chvíľu bol tento náznak niečoho ihneď zvalcovaný. Takže hodnotenie je jednoznačný odpad. ()

DExUS

Vidiet Brenta Spinera v inej úlohe ako Data zo Star Treku sa mi páčilo. Ako tak pozerám , tak k dnešnému dňu tento film dostal lepšie hodnotenie ako 3 len od 5 ľudí včetne mňa. Moc dobre viem že to nieje dobrý film, ale v dobe keď som ho videl mi prišiel naozaj smiešny. ()

cubiczech odpad!

mít v ruce kladivo tak televizi rozmlatim ... nasledne bych kladivo pouzil i na svou hlavu... už nikdy více nechci slyšet o Želvým klubu.... ()

Cacadore odpad!

Napadá mě jediné slovo... Trapnost... Režisér by měl seknout s prací a jít se zaregistrovat na úřad práce (nebo by ho měli odvézt pánové v bílých pláštích....) Na filmu není skoro nic dobrého... Jediný dobrý vtip mohl být zabijákův smích (a jeho následek), ale ten byl zabit tupým opakováním... ()

Fuzzytomato

Táto komédia určite nieje žiaden odpad! Toľko chytľavých hlášok v jednom filme je vzácnosť. Je to z časti komédia, z časti paródia. Ak máte radi potrhlý, absurdný štýl humoru určite si to pozrite. Je to proste švihnutá oddychovka ktorá pobaví.  ()