Beca (Anna Kendrick) si oveľa radšej vychutnáva obľúbenú hudbu v slúchadlách, akoby mala načúvať komukoľvek zo svojho okolia. Aj spolužiakov na novej škole považuje za čokoľvek, len nie zaujímavých... Zdá sa skrátka, akoby nedokázala zapadnúť do žiadnej z partií. Napokon skončí, hoci nie práve dobrovoľne, v dievčenskej speváckej skupine The Bellas – a s veľkým prekvapením si práve v spoločnosti tejto skutočne veľmi svojráznej zostavy drzých, sladkých a totálne strelených báb zakrátko uvedomí, že vie naozaj dobre spievať nielen pod sprchou! A nielen to, netrvá totiž dlho a z nudného, neveľmi vábneho zoskupenia sa jej podarí vykresať perfektne ladiacu a vizuálne nemenej lákavú tlupu s čertovsky cool repertoárom! A keďže to dievčatá navyše spolu stále viac a viac baví, asi neprekvapí, že zakrátko naberú odvahu a pokúsia sa v súboji vokálnych kapiel zabojovať o tú najcennejšiu priečku! (TV Markíza)

Psycho.R

Kendrick je kus, film šlape přesně jak má, jen příliš v klišoidních kolejích. Pro mě je to přesně to, co bych očekával od daného tématu, ale mohlo by to jít vejš s něčím originálním. ()

ER

Vcelku sympatická blbůstka s pokusem o "100x provařené téma jinak". A tak tvůrci (možná) chtěli obsazením A.Kendrickové i zkopírovat styl filmu Juno resp. jeho (její) humor. Místy se to daří,byť občasné morbidnosti míří do nižších pater humoru (je třeba uspokojit širší škálu mladých diváků,že). I souboj obou hlavních protagonistek v rámci lpění či nelpění na tradici (viděné spíše u generačních rozdílů) je zvládnutý tak dobře,že byste někdy slečně "principálové" jednu vrazili hned na potkání. Jenže přichází i řada drobných neduhů (až příliš studiový zvuk,zpívání acapella ve finále s rytmikou včetně výběru písniček,role otce aj). Na druhou stranu i pár pěveckých libovůstek. ()

Kritik.

Pomerne plytký a jednoduchý film, ale čosi vo mne zanechal. Navyše Anna Kendrick je sexi ;) Charaktery postáv sú originálne, celkom vtipné (napr. hláška "Horizontálny beh!") Dokonca film obsahuje aj prekvapivé a nepredvídateľné situácie (napriek tomu, že záver je predvídateľný úplne). Oddychovka. ()

Likan7

Proč do takový průměrný, ale pohodový klišé oddychovky dávají humor založený za zvratvích? To je fakt nutný? Protože jinak bych byl vlastně docela spokojenej. Je to na úplně stejný brdo jako jakýkoliv díl Step Up, ale to není nutno na škodu. Tyhle písničky většinou známe, jsou rytmický, jsou fajn a jsou zpívány jak skvěle. Baví choreografie a i na několik holek se FAKT MOC pěkne dívá. Jen kdyby tu nebyl tenhle zvrácenej humor, to bych pak šel klidně i na 4. ()

mira.l

No, kouknout se na to dá, už jsem se napálil i víc než tímhle, ale opravdu byly nutný ty nereálný šavle, vypadající, jak když se otevře hydrant? Bez nich bych možná šel i do slabších čtyř, hudební filmy docela můžu, i když tohle je taková "hudba bez hudby", pokud se to ale umí, je to občas i docela zajímavá podívaná, i když ne všechny ty kousky mi "sedly". Takhle ale ne, ten vyprazdňující se fekál fakt vypadal divně. Uvidím, co přinesou další dvě pokračování. Spíš však předpokládám, že hodnocení se bude snižovat. ()

Maximilianus

Ono ten dej nie je nejaký komplikovaný a prevratný, dokonca by som uveril, keby mi niekto povedal, že hudobné čísla majú viac minút ako tie hovorené, ale o to predsa ide. Ako hudobný film je to viac než len uspokojujúce, vďaka Rebel Wilson aj o trochu viac vtipnejšie a ešte sa aj na dámy dobre pozerá. 6,5/10. ()

rublik05

Původně jsem se chytal za hlavu, na co se to zase musím dívat, nakonec jsem ale musel uznat, že Ladíme! je docela fajn trhnutá teen komedie, svižná, vtipná, pěkně natočená, se sympatickými herci, kazila mi to jen ta hrozná popová muzika, ale  tím jsem tak nějak počítal. Ve finále se z toho vyklubala fajn jednoduchá odreagovačka, jsem zvědavý na další díly. 6/10. ()

samkko

7/10 a jako béčková relaxační komedie to bohatě postačuje. Ladíme je film plný dobrých (a krásných) hereček které zpívají bez doprovodných nástrojů a to je celý děj. Takže na vypnutí hlavy a občasné zasmání je to ideální. ()

Judy24

Vlastně je to jenom taková předvídatelná dospělejší verze High School Musicalu nebo Glee, ale to je na druhou stranu přesně ten důvod, proč jsem si Pitch Perfect pustila. Anna Kendrick je moje nová oblíbenkyně a Rebel Wilson už jsem podruhé za sebou viděla ve filmu v dokonale vtipné roli. Ten film vlastně není nic moc...ale zároveň to rozhodně není slaďárna se spoustou popových hitů, která by z vás dělala idiota a to v podstatě úplně stačí... ()

coinneach

Překvapivě svěží, zábavná a chytlavá hudební romantika, při které si budete vesele broukat hity 80. a 90. let. Těžko říct, zda tento nenápadný, ale barvitý celovečerní debut Jasona Moora sbírá body nenásilností, s jakou je předkládán, komediálními výstupy jako vždy výborné Rebel Wilsonové, či zdařilým výběrem muzikálních pecek, které notně hrají na melancholickou strunu hudbou odkojené generace. Body však taktéž nahání nemluvná asijská spolubydlící Ann Kendrickové, zvracení v přímém přenosu, ale také mile pitoreskní složení chlapecké pěvecké skupiny. Tento film sice rozehrává přímočarou partii vedenou romantickou linkou, potěší ale poctivost, která se odráží v již zmíněné barvitosti a zejména veselém vyznění celého snímku, který si nekladl za cíl uloupit Oscara, ale potěšit rozjihlé srdce nejednoho romantika. 70 % ()

Colchack

"Aničku" mám veľmi rád (a dokonca nám aj spieva... to už hej :)) - toď veľké pozitívum. Fat Amy je výborná. Predvídateľný koniec, ale bavil som sa. Lepšie 3*. Trefný koment - Nathalie. ()

DadysGirl

Znáte to, když se na něco fakt těšíte a pak... Pak přijde realita a lehké vystřízlivění... :) Není to špatnej film, ale pecka roku taky ne... Obsesi Rebel Wilson stále ještě nepřicházím na chuť... Ale looser určitě není... Anna... na začátku v jejím ohozu celkem fajn, ale pak když vypadá jako letuška své kouzlo ztrácí... samostředné čubky, outsaideři, všechno dohromady... Trochu glee, trochu všeho... ()

melekos

Vylepšená verze High School Musical, kromě toho, že se tam dost zpívá, se i rozvíjí poměrně solidní děj. Ten je sice formátem filmu omezen, ale o spletitých dějových linkách takové filmy ani nejsou. Je to na 70%, ale kvůli Anně Kendrick musím přidat hvězdu navíc. ()

mirak2

Glee na vysokej skole s lepsim kastingom, lepsimi pesnickami, lepsimi prevedeniami, lepsimi vtipmi a menej otravnymi postavami. PS: Anna Kendrick je pritazliva uplne cudnym sposobom... uvedomujem si, ze je skareda, ale... ma nieco do seba :) ()

terka805

Rivalita a boj na jevišti i v zákulisí mezi dvěma vysokoškolskými sbory, kde se hlavní postava Becy (Anna Kendrick) snaží plavat proti proudu. ( Chtělo by se to pokusit trošku víc máchat rukama. ) Romantická komedie, kde mě rozesmála většinou jen Tlusťoška Ammy, svými hláškami (Rebel Wilson), jinak průměrný film prošpikovaný písničkami. ()

Ladíme! podruhé

Ladíme! podruhé

18.02.2014

Z předloňské hudební komedie Ladíme! se vyklubal překvapivý hit. Sedmnáctimilionový film vydělal v kinech 113 milionů dolarů a dalších 80 vytáhl z domácích nosičů, ohlášení dvojky na sebe tedy… (viac)