Beca (Anna Kendrick) si oveľa radšej vychutnáva obľúbenú hudbu v slúchadlách, akoby mala načúvať komukoľvek zo svojho okolia. Aj spolužiakov na novej škole považuje za čokoľvek, len nie zaujímavých... Zdá sa skrátka, akoby nedokázala zapadnúť do žiadnej z partií. Napokon skončí, hoci nie práve dobrovoľne, v dievčenskej speváckej skupine The Bellas – a s veľkým prekvapením si práve v spoločnosti tejto skutočne veľmi svojráznej zostavy drzých, sladkých a totálne strelených báb zakrátko uvedomí, že vie naozaj dobre spievať nielen pod sprchou! A nielen to, netrvá totiž dlho a z nudného, neveľmi vábneho zoskupenia sa jej podarí vykresať perfektne ladiacu a vizuálne nemenej lákavú tlupu s čertovsky cool repertoárom! A keďže to dievčatá navyše spolu stále viac a viac baví, asi neprekvapí, že zakrátko naberú odvahu a pokúsia sa v súboji vokálnych kapiel zabojovať o tú najcennejšiu priečku! (TV Markíza)

Greg25

Nebavilo. Opravdu hodně. Přitom scénář (především dialogy) nevyznívá na daný žánr úplně tak blbě. Ale za mě prostě ne (fanynka hromadného zpívání vokálů bez zvuků hudby ze mě taky nebude). Vysokoškoláci, kteří neodrostli středoškolským střevícům v obzvlášť nudné variaci. 40% ()

KOZEL84

Glee mám v topovce,což pravda trochu kazí moji vybudovanou imič nejdrsnějšího bedés madafuckera,co kdy chodil po povrchu zemském,ale tohle mě moc nevzalo (sem říkal,že sem drsný).Asi proto,že je to jen hodně tuctový romkom,který se chce akorát svézt na úspěchu Glee.Rebel (drsné meno jak cyp) Wilson a A.Kendrick a kelímkové číslo byly sice fajn,ale to mi bylo na dvě hodiny málo.Acapela (nebo jak) mě taky moc nebere.Na jednu kukačku v poho,ale jak to je?Hejtrs gona blejt? ()

Tred2

Spousta zajímavých postav položená na slušném základu. Bohužel hlavní táhlo filmu (hudba) je i hlavním problémem. K tomu připočítejte spoustu nadbytečného patosu a učebnicově klasický, nudný konec a jste tam kde jste být nechtěli. Film měl určitě větší potenciál, bohužel se ho nepovedlo rozvést. ()

X@triX

Nebudem tento film porovnávať s tými najlepšími, budem ho porovnávať s filmami z rovnakej kategórie. Vedel som presne, do čoho idem, mal som svoje očakávania a predsa len Pitch Perfect prekvapil. Dalo by sa povedať, že medzi americkými komediálno-talentovými teen filmami patrí medzi tie lepšie. Film som si pôvodne vybral kvôli Anne Kendrick, ktorá ma zaujala v 50/50, dobre sa na ňu pozerá a v tomto prípade skoro sama potiahla celý dej. Film nenudil ani minútu, zážitok z pozerania vylepšila aj Elizabeth Banks s jej špecifickým hlasom. Potešili aj vokály ako Bulletproof alebo Right Round. Prečo teda štyri hviezdy a nie päť? Za prvé - celý dej je až príliš šablónovitý a po prvej polhodinke som už vedel ako sa to skončí. Za druhé - celé audio filmu mi príde ako dokonale vymasterovaní The Voca People (ktorých inak mám rád), no práve preto má v tomto filme každý študent až príliš dokonalé hlasivky. No a Beca dokáže na dvoch deckoch spraviť mashup zo štyroch songov. Napriek tomu som si film užil a pozrel by som si ho znova. 70% ()

Kimm2

Asi si to ty čtyři hvězdičky nezaslouží, ale já se už dlouho tak nebavila u typického amerického popcorňáku. Zároveň přiznávám, že za to může Rebel Wilson. ()

Silencia90

Asi zvýším na plný počet. Není to sice nejlepší film, ale nedokážu na něj přestat myslet, a i po měsíci si pouštím stále dokola soundtrack a občas i celý film. A líbí se mi čím dál víc. ()

EvilMari

Proč to blití???? Jinak hodnotím takhle docela dobře, protože mi film přinesl akurátní rozptýlení, který jsem v danou chvíli nutně potřebovala. ()

johnymdoe

Tak předně..je to film pro holky, pro chlapa jsou jedinými zajímavými momenty dvě scény kdy se zvrací a dvě kde se "perou", takže kluci, pokud jste někdy viděli nějaký díl Glee a nebavilo vás, to tak tohle vůbec nezapínejte. Mě se Glee občas líbilo...ano je to šokující i pro mě, takže jsem toto docela úspěšně přežil. Hlavní hrdinka Anna Kendrick ve 27mi letech v prváku na vysoké..zřejmě trošku tupá (nebo tupý člověk od castingu) je nehezká ale sympatická. Brittany Snow a Alexis Knapp krásné, příběh předvídaletelný, ale prostě tím naivním romantickým způsobem pěkný a některé písničky fakt dobře zpracované. "Taťku" jsem zase jednou rád v něčem viděl a dvojice moderátorů na mě působila fakt vtipně, za což se ale obávám nemohl scénárista...že by improvizace? Každopádně film na páteční dopoledne dobrej a 60% i dík scéně ve sprše. ()

jandula00

Tak to bylo hodně tragický! Zápletka úplně klasická - divná holka nejdřív odmítá včlenění mezi normální lidi (no, normální je asi silný pojem), ale pak se vydá na správnou cestu. Co mě prudilo nejvíc, byla Tlustá Amy. Né, že by mi vadila přímo ona, ale zdá se mi, že se tlustá postava stává klasickou a že vystupuje v každém filmu - a čím ujetější, tím lepší. Proč doboha? Jinak předvídatelné jak jarní rovnodennost. Písničky celkem fajn, závidím americké koleje...a to je asi tak vše. ()

Wardan

Pokukuju po té čtvrté hvězdě. Tohle mě překvapivě bavilo. Scénář je sice sestaven je ze šablon a z jiných filmů známých situací a deviací je opravdu minimálně (já si nedokážu vybavit žádnou), ale je to natočené, zahrané a odzpívané s takovou chutí pro věc, že mě to pokaždé strhne. Nebýt těch vtipů se zvracením dal bych čtyři bez mrknutí oka. Těším se na dvojku, i když mám obavy, že bude postrádat ten švih. ()

Monisek

Chvíli jsem uvažovala o 4*, protože film mě fakt bavil... Ale je pravda, že už po pár hodinách z toho mám jen takovou mizivou vzpomínku.. :-) Jako průměr to ale naprosto ušlo. ()

Bozvav

Muzikál ze střední na vysoké. Chytlavé melodie a dobrá choreografie mezi spoustou vztahového balastu, kde vysokoškolské prostředí hraje vedlejší roli. Ale pro náctileté myslím dobré. Za mne lepší průměr. ()

Brousitch

"Klidně vám řeknu, v jakých svých oblíbených filmech bych ráda viděla herce, kteří zničehonic začnou zpívat. Dannyho parťáci, Podfu(c)k, V Bruggách, Obvyklí podezřelí. Nehledě na to, že by bylo Bradovi většinu času špatně rozumět a všechno jsou to celkem drsný filmy." - Anna Kendrick ()

Matthew01

Prestoze nic prevratnyho tento film neprinasi, rozhodne nenudi. Ma sice pozvolny rozjezd, nicmene s blizicim se finale zacina gradovat. Na sve si prijdou milovnici mainstreamu a popove hudby soucasnosti. Pro me 60%. Videno v AMC Theatre, NYC. ()

dj.kouba

Nemůžu jinak než za pět....zamiloval jsem se tu do Anny Kendrick :D ale i písničky jsou chytlavé a celkově mě to hodně bavilo :) ()

hazaba

Není to špatné, některé písničky nebo i choreografie jsou docela fajn, ale pokud se díváte na Glee, tenhle film vás opravdu nenadchne. Scénář nic moc se spoustou klišé. ()

M4t35

Jak jse poprvé viděl trailer na tento film byl jsem přesvědčen, že mě bude bavit, jelikož mám rád sborové zpívání. A nemýlil jsem se. Beca je velmi svérázná holka, která se nikam nezařazuje a nejlíp jí je o samotě. Jakmile se ne z vlastního přesvědčení dostane do skupiny Bardenské Bely, která je složena ze samých děvčat začíná opravdová zábava. Ined jak jsem slyšel píseň Eternal Flame zamiloval jsem se do filmu. Na opačné straně barikády stojí chlapecká skupina The Treblemakers, kteří si jdou pro obhajobu pěvecké trofeje. 100% písniček, které ve filmu zazní jsou lepší než v originále. Film samozřejmě končí velkým pěveckým finále, podaří se Belám vyhrát pěveckou soutěž? ()

Ladíme! podruhé

Ladíme! podruhé

18.02.2014

Z předloňské hudební komedie Ladíme! se vyklubal překvapivý hit. Sedmnáctimilionový film vydělal v kinech 113 milionů dolarů a dalších 80 vytáhl z domácích nosičů, ohlášení dvojky na sebe tedy… (viac)