Žena, která vidí duchy, se spojí s materialistickým šéfem velké firmy, aby si navzájem pomohli z nesnází, přičemž jejich srdce a životy se proplétají. (Netflix)

Dharmma

Začátek se mi moc provedením nelíbil. Ale poté co jsem se do toho dostal, se vše hnalo už jen správným směrem. Hlavní co si mě získalo je originalita příběhu. Myslím si že amíci by na zfilmování tohoto příběhu neměli koule, a když už, dopadlo by to tragicky. Neskutečně moc si mě také získal soundtrack. ()

ElleMcDee

Hlavní hrdinka mě ze začátku nesmírně rozčilovala svým chováním, ale jak seriál pokračoval, najednou jsem si uvědomila, že už mi vlastně tolik nevadí a na konci jsem ji vysloveně žrala. Celý seriál byl takový roztomilý, dojemný a veselý. Zkrátka klasická, lehoučce nadprůměrná, korejská romanťárna s paranormálními prvky, kterou jsem si moc užila. Sestry Hong umí! ()

yuuko

Veľmi svieže a nápadité. Charizmatický hlavný hrdina a zaujímavá hrdinka, ktorá sa povahou vymykala tradičným kórejským hrdinkám. Seriál veľmi oživili zaujímavé príbehy o duchoch (ale okolo hororu to ani nešlo), čo mi tak trochu pripomenulo môj obľúbený xxxHOLiC. Hlavná dvojka si sadla a hlavne, zahrali to dobre. Pekné. ()

sara93

Příběh je pěkný a zajímavě zpracován. Hlavní i vedlejší postavy se do svých rolí hodí a všichni hrají uvěřitelně (reálně). Seo In Guk je roztomilý jako vždy. Já jeho hraní prostě miluju. I když nen hlavní postavou, tak jeho role je nejlepší. Hlavní dvojice je taky zajímavá a zábavná, i když vzhledově nejsou nic moc ... ()

Vardara

Moc podařená duchařina. Plus je v tom, že hlavními postavami nejsou žádní puberťáci ze střední, ale „skuteční“ dospělí lidé a hlavní hrdinka se také chová dost normálně (tedy v rámci možností, protože samozřejmě vidí duchy). Vizuálně pět, ale v reálu čtyři a půl hvězdičky – proč se musí vždy v těch nejméně vhodných okamžicích, někdo rozhodnout, že někam odjede….? Každopádně až na jeden díl, jsem se téměř nemohla odtrhnout. ()

SmileSun

Netradičně zpracovaný duchařský příběh, který se prolíná s romantikou a krimi, takže si tam téměř každý něco najde. Navíc skvělé herecké obsazení nejen hlavních hrdinů, ale i vedlejších postav. Gong Hyo-jin se své role chopila neskutečným způsobem, ukazuje mnoho stránek své postavy: vyděšená, unavená, usměvavá, ztřeštěná, odhodlaná, odvážná a pro dotyk, díky kterému zmizí duchové, ochotná udělat téměř cokoli… So Ji-sub si vás zase podmaní svým chladným přístupem, který člověka v určitých chvílích až rozesměje. A když jeho chladnost začne zdolávat láska… ❤️😍 ()