The Superheroes Hangover

Krátkometrážny / Komédia
Francúzsko, 2013, 5 min

Superman, Batman a Spider-Man se ráno probudí se strašnou kocovinou a vůbec nic si z předchozího večera nepamatují. Před sebou však vidí zničený New York. S pomocí Profesora Xaviera, který se párty taky účastnil, se jim podaří vzpomenout si na divokou noc. (TwoFace)

Sarkastic

„S velkou mocí přichází…velký kočky!“ Snímek sice ne tak úderný a co do potenciálu využitý jako třeba geniální Den, kdy Země přestala masturbovat, přesto je ve své krátkosti stále hodně střelený, vtipný s pár dobrými narážkami. Mile mě překvapila technická/triková stránka. Za mě to budou slušné 4*, věrnější fanoušci superhrdinů (než jsem já) třeba ještě 1 hvězdu přihodí. „Co to máš s hlasem?“ - „Asi jsem moc křičel.“ ()

Ainy

PinokKio díky za odkaz ke studijnímu materiálu jak se řádně připravit na párty! "Zase jsme se ožrali, co?" ... "Nevím" ... "Co to máš s hlasem?" ... "Asi jsem moc křičel" ... "oh merde!" :-))) ()

Jezinka.Jezinka

Srdce mi krvácí pro tu pekelně vystresovanou hrdličku. Supermane! Spidermane! Hastrmane! Asi vám někam dva prstíčky strčím tak, že se vám to nebude líbit! ()

playboxguest

Ucházející - ve všech smyslech toho slova. Žádný zázrak to určitě nebyl, když se na zemi mělo přestat masturbovat, byla poenta daleko smysluplnější. ()

Madsbender

Descraquesov predchádzajúci film bol jednoducho lepší, to mi nevyhovorí nikto. Toto je podobne primitívne, ale nezasmial som sa takmer ani raz. ()

Frajer42

Perfektní nápad, nevyužitý potenciál a téměř nulová zábava. Bohužel. Předešlý masturbační kraťas byl mnohem vydařenější. * ()

VenDulin85

Naprostá zhovadilost, které ovšem podlehnete. Pro mě asi největší švanda bylo slyšet mluvit superhrdiny francouzsky, dodalo to tomu pařmenskému koloritu tu správnou výšku. ()

lillien

Hm, francouzská parta hipsterů se zreje po Comic conu. Ježiš to byli ale škaredí buzíci..tedy chlapci..ne, fakt buzíci. Gordon Bléé. ()