The Day the Earth Stopped Masturbating

• Francúzsko Le Jour où la Terre s'ébranla
všetky plagáty
Celý film

Staré Mayské proroctví, které bylo objeveno nedávno tvrdí, že pokaždé když jeden muž masturbuje, jiný muž zemře. Je vyhlášen celosvětový zákaz masturbování, ale muži se s tím jen těžko vyrovnávají. (korbitch22)

Celý film

SeanLSD

Matematicky to pravdaže nevychádza.. - ale inak výborný vtípek - ktorý by však k dokonalosti potreboval ešte alternatívny koniec - nemenej epický - ako sa k tým chudákom preživším so supermanskou potenciou prihrnula tá roztúžená ženská polovica populácie - bez ohľadu na to ako veľmi krásna či ohyzdná - a žiadala si ukojenie svojich potrieb! ()

BigDeal

Originálna a uletená sranda. Dodatky ku komentárom: Johny_fork: slabý odvar masturbačnej perly z Velkovlaku? Jedno je skeč s tradičným britským humorom a druhé trailerová paródia na apokalyptické sci-fi pripomínajúca Death Note. Len preto, že si videl AŽ dva kraťasy, v ktorých sa masturbuje, neznamená to, že musia mať niečo spoločné. To potom môžeme povedať, že všetky horory sú odvarom toho prvého, lebo veď v každom je dominantný strach. LBsmoke: je zaujímavé ak sa niekto sťažuje na podradný "toaletný humor", ale na popísanie vecí používa vyberané slová ako kokotina a pičovina. ()

Sarkastic

Originální, svěží, nekorektní a vtipný „krátkometrážňák“ z Francie. A musím u něho neustále žasnout nad tím, že mě dokáže něco tak jednoduchého, nadsazeného a hrozně trhlého tak moc rozesmát a pobavit i po x-tém zhlédnutí. A právě proto, že se při opakovaných projekcích stále stejně „tlemím“ a nemám problém si to pustit kdykoliv znovu, zvyšuju hodnocení na slabších 5*. „Mladík byl zatčen ve svém domě, když masturboval. Zítra bude souzen za zločin proti lidskosti.“ ()

Kosmik 1

Vtipné? Rozhodně! Je to vskutku magořina na entou, ale hrozně zábavná a ulítlá magořina. :-D Všechna čest frantíkům, že na tenhle krátkometrážní snímek měli koule. Ale název je mírně zavádějící, čekal jsem trochu víc. Takhle by se to mělo jmenovat spíše The Day when the men stopped masturbating... škoda, škoda... :-) 60% ()

easaque

+4* Tuhle pořádnou PTÁKOVINU jsem viděl už docela dávno a koukám, že jsem ji neoznámkoval a tak to musím DOHONIT. Humor mu rozhodně nechybí a musím OHODnotIT samozřejmě nápaditost plnou parodie, a to že při zpracování se VYHnUL nevkusu. Docela by mě zajímala statistika hodnotících uživatelů, kde by se bral v potaz jejich vztah k náboženství a míra sexuální tolerance - i ta by mohla mít určitý POTENCIál. Jinak se omlouvám za podprahové vtipkování všem všímavým útlocitným čtenářům, kteří o MASTURBACI nemluví, natož aby ji prováděli. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 3 /// ORIGINALITA: 3 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()