Amy sa stratila v deň piateho výročia svadby s Nickom. Všetko naznačuje, že nezmizla dobrovoľne. Zúfalý manžel organizuje rozsiahle pátracie akcie a snaží sa robiť všetko možné, aby sa jeho žena našla, pokiaľ možno živá. Zároveň pokračuje vyšetrovanie, v ktorom polícia okrem Amy hľadá aj vinníka, ktorý má jej zmiznutie na svedomí. Všetky stopy, nájdené dôkazy a svedectvá Aminých blízkych ale ukazujú práve na Nicka. Kto to vlastne je? Trpiaca obeť zločinu alebo cynický netvor, ktorý vodí políciu aj verejnosť za nos, aby zo seba sňal podozrenie? Kto má pravdu? Ako ju spoznať? A čo sa vlastne stalo s Amy? Znepokojujúce otázky sa vŕšia a odpovede zúfalo chýbajú. Trpí tým predovšetkým Nick, ktorý sa z miláčika médií zmenil na verejného nepriateľa číslo jeden. Dobre vie, že keď sa Amy alebo strojca jej únosu nenájdu, ponesie následky jej zmiznutia až do konca svojho života, ktorý možno strávi za mrežami. Pokiaľ nemá Amy na svedomí on sám... (TV JOJ)

Bachy

David Fincher mě přivedl k filmu. Každý jeho film pro mě byla událost zakroužkovaná v kalendáři a podtrhnutá červeným fixem. Po každém jeho snímku jsem odcházel z kina s plnou hlavou dojmů s tím, že se to zase povedlo. Když se podívám na celou tu filmografii zpětně, tak mě spousta jeho kusů opravdu formovala. Sedm, Klub rváčů, doznívající dojem Zodiaca, totální emoční exploze u Benjamina Buttona a jeden velký údiv s poklonou se Social Network. A najednou tu byla Zmizelá. A já se prvně už u traileru zadrhnul. Co je to za obsazení? Proč je to zase detektivní příběh? Nicméně s ohledem na to, co jsem popsal jsem obavy zahodil. Vždyť je to Fincher. Jenže to je právě ono. On to Fincher buď není a nebo je to nějaká jeho nová verze, do které se postupně přerodil. Aby nedošlo k mílce, je třeba uvést, že Zmizelá je famózním filmem. Jenže to najednou není událost. Už tam není žádná scéna, kdy mi režisér řekl: "Vím, že koukáš na perfektní film, ale teď ti chci ukázat, že jsem nejlepší na světě, tak zírej." Patří sem ty profláklé veslice, Enya nebo průlet košem...nebo třeba kompletní Zodiac a kompletní Sedmička. Tak nic takového tu není. Tady je naprosto překvapivě úchvatný Affleck, neskutečně neotřelý příběh a neskutečná dávka ironie. A tohle jsou tři věci, kvůli kterým chci vidět Zmizelou znovu, chci ještě jednou vidět ty výrazy a prožít odhalování. Ale špinavá stopa Davida Finchera je k nenalezení. Je totiž jedno, kolik máte ironie a kolik temných událostí o ošklivé straně lidské mysli nandáte na plátno, když v duši tušíte, že pět vteřin titulků k Sedmičce a jeden Reznorův úder v Social Network byli více. Když přijde osoba, kterou milujete domů a má jiný účes, tak je to úžasný, ale tohle je trošku jako když se vrátí s úplně jiným pohledem na svět. A to si alespoň na chvilku musíte sednout a zkusit to probrat znovu. A až to proberu znovu, tak zjisím, že ho vlastně miluju pořád stejně. Přeji mu těch 90% a rozhodně mu přeji spoustu nadělaných peněz. Nicméně první dojem byl - nejsilnější Ben Affleck, famózní film...Davide, kde jsi? ()

LoLaa

Film, který mi vyrazil dech. V posledním době asi nejlepší snímek, kterému nechybí vůbec nic. Návštěva kina opravdu stála za to. Rosamund a Ben na velkém plátě vynikli dokonale. Doporučuji všem a přemýšlím o přidání do oblíbených. ()

eLeR

Knihu a scenár napísala Flynn slušne. A Fincherovi sa filmové spracovanie podarilo na 100 percent. Začiatok filmu mierne nezáživný (presne ako začiatok knihy), ale potom sa to všetko pekne rozbehne. Koniec knihy nebol zlý, ale čakala som väčšie prekvapenie, tak som sa spoliehala na zmenu poslednej tretiny vo filme ako boli sľubovali, a .... nič! Miestami výborná hudba, Pike ako Amy prekvapila, ale Dickens ako detektívka Boney bola neskutočne výborná ( a to mi v Sons of Anarchy totálne liezla na nervy), takže klobúk dole. 4,5* ()

Happens

Po tom velkolepém poprasku okolo tohoto filmu odcházím poměrně zklamán. Jedná se o prvotřídní film (jako všechno od Finchera) s prvotřídní mystifikací spáchanou na diváka a policii. Nicméně nějak se po vysvětlení tíživých otázek vše nějak rozpletlo tak snadno až nepřirozeně, nějak to subjektivně nemůžu strávit - veškeré ty mezery, které by policii tak snadno unikly. Příliš naivně nevěrohodné. Jinak perfektní soundtrack podtrhující dějovou linii. ()

Rocky62

V tomto případě si odpustím detailnější rozbor, neboť veškeré klady, kterými tento unikát bezpochyby disponuje, jsou popsány daleko v lepších komentářích. Já jen doplním to, co mi nejvíce utkvělo v paměti po shlédnutí. Gone Girl toho říká hodně, ale to hlavní co chce říct je, že život je kripl a pokud chce bejt chlap šťastnej a mít čistou mysl, tak se nesmí vázat...nikdy. 85% ()

classic

Začnem komentár s tým, že som extrémne prekvapený, šokovaný, neustále myslím na Rosamund Pike, a bol som po prvýkrát v kine na snímku, kde DIRECTED BY znelo : DAVID FINCHER. Ako prichádzam ku kino KDAH v Rk, tak vidím kopec ľudí, tak si myslím, že bude plné kino, ale aby som nebol taký naivný, tak táto smotánka sa presúvala na koncert : RICHARD MÜLLER & amp; FRAGILE - HLASY 2 v tej istej budove, zdalo sa mi, že tu bude kapacita ako U2 s Bonom ... Nevadí, aj Rišo poteší ... Nechám Riša a „krehkých” na pokoji, a premiestnim sa do „špičkovej sály”, kde sa „natlačilo” zhruba okolo 40 ľudí, sakra, to je ale masa, škoda, tu panuje zrejme krčmová kultúra... Klasicky sa usalaším v kresle za 1000 eur, stupidné reklamy ma otravujú, po nich sa pustia 3 trailery a GONG, prichádza nový snímok, Davida Finchera : Gone Girl ... Nápadité, úvodné titulky sú také rýchle, že som skoro ich nestíhal ani čítať, a už je hlavná postava v krčme svojej sestry Margo ... Keď príde Nick Dunne domov, aby spolu s manželkou oslávili piate výročie sobáša, tak Amy Dunne, záhadne zmizla, ani smrad po nej neostal. A tým sa začnú diať extrémne premyslené udalosti, ktoré naberú rýchly spád ... Predstavte si, keby J. R. R. Tolkien, ktorý napísal Hobbita a Pána Prsteňov, sám sebe napísal aj scenár, a réžiu zveril nejakému hitmakerovi, výsledok by bol lepší ako Jacksonov vzorec, možno ? Spomínam to preto, lebo Gillian Flynn si napísala knihu o tomto story, a tak to pozná len ona, preto disponuje scenár všelijakými zvratmi, ktoré ohúria diváka, tak ako ani sám nedúfa. K spisovateľke a budúcej scenáristke, ktorá si koleduje o Oscara za najlepší adaptovaný scenár, sa k nej pridáva režisér David Fincher, tak dva krát F, čo by z toho mohlo byť ? Žeby F..K, nie skôr a iste Fantastic - Fincher je vo forme odkedy urobil Klub Bitkárov a boli scény, keď som mal problémy s dýchaním ... Prejdem k hercom : BEN AFFLECK a ROSAMUND PIKE. Rád by som začal s nežným pohlavím, ktorá ale až tak nežná, tu nikdy nie je, nemám v úmysle prezrádzať bližšie detaily. Rosamund Pike mám zafixovanú, ako nie herečku, ktorá by sa takto zhostila tejto roly, skrátka bola doteraz jeden veľký nevyužitý perfektný herecký potenciál, v ktorej driemalo gigantické nasadenie pre postavu, mám pocit, že bude nominovaná na Cenu Akadémie. Som nadšený, ale zároveň sa skrýva z tejto postavy jeden odkaz, ktorý je aktuálny, treba sa mať na pozore, teraz tvrdím, že je Amy sviňa, čo aj je, ale náročky si robia obidvaja navzájom. Nick Dunne s tvárou rozporuplného Bena Afflecka, je človek, ktorého treba rešpektovať, skôr pre režiséra a herca zároveň, ako len pre herca samotného, nepovažujem ho za výborného herca, ani za nedostatočného, tak volím zlatý stred ako dobrý. Fincher je obklopený dvornými spolupracovníkmi, a tak výsledok je hmatateľný. Kameraman, Jeff Cronenweth, je synom známeho kameramana - Jordana, ktorý pracoval na Scottovom - BLADE RUNNER, tak gény sú spoľahlivo zdedené, borci Trent Reznor a Atticus Ross, oni nie sú, ako svetoznámi : Zimmer, Williams, či Shore, aj tak ich hudba predčí týchto pánov. Pri počúvaní tejto hudby, som ako omráčený a zmätený. Fantastická vec. Strihač Kirk Baxter, je odborníkom na slovo vzatým, veď on dostáva - dva krát po sebe ocenenie pre najlepší strih, a práve v snímkoch D. F. ( Napríklad, ako Steven Spielberg a strihač Michael Kahn ... ) David je režisér, ktorý od Podivný prípad Benjamina Buttona, vystrkuje rožky smerom k Akadémii, lebo si o to koleduje aj v tomto prípade : Herečka vo vedľajšej úlohe ( Rosamund Pike ), scenár ( Gillian Flynn ), réžia, film. Možno aj strih, hudba a kamera. Naschvál som nehovoril, o čom je film, lebo prezradiť to, by bola zbytočná chyba, povedal som, čo ma zaujalo, čoho som sa chytil, a je to film - Rosamund Pike, ale aj odkazy na média, manipuláciu a veľa ďalších. Obdivujem ľudí, ktorí sú v skutočnosti veľké talenty, o ktorých si myslíte, že sú ťuťmáci, ale príde ponuka Davida Finchera, alebo skrátka, niekto ďalší je v hľadáčiku nádejných, tak sa zhostí tej roly tak, že sa vám zakrúti hlava a vravíte si : „To je Rosamund Pike ? ”Akýkoľvek herec by mal mať na pamäti, že zahrať akúkoľvek postavu, by mal zvládnuť, lebo toto povolanie, má dve tváre, chameleónska profesia, pred všetkými skladám - HOLD. () (menej) (viac)

Chrustyn

Přestože jsem za rok 2014 neviděl úplně vše co by stálo za vidění, s klidným svědomím si dovolím nazvat právě tento snímek mistra Finchera, za film roku 2014, alespoň tedy pro mě. Neskutečně propracovaný a chytrý thriller, který si s divákem hraje víc, než by si možná přál a ukazuje dokonalé skloubení perfektní režie, poutavého námětu a prakticky bezchybných hereckých výkonů všech hlavních i vedlejších postav. Je těžké vyzdvihnout jednotlivé aspekty, které jsou nejlepší, protože film funguje výborně pouze jako celek a chyby by v něm divák hledal marně. Vyjma pár trochu hlušších míst se jedná o prakticky dokonalou ukázku žánru, která buduje napětí i atmosféru, prakticky bez "akce". ()

hammer_head

Podařený snímek, který Vás udrží v křesle (ale jen při prvním shlédnutí, bohužel při tom dalším už nemá čím překvapit). Pro ty, kteří film neviděli zde nebudu rozebírat konec, ale právě závěr filmu je zde největším kamenem úrazu a degraduje tak předešlých 120 napínavých minut. Celou dobu mě film bavil a ohodnotil bych ho na 4*, ale ten závěr to opravdu pokazil. Navíc jsem moc nepochopil motivaci hlavních postav (obyčejný rozvod by stačil). ()

klerik

Chápem, že Fincher hľadá nové pohľady na temný triler. Ale toto je ešte horšie ako MUŽI, KTORÍ NENÁVIDIA ŽENY. Pripadal som si ako debil. To fakt niekto potreboval siahodlhú vysvetľovačku, ako sa to všetko stalo? Fajn, že príbeh potom pokračuje ďalej, ale hlavný hrdina sa chová ako idiot (tajnosti pred políciou), vyšetrovateľka nie je schopná hádam aj miesiac vypočuť susedku, ktorá jej chce niečo (!) povedať... Proste všetko je umelo naaranžované tak, aby vznikol úplne zbytočný konflikt. A neviem ako to je v USA naozaj, ale už len fakt ako úrady (o spoločnosti ani nehovoriac) reagujú na bulvárne kecy mi navodzoval nevoľnosť... Nuž ale v krajine kde vás dvanásť ľudí z davu môže odsúdiť na smrť... Pozrite si radšej ZMIZNUTIE... ()

CarloRizzi

"Dobrý den, jmenuji se David Fincher a bylo mi řečeno, že se dnes, kvůli technickým problémům, nebude promítat, Tak já Vám povím jednu pěknou pohádku na dobrou noc. Chcete?" "Ano!", bylo slyšet v kinosále. "Ale bude trvat 145 minut ..." "Nevadí", ale hlavně už nezdržujte a vyprávějte režisére ! " Ozval se smích v plném sále."Tak jo", a otevřel svou bibli: "Byla nebyla jedna manželská dvojice a jednoho rána manželovi žena ZMIZELA ..." V tom se tichém kinosále z reproduktoru ozvalo: "Pozor, pozor!! Žádáme, pana Finchera, aby přestal číst pohádku Zmizelá, protože se bude tento film za okamžik promítat. Děkujeme za pochopení." PS Více informací o tomto filmu v mém deníku. ()

korbitch22

První hodina je naprosto výtečná, napínavá a výtečně zrežírovaná, bohužel po hodině se odkryje pointa, napětí jde do hajzlu, Ben Afleck si prostě neuvědomil za 20 let v branži, že prostě vůbec neumí hrát (děsí mě nový Batman) a všechno se to nudně vleče a logika má vobčas pauzu na kafe.Další Fincherův ''hit'' který jsem více či méně prozíval, bohužel tenhle režisér to dokonale umí.Je to velká škoda, při první hodině bylo našlápnuto skvěle.Nejhorší na tom všem je, že se to vlastně vůbec nikam nedohrabe a jak napsala hirnlego, konec je prostě k nasrání.Nejroztomilejší je Barney Stinson, ten kluk si náhodou vodskočil z HIMYM a Smurfíků a vůbec mu nedošlo, že v krimi/thrilleru působí jako postarší pán v baloňáku na dětském hrišti.Težký průměr a těch 85% se mi už ani nechce moc komentovat, snažim se si zvyknout, že se filmu všeobecně moc nerozumí.60%. ()

Ghoulman

Tento komentář není určen lidem, kteří film ještě neviděli, protože v něm rozebírám věci, které by mohli prozrazovat (byť nepřímo) zápletku. Pokud patříte k těm, kteří si předem zjišťují o filmovém příběhu informace, u Zmizelé tento postup vřele nedoporučuji – je nejlépe do tohoto zážitku jít bez jakéhokoliv očekávání – věřte mi, vyplatí se to. A nyní k filmu – Zmizelá je bezmála dokonalým diváckým zážitkem a to hned v několika ohledech. Jednak je to perfektně vydařený film po stylistické stránce. Fincher dosahuje své pověsti perfekcionisty - od osobité palety barev, nasvícení, přes způsob snímání – vše zde má svoje místo a funguje tak jak má. K obrazu patří též dokonale padnoucí hudba Reznora a Rosse, která nejen v jednotlivých scénách, ale i celkovou promyšleností padne k filmu jak ulitá. Když například zpočátku popisuje Rosamund Pike blažené začátky vztahu s jejím budoucím manželem, hraje v pozadí hudba příjemná a lahodící uchu. Když se pak k sobě manželé navracejí a její představa romantiky se obnovuje, do příjemného motivu se vkrádají nepříjemné a nervyderoucí syntetické hluky, které upomínají na to, že Affleck musí žít nadále s psychopatem. Ovšem ještě zajímavější je sama dějová linka, která má mnoho vrstev a funguje i na vícero shlédnutí. Co diváka jistě zasáhne jako první je neskutečně skvělá práce filmařů (a scénáristky) s jeho očekáváním – v příběhu se nikdy nestane, co by člověk očekával – věci odbočují nečekanými směry, často se převrací naše vnímání i sympatie k postavám naruby, ale co je na tom všem nejlepší – jakkoliv jsou jednotlivé zvraty šokující a nečekané, vždy dávají v korpusu díla perfektní smysl (za což může znovu Fincherův perfekcionismus). Avšak krom hlavní příběhové linky je ve snímku mnoho dalších, na první pohled možná skrytých vrstev. Jednak je to důmyslná kritika mediálního honu na čarodějnice, vliv médií na naše vnímání zobrazovaného člověka, bulvarizace vztahů i příliš zbrklé zpracovávání faktů a činění soudů. Dále je to obdivuhodně detailní zpracování hlavních charakterů, jejichž uvěřitelnost za mnoho vděčí i skvělému výběru herců. Psychopatka Rosamund Pike je vskutku úžasnou i děsivou postavou. Její emocionální prázdnota a chlad je patrný již v tónu jejího hlasu, když předčítá své zápisky z deníku, v nichž se to hemží melodramatickými okamžiky, které však v kombinaci s chladným nezúčastněným tónem působí o to neosobněji a vykonstruovaně. V kombinaci s jejím šarmem a očividnou manipulativností zde máme jedno z nejvěrnějších zpracování psychopatů ve filmu. Za zmínku stojí též náznaky, že za jejím sebestředným a krajně neempatickým charakterem stojí z části i její rodiče, kteří z ní udělali „Úžasnou Amy“. Člověka, který musí být v každém ohledu dokonalý a kolem něhož se točí celý svět. Charakter ňoumy a typického chlapského archetypu líného a prolhaného manžela, který přes všechny své chyby je stále lidský, ztvárnil též brilantně Ben Affleck. Ústředním párem se dostáváme k další rovině filmu a to je velmi sarkastický a černohumorný pohled na vztahy a především manželství – ten film je zčásti o manželské krizi, která je překonána, akorát je vše posunuto ad absurdum – manžel ženě lže a podvádí ji, ona se vydává do světa, ve kterém zjišťuje, že není až tak snadné být sama a že žádný ideální partner ve skutečnosti neexistuje (a pokud by existoval, byl by to někdo jako postava slizkého Harrise, který je ve své dokonalé péči absolutně nesnesitelný). Stejně tak Affleck po zmizení své ženy uznává své chyby, svoji prolhanost a i to, jak mu na jeho ženě ve skutečnosti záleží (jakkoliv v kontextu příběhu lživě). A tak po všech těch peripetiích (a nějaké té brutální vraždě) pár nakonec dochází k překonání krize a znovu-spojení. Právě toto posunutí vztahového vývoje z roviny klasického romantického příběhu lásky, do kontextu thrilleru o psychopatické manželce a jejím natvrdlém manželovi dodává filmu nebývalou šťávu a přes všechnu vážnost (i hrůznost) příběhu se může cynická část diváka místy velmi dobře bavit. () (menej) (viac)

Scalpelexis

Kvalitní řemeslnická práce na téma manželství pod pokličkou. Je až znepokojující, kam až clověk může zajít a pro jaké nástroje dokáže sáhnout, když se octne na dně, jakým způsobem dokáže milovat anebo naopak nenávidět. Emoce ve mně i skrz mrazivější atmosféru vřely a cloumaly, zvlášť k přibližujícímu se konci, kdy už jsem přestal chápat uvazování hlavních postav. Líbil se mi plynulý přechod ze zajímavé detektivky na rodinné psycho. Rosamund Pike je výborná a žerete ji každý cenťák, co ve filmu dostane (scéna ve sprše ale bohužel mužské oko malinko zklame :-) ), dokonce i Bel Affleck nehrál tak toporně; postava mu, s dovolením, doslova šitá na míru. U mě dobrý. ()

Yardak

Snímek Gone Girl mě naprosto dostal (skoro až odrovnal)! Výborné herecké obsazení, perfektní režie, dokonalý scénář s velice znepokojivými scénami včetně závěrečné pointy. K tomu všemu ještě Fincher skvěle určoval tempo filmu, přitom mu zdatně sekundovala hudební složka od Reznora a Rosse (jejich třetí spojení je znovu dokonalé!), které skoro za 140 minut nepolevilo a z knižní předlohy vycuclo maximum. Zcela jasných pět hvězd! Film roku 2014. ()

packa

Lidi, věřte mi, film je opravdu skvělý, jděte na to! Jediná výhrada - měl jsem pocit, že film měl skočit ve scéně, kdy osoba XXX zamykala dveře, tj. cca 10 minut před koncem. Mám pocit, že otevřený konec by rozuzlení příběhu přidal na síle. PS: Affleck velmi dobrý, Pike... FANTASTICKÁ! ()

mcb

Desátý celovečerní film Davida Finchera je i ten nejprolhanější – umně totiž dokáže odvádět pozornost od klíčových bodů potřebných k porozumění zápletky a působit tak formou promyšlené Hry s divákem a jeho neustálým přehodnocováním viděného. Je logické, že zatímco knižní předloha více lpěla na vykreslení manželského vztahu pomocí retrospektivních a introspektivních voiceoverů postav, filmová verze se spíše soustředí na samotnou vyšetřovací a detektivní rovinu, v níž stále větší roli hraje mediální reprezentace obou hlavních „obětí“. Zásadní dějové zvraty tedy přicházejí v souvislosti s vyšetřováním, nikoliv pomocí střídání hledisek postav jako v knize (nadržování Amy nebo Nickovi), kde se neustále podvrací skutečná pravda o jednom vztahu, která se však díky odlišné interpretaci nedá nikdy plně odhalit. I když film nikdy nedosáhne té sžíravé depresivní prázdnoty jako kniha, jež navíc načrtává mnohem více otázek než jen mediální manipulaci, daří se mu působit jako strhující a perfekcionisticky zkonstruovaný thriller, v němž hlavní divácké potěšení tkví hlavně v odhalování dějových vodítek. Na čemž má zásluhu hlavně zhutnělý scénář Flynnové, která se vyvarovala všem neduhům autorů přepisujících vlastní knihu do filmu, osekala všechny literární prvky na minimum (deníkových záznamů není moc a je to dobře) a nabídla sevřené vyprávění uzpůsobené filmové řeči. Tu k dokonalosti samozřejmě dovádí Fincher, který z každého, zdánlivě obyčejného, záběru na ranní předměstí těží naprosté maximum a nechává diváka tápat v chladné odtažitosti viděného světa a nejistotě předkládaného. Oscarové samozřejmě nejsou jen herecké výkony mrazivě vypočítavé Rosamund Pike a „ňoumovitého“ Bena Afflecka, který se typově do své role dokonale hodí, ale i další vnitřně pulzující soundtrack Trenta Reznora a Atticuse Rosse, kteří proměňují původně příjemné každodenní melodie v něco děsivého (inspirace v Twin Peaks?). Tohle si rád zopakuji a ne jen jednou. ()

helianto

Oh ... My ... God ... "I won't never ever hurt you ... I just want you to play your role ..." Nevěřte ničemu. Všechno je jen perfektně připravená hra. Kdo je zločinec a kdo je oběť? Naprosto dokonalá Rosamund Pike. ()

VenDulin85

Upřímně, před filmem jsem si říkala- dvě a půl hodiny a není to Hobit, a to mám jako celou dobu sledovat a udržet pozornost? Poté- a to jako fakt :-), nejen, že se dalo, ono se to dalo tak, že vás dvě a půl hodiny sžírají pochybnosti a říkáte si "tak jak to teda je, mysli müsli mysli!!! A na konci víte, že to bylo sado, že jste si to ty dvě a půl hodiny bohapustě užívali a že na ten film budete ještě zepár nocí myslet... K hereckému obsazení nemám co dodat, Ben mile překvapil a Rosamund, to je Lady Bitch, pokud takový terminus technikus existuje (pokud ne, právě jsem ho zavedla). Jediné, co mi trochu kalilo mysl a co lehce zastírá svit pěti zářných hvězd na čéesefdovém nebi, je ten silný amerikanismus, fotky ztracené Amy na tričkách, které na sobě musí mít každý na shromáždění, apod., ale v každém jiném ohledu je Zmizelá tak excelentní a creepy, že jim to protentokrát i odpustím. ()

Tim Burton chystá remake klasického sci-fi

Tim Burton chystá remake klasického sci-fi

02.02.2024

Režisér Tim Burton se v současnosti plně věnuje postprodukčním pracím na svém nejnovějším snímku Beetlejuice Beetlejuice, jenž by měl vzít světová kina útokem letos v září, nicméně ani toto pracovní… (viac)

Noir Film Festival 2022: Filmy na černé listině

Noir Film Festival 2022: Filmy na černé listině