Na doraz

• Slovensko Únos (viac)

Nevinný deň v parku sa zmení na peklo, keď sa Karla (Halle Berry) na sekundu otočí, aby vybavila telefonát s právnikom. V zápätí vidí, ako jej 6-ročného syna Frankieho (Sage Correa) vlečú do auta dvaja cudzí ľudia a veľkou rýchlosťou unikajú preč. Bez pomoci a s takmer prázdnou nádržou je nútená prenasledovať únoscov svojho syna sama. V tejto divokej naháňačke sa musí spoliehať len na vlastné inštinkty, ak chce ešte niekedy svojho syna vidieť. Riskuje všetko a nezastaví sa pred ničím. (Continental film)

Klajnik odpad!

Nesnášim, když se postavy ve filmu chovaj debilně a celé se to přitom bere vážně. Něco takového mě dokáže jen vytočit a když jsem u filmu nasranej, tak se to promítne do hodnocení. Ta posraná matka měla tolik možností k zastavení automobilový honičky. Mohla ťuknou do zadku auta únosců a vykolejit ho. Mohla na stanici ukrást tý policajtce mobil, aby pak mohla být s policií v kontaktu. Mohla napálit do únosce s autem, když se po ní rozeběhl s nožem. Ta píča místo toho couvala. Co by tak ti únosci mohli jejímu dítěti udělat? Všechno to bylo jasné blafování, což nám pak film i sám potvrdil. Únosci potřebovali peníze, né dítě - tudíž nebyl jediný důvod k tomu mu ubližovat a to ta matka měla vydedukovat už na začátku filmu. Matka, se kterou máme sympatizovat, protože je to prostě matka a má ráda svého syna, protože je matka. Bylo mi jedno, co se stabe s matkou stejně, jako co se stane s jejím posraným synem. Když byla tak blbá, že se sama opakovaně stavěla do nevýhody (Nechala v domě únosců upilovanou brokovnici na lince, aby si jí mohli vzít. Nemohla tu brokovnici zahodit venku, nebo jí dát někam do šuplíku.), tak jsem spíš fandil únoscům. Čiré zrno podprůměrna. ()

gegina31

Dámy a pánové, představuji vám zklamání tohoto roku. Neskutečně barbarský čin podělat tak parádní námět. Já jsem nepochopila, jak v jednom filmu může být tolik nelogických rozhodnutí a činů. Stačil mi počátek únosu, kdy matinka nechá synáčka sedět ve shluku lidí, aby si mohla zatelefonovat a místo toho, aby na něj celou dobu civěla, tak si stoupne zády a hraje si s ním na "Marco Polo". Protože to je totiž úplně normální každou minutu řvát někomu do telefonu "Marco". Ale tohle byl bohužel jen začátek nesmyslných konin a tlačení na pilu. Kdo neuvidí, neuvěří. Tentokrát na můj vkus přespříliš procent. ()

ARI50

Tohle byl pro mě nervy drásající podívaná chvíle mi sem i zanadával dělej přidej dožeň ty zmrdy... sundej je.. uf někdy to bylo šílený v tunelu sem bojoval sní vypíchni ty prasnici oči.. dokopej ju,.. sundej tu sviní.. pořád jsem věřil že je neztratí a pořád se objevoval háček, bylo tam sice pár špatných věci ale co mě ten film držel na plné čáře, Halle Berry suprová bez pochyby a jsem rád jak to dopadlo do samého konce napětí akce nervy. okolní lidi a policie radši no coment. ()

Khalesi

No aj keď miestni "experti" majú plnú hubu kecov, že aké to bolo prehnané a nerealistické, mne sa to páčilo. Mám rada filmy v ktorých nejde o hovno a ktoré udržia moju pozornosť po celú stopáž. Prosím vás, keď už ste schopní sledovať komiksové a westernové snímky, ktoré sú samozrejme extra obľúbené a tiež toho často s realitou nemajú moc spoločného, tak si myslím, že matka bojujúca o život vlastného dieťaťa zase až tak nepravdepodobná nie je. Keby boli všetky filmy len reálne uskutočniteľným sledom každodenných udalostí, neviem čo by nás na nich vlastne pobavilo... ()

Shitonit

Jé.. tak to je asi tak. Kráva zmatená neuhlídá protivně nesympatickýho negříka, kterýho jí šlohne fakt odpudivá tlustá svině. V průběhu totálně vyjebaný honičky, kdy i v minimální rychlosti se nám kravka snaží dokázat jak jede mooooc moc rychle a nebezpečně, se dějou věci. Vystřelený erbegy, auta na sračku a pořád frčíme, na přefízlovatělý americký hájweji najednou nikde žádnej polismen, no nelogičností a píčovin pokokot. Herecký výstupy... o hovně. Amíci jsou fakt banda teploušů, a jediný co je fajn, jak nám v průběhu tý divočiny kamera dokonale stříhá obraz typickýho americkýho venkova...no humus. Nakonec se to trochu vzepře, závěrečná potyčka v tý zaplivaný chalupě je vcelku ok, kravka zachrání nejen negříka ale naštěstí i další unesený pidilidi, a zazvoní zvonec..teda spíš lopata o palici posledního zloducha a pohádky je naštěstí happy end. Ale jednou číhnout se na to dá, a nervy to průměrnýmu čumilovi napne též. ()

• V 55 minúte, keď do auta Karly (Halle Berry) zboku narazí iné auto vystrelí airbag. V dalších scénach už po ňom nie je ani stopy. (Astonko)
  • Film mal pôvodne vyjsť 9. októbra 2015, ale jeho vydanie sa 5-krát odložilo, pretože štúdio skrachovalo. Nakoniec bol vydaný 4. augusta 2017. (Arsenal83)
  • Film sa natáčal v New Orleans a Slidell v Louisiane od októbra do decembra 2014. (Arsenal83)

John Wick a Halle Berry?

John Wick a Halle Berry?

28.04.2018

Chad Stahelski natočí po dvou dílech Johna Wicka i trojku. Jak asi víte, titulní hrdina se v ní utká s nejlepšími zabijáky světa, kteří touží po vypsané odměně 14 milionů dolarů. To všechno v… (viac)