David Sloan pricestuje so svojím trénerom Xianom do Riad e Janeira obhajovať titul majstra sveta v kickboxe. Na ulici sa ich pokúsi okradnúť dvojica mladých ľudí - súrodenci Marcos a Isabella. David a Xian sa s nimi spriatelia. Isabellu unesú a David s Xianom po nej pátrajú v miestnom podsvetí. Stopy ich nakoniec zavedú k manažérovi Davidovho súpera Laneovi, ktorý zároveň prevádzkuje sieť nevestincov. Lane zajme Davida a usiluje sa ho fyzicky zničiť pred zápasom, na ktorý stavil všetok svoj majetok. Všetko však dopadne inak, ako si naplánoval... (TV JOJ)

McLushi

Jednička byla perfektní, dvojka už o pár stupňů horší než jednička, ale pořád byla snesitelná a trojka je o stupínek hoší než dvojka. Zápletka se mi moc nelíbila a ani pěstní souboje nebyly moc dobré a bylo jich málo. Jsem zvědav na čtverku... 35 % ()

nevermore

Pro mě stejná kvalita jako druhý díl..Toho Kickboxu tady bylo pomálu, víc se střílí než zápasí :-) ale o to tu nešlo ne? Aneb kterak šampion v kickboxu, rozvrátí místní mafiánskou síť.... ()

bruceman7

Kouďák alias David Sloane dost přitvrdil (a kdesi pochytil základy boje speciálních jednotek), už to není ten avízovanej Mirek Dušín, co radí dětem o životě. Oproti dvojce to má (relativně) lepší příběh, ikdyž několika minelám se to samozřejmě nevyhne (mimojiné: zabiju deset lidí kvérem a pak ho tam zahodim, s otiskama no problemo....teď nevím, jestli mají USA s Brazílií smlouvy o vydávání zločinců, ale tohle by tak kvalifikováno jistě bylo a pan Sloane by se nejspíš houpal). Na druhou stranu už to není film o drsném sportu, ale akční snímek s kupou víceméně pouličních fightů. Těžko hodnotit, ale já bych to zas tak moc černě neviděl. 60% ()

Hanys_ odpad!

Po trošku koukatelné dvojce je tohle už dost zmatená záležitost. Může za to hlavně zbytečně překombinovaný scénář, kdy z Kouďáka už je pomalu akční hrdina a oproti dvojce i horší bitky...Takže v podstatě není na co koukat. ()

Likan7

Prakticky úplně stejný počin jako dvojka. S tím rozdílem, že se David Sloan přeorientoval z kickboxu na samopaly a klátí tam jednoho padoucha za druhym. K bojovýmu umění se dostaneme až v úplném závěru, a je stejně odfláklý jako v jedničce. ()

Nix

Tak tohle už ne no. Tento díl už je daleko horší než ten minulý, zvláště i ten mentor mne tam celkem iritoval. Ono celkově ten film umí iritovat a nehraje vůbec do noty. Tento díl bych i vypustil. ()

CRYPT

Nevěděl jsem zda-li se nejedná o špatný vtip... Zbytečně strávené minuty mého života - nuda nuda a nuda. Začátek kozatá brazilka s nádherným zadkem nakonec ji oddělaj a sympatická velkooká brazilka jako sestra mladého somráka... takže za 2* ale jen stěží ()

Blazkowicz

Původně tady visela jedna pidi hvězdička za dabéra Kouďáka z Krok za krokem. Víc ani hovno. Ale po druhém a soustředěnějším zhlédnutí to zvyšuju na dvě. "Proč jste zničil můj dům?!" "Protože jste pasák." 2* ()

bobin odpad!

Je to primitivní šaškárna postrádající jakokoliv úroveň . Toto " dílo " je zřejmě určené rozvojovým zemím . ()