Šéfkuchár Carl Casper (Jon Favreau) opúšťa vyhlásenú reštauráciu v Los Angeles, pretože tam nemôže uplatniť svoju kreativitu. Majiteľ Riva (Dustin Hoffman) ho totiž núti pripravovať strohé a jednoduché jedlá, ktoré chutia prísnym kulinárskym kritikom, recenzentom bedekrov a vydavateľom sprievodcov dobrými reštauráciami. Po tomto rozhodnutí však nemôže nájsť nové zamestnanie, a tak spojí sily s priateľom Martinom (John Leguizamo), bývalou manželkou Inez (Sofía Vergaraová), a synom Percym (Emjay Anthony), aby založili malú pojazdnú reštauráciu, akési bistro v dodávke. Vďaka tomuto nápadu šéfkuchár Carl znovu rozdúcha svoju starú vášeň pre dobré jedlo a svojou kreativitou získa zaslúžený obdiv a slávu. Rady fanúšikov jeho kulinárskych výtvorov a famóznych sendvičov sa rozrastajú aj na sociálnych sieťach. Carl si začína konečne užívať nový život a lásku, a čo je najdôležitejšie, udobrí sa so svojou odcudzenou rodinou. (TV JOJ)

gael83

Aha takže za 5 jo? Ne ani náhodou, jistě body získává kvůli přemíře kvalitního žrádla, ale o to si můžu pustit Nigellu a mam to nakrájený hned. Příjemný tatík, jeho kámoši a celkem na americký děcko slušnej kluk, kterej se kurevsky orientuje na sociálních sítích apropó, Twitter i FB jako sponzoři v jednom filmu?! Dost zvláštní pocit. No a pak už se to jen hemží problémy typu neuvařím/neuvaříš nebo vytuníme káru, zapečem sendviče, no dobře ani sem netušil co všechno se dá s čedarem udělat, ale mě to prostě nedojímá, takže souhlas je to na pohodu a do klidu, Scarlett do toho šla proč? Dustine děkujem! Takovéto mazlivé a nenáročné typicky pro českého diváka, který určo pár piváků během projekce ztrestal. Neuškodí, ale pro mě osobně fakt NE. ()

machmej

Tohle je přesně ten tip filmu, který se tváří jako komedie a přesto že se za film usmějete max 2x, tak na Vás film působí neskutečně mile a upřímně. Ve filmu chybí nějaký ten zásadní moment, nějaký zvrat...NE,nic se nestane a vše jede přesně v zajetých kolejí až do šťastného konce. Stačí shlédnout jednou, film vás pozitivně naladí, ale za chvíli si na něj už ani nevzpomenete. ()

R.Bende

Velmi příjemným způsobem podaný film se zajímavým obsazením a s opravdu hlad podporujícími záběry ;) Nebyla chvilka kdy bych přemýšlela o vypnutí... Milé, zábavné a v dnešní době vzácnost, nepostavené na sexu nebo brutalitě ;) ()

skyfire

Příjemná film, který neurazí a člověk se fajn odreaguje. Ale komedie? To v žádném případě. Nebyl tam ani náznak něčeho, čemu by se dalo smát. ()

Zema24

Pohodový, jednoduchý film na víkendové odpoledne, který neurazí, ale nijak zvlášť nenadchne!K do má rád jídlo, bude určitě hodnotit výše, než já, i když druhá polovina již moc o kuchařských specialitách není. ()

Starejsi

Film plný jedla, kde mi tiekli sliny celý čas a k tomu chytľavý soundtrack. Pekná rodinná odrhovačka so žiadnym vzratom spravená tak, aby sa človek sústredil iba na krásne časti Ameriky a jedlá, ale mne to vyhovovalo. Môjmu oku ulahodila aj Sofia Vergara, ktorá krajšia ani nemohla byť, ale zariekol som sa, že sa platonicky už nebudem do žiadnej herečky zamilovávať. Hodnotím to na 4 hviezdy, pretože si myslím že filmu z takéhoto žánru podľa mňa nič nechýbalo. ()

Nellie Lovett

Trochu reklama na Twitter a návod, jak ho použít k propagování vlastního businessu, trochu slabší příběh o sbližování otce a syna. Nejlepší jsou části, ve kterých se vaří (kterých je naštěstí dost), které vám reálně navozují chutě a touhu jít si něco uvařit. ()

jizvoun

Je to takový pohádkový příběh, u kterého se mi neustále sbíhaly sliny. To na těch talířích byla nádhera. Film, který si člověk může pustit doma s ratolestmi a nebude se ani nudit. ()

I.ball

Naprosto souhlasím s verbalem a se všemi, kteří při shlédnutí tohoto filmu byli donuceni sníst veškerý obsah jejich ledniček. Již na základě ukázek jsem věděl, že budu potřebovat více než studenou kuchyni, a proto jsem si řádně uvařil. Díky tomu jsem film shlédl bez nutnosti odbíhat do kuchyně a mohl si tak užít skvělý zážitek. Scénář je naprosto brilantní a komický nadhled dokazuje, že si film na nic nehraje. Doplněn rytmem salsy a výbornými výkony herců, film, dle mého názoru, několikanásobně předčil Michelinem posedlého Bradleyho Coopera v Burnt. A to dokonale! Za mě 100%. ()

kubixix

Tak pozitivně naladěný film se sleduje jedna báseň. Jestli něco neschází, se dá jen těžko odhadovat. Vůbec by mi ale nevadilo, kdybych mohl koukat dál a dál. Při tom ale nic nepřebývá. Příběh plyne jako rozdivočelá řeka a vy si jen užíváte a čekáte, co dalšího vám příběh nadělí. Nakonec je to naprosto dokonalá komedie propojená s dramatem. Vtipným momentům se smějete od srdce a pokud přemýšlíte, kdo je tady "záporák", tak to může být pouze scénárista, protože vy se modlíte, aby to nezeslonil a Chef měl šťastný konec. ()

Ginger_G

Tak pozitivní film, že i když máte po jeho skončení pocit, že v něm něco chybí, rozhodně jej za to neodsoudíte. Film končí v nejlepším docela nárazově. Absence nějaké negativnější zápletky je taky plusem. Doporučuji na spravení nálady či prosté odreagování na večer. ()

KraLuban

Velmi, velmi příjemná záležitost - příběh sbližování se otce a syna, ale i návratu ke kořenům a hledání osobního štěstí v jednoduchých věcech, které ale člověk dělá pro sebe. Famózní Jon Favreau v hlavní roli, lehce plynoucí příběh, pohled do kuchyní a skvělá hudba. Feel-good movie pro nejeden večer. 80%. ()

revere

Opravdu milý film. Delikatesa. Ještě že jsem se nenechal odradit naprosto nesmyslným "Obsahem", který navíc ani nepochází z pera oficiálního distributora. ()

Martin712

Ako gurmán je to pre mňa najlepší film o varení. Dobrý humor, a Jon Favreau vedel zaujať svojou charizmou. Negatívna stránka je, že Scarlett Johansson mohla byt vo filme dlhšie a nerobiť iba servírku. Ale založenie biznisu s "food truckom" ma naozaj pobavilo. U mňa 8/10. ()

Pichi9

Poprvé jsem se usmál asi v 50 minutě filmu což je až tak jedno polde toho co jsem u toho filmu cítil, famozní hudba a ten scénář je uplně někde jinde.. dobrej závěr filmu ()

Werrona

Milá komedie s uvěřitenýma postavama, kterým fandíte a prostě jim přejete úspěch. Prima oddychovka, která po sobě zanechá příjemný pocit na patře a nesmírnou chuť pořídit si pojízdnou restauraci. ()