Obsahy(1)
Po smrti úspešnej spisovateľky Andrey Dewenter (Lena Stolze) počas tragickej autonehody sa životy jej manžela Christiana (Götz Schubert), dospelého syna Larsa (Max Riemelt) a jedinej dcéry v tínedžerskom veku Elaine (Mathilde Bundschuh) vymknú spod kontroly. Niekoľko dní, ktoré uplynú medzi náhlou smrťou manželky a matky a jej pohrebom, ich dostáva do emocionálneho vypätia. Práve v týchto chvíľach sa však preukáže, aký zmysel v sebe skrýva ich rodina a či je súdržnosť medzi nimi dostatočne silná, aby mohli postúpiť ďalej. (Incantator)
(viac)Hrajú
Götz Schubert
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Válečná generace (2013) (seriál)
Tichá revoluce (2018)
Napola: Hitlerova elita (2004)
Mathilde Bundschuh
Nemecko
Najlepšie filmy:
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Láska, děti a ukradené štěstí (2012) (TV film)
Max Riemelt
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Náš vodca (2008)
Osmý smysl (2015) (seriál)
Útočisko (2014)
Lena Stolze
Najlepšie filmy:
Lumíci, část 1 - Arkády (1979) (TV film)
Biela ruža (1982)
Hrozná holka (1990)
Lucie Hollmann
Najlepšie filmy:
Můj přítel z Fara (2008)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Andreas Schmidt
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Život - stavba povolena (1997)
Diablova dielňa (2007)
Männer wie wir (2004)
Franziska Weisz
Rakúsko
Najlepšie filmy:
Krížová cesta (2014)
Habermannův mlýn (2010)
Psie dni (2001)
Karl Alexander Seidel
Nemecko
Najlepšie filmy:
Pod pieskom (2015)
Valkýra (2008)
Tri (2010)
Tessa Mittelstaedt
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Max Herbrechter
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Sme anjeli (1997) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Daniel Friedrich
Najlepšie filmy:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Donna Leonová (2000) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Michael Kranz
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Nehanební bastardi (2009)
Biela stuha (2009)
Most špiónov (2015)
Rolf Kanies
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Pád Tretej ríše (2004)
Tichá revoluce (2018)
Zázračné deti (2011)
Heinrich Schafmeister
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Comedian Harmonists (1997)
Marlene (2000)
Přeskoč (2007)
Patrick Joswig
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Denník Anny Frankovej (2016)
Prameny života (2013)
Adidas versus Puma (2016) (TV film)
Jörg Bundschuh
Najlepšie filmy:
Rebelka z dobrej rodiny (2018) (seriál)
303 (2018)
Utíkej, jestli to dokážeš (2010)
Lisa Feller
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Miesto činu (1970) (seriál)
Wolfgang Lindner
Najlepšie filmy:
Nehanební bastardi (2009)
Osmý smysl (2015) (seriál)
Janíčko a Marienka: Lovci čarodejníc (2013)
Andreas Ladwig
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
UFO - Es ist hier (2016)