Bob (Bud Spencer) a Joe (Philip Michael Thomas) jsou dva trestanci s dobrým srdcem, kteří byli uvěznění kdesi v Latinské Americe. Neustále se pokoušejí uprchnout, ale pokaždé bezvýsledně. Avšak jejich houževnaté úsilí se nakonec vyplatí, protože na trestance se usměje štěstí: podaří se jim ukořistit dvě mnišské kutny, takže se mohou vydávat za řeholníky. Jeden pod jménem otec Orso a druhý si říká otec Zaccaria. Tím pro ně začíná série veselých dobrodružství. (Film+)

mokki5

Příjemný seriál kde sice není zas taková sranda ale Spencer rozdává pěsti jednu za druhou takže já jsem spokojený a i mile překvapený ()

korbitch22

docela fajn tv série,kde bud spencer dokazuje že rány dávat umí pořád.bohužel jeho kolega nedosahuje ani malinko vtipu a šarmu terence hilla.samotný spencer bez svého kolegy mě nebaví tolik,jako když je hill sám nebo když válčí dohromady. ()

• Otec Zaccaria (Philip Michael Thomas) v 1. epizodě 1. série s názvem Due facce da galera neustále poslouchá skladbu „Everebody's free“ od Rozally. (mokki5)