Neohrození muži zákona Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) sú späť. Strednú školu majú konečne z krku a rozbiehajú tajnú policajnú akciu na miestnej univerzite. Keď však Jenko nájde spriaznenú dušu vo futbalovom tíme a Schmidt zapadne do skupiny intelektuálov, začnú jeden o druhom pochybovať. Už nejde len o vyriešenie prípadu, ale aj o prehodnotenie vzájomných vzťahov. Ak títo dvaja prerastení teenageri dokážu konečne dospieť, tak vysoká škola je to najlepšie, čo sa im v živote prihodilo. (Itafilm)

Sancoo

Stejný jako první díl a podobný případ jako Pařba ve Vegas a v Bangkoku, kde se jelo podle stejný šablony. Je jasný, že jednička slavila úspěch a je vidět, že díky stoupající hvězdě Hilla (s každým filmem lepší a lepší), bude slavit úspěch i dvojka a případně následující pkračování. Nicméně za mě víc jak průměr dát nemůžu.Na poklidné sledování s přítelkyní to je slušná komedie. ()

Mikeel

Pokračování Jump Street je jednička přes kopírák, stejně schématická, ale bohužel ani z daleka tak zábavná. Tentokrát jsem se cítil vážně trapně a zasmál jsem se asi jednou. Chyběl tomu větší švih. ()

Reverger

O dost zábavnější a ujetější, než jednička. I když je tam pár míst, kde se i já pozastavuji nad tím, že něco bylo moc a něco bylo místy trapné, ohromně jsem se bavil. Rozhodně více, jak u prvního dílu. Skvělá akce a vynikající hlášky. – Welcome back Dum Dum… ()

Rufete

"This is bullshit! Waiter! Can a black man get some water!" - "Someone get the man some water. He's black, he's been through a lot!" Komentář může obsahovat spoilery. Větší překvapení mi tento den přichystat nemohl. 21 Jump Street byla super, ale to, co přinesla 22, to je totální nátěr. Ani Pulp Fiction nemá tolik vtipných hlášek, žádná komedie tolik vtipných momentů a postav a žádný akčňák nemá tak brutální výbuchy jako 22 Jump Street. Kam se hrabe Michael Bay. Pokračování se mi líbilo ještě víc, protože tady už bylo vypilované úplně všechno. Podařilo se sehnat atraktivní a sexy herečku do role Schmidtovy holky, podařilo se udělat ještě vtipnější směsici záběrů, korejský Ježíš byl nahrazen vietnamským a podařilo se udržet mě ve smíchu celých 112 minut (+-). Začalo to chobotničkou, pokračovalo přes Spider-Mana k souloži s velitelovou dcerou a následným pětiminutovým smíchem Jenka až po jízdu ve vozítku na golf, bitku Schmidt vs bloncka, Schmidtův hrdinský skok a lovení granátu u koulí. Nutno dodat, že se mi líbilo i zařazení postav z prvního dílu, respektive dvou uvězněných, u kterých jsem poprvé začal cítit, že tady má nějaký film nárok na pět hvězdiček. Tohle byl totální nářez, modlím se za další pokračování, protože určitě bude brutální!!! ()

jarmik

První polovina byla průměrnější, vtipy byly slabší, hlášky méně povedené, ale naštěstí to zachránila polovina druhá - pořádná jízda. Asi nejlepší byla rvačka Jonah vs. Jillian Bell. :D ()

HonzaSim

Tak takhle zmatený už jsem u hodnocení dlouho nebyl. Pokud bych měl posuzovat film jako akční, asi bych to označil za slabotu a blbost. Vždyť to bylo bláznivé. Některé scény byly sci-fi a to u akčních snímků nemám rád. Jenže tady už je narozdíl od jedničky od začátku vidět, že jde o komedii. Uznávám, že některé scény jsou trochu trapné, ale film splnil svůj účel, protože jsem se dobře bavil a několikrát i pěkně zasmál. Za zmíňku stojí výborné "titulky" a ukázka, jak by mohlo vypadat dalších 15 dílů. To působilo tak skutečně, že jsem na chvilku věřil, že tvůrci pro nás vážně připraví ještě mnoho pokračování. Nakonec tedy budu hodnotit podle celkového dojmu a přikloním se na stranu většiny. Souhlasím totiž s názorem, že dvojka je o něco zábavnější. 75% ()

Milky.

Je to ještě víc slaboduché než jednička, gay romanci už to nepřipomíná, gay romance už to je, jinak mimo jiné Tatum nabral ještě víc svalů. Na herectví mu to ale vůbec nepřidalo, navíc vypadá jako přerostlé mimino. Celé je to jak už jednou převařený pytlík čaje, který se snažíte dochutit 4 lžičkama cukru a dvěma citróny. Trochu se děsím plánu udělat crossover mezi Jump Street a Men in Black. ()

Emo-haunter

Dvojka této šílené krimikomedie byla doopravdy šílená, vtipná a akční jízda, který byla příjemnou oddychovkou a super pobavením! :) 80% ! ()

Marys

Podobne ako pri prvom dieli, až na to, že pri 22-ke si toho poamätám ešte menej s odstupom času, preto ak by sa dalo, dal by som o pol hviezdy menej. Oba filmy sa ale u mňa pohybujú niekde v rozmedzí 2,5 - 3,5 hviezdičky, ()

Arlet

Hoci to nebolo lepšie ako jednotka, moc sa mi to páčilo .. neskutočne som sa smiala na niektorých pasážach . Podľa mňa spravili výnimočný koniec filmu. ()

jerenymo

Konečně, konečně, konečně zas parádní komedie, která se drží ve stejné linii jako první díl. Jakmile zjistíte kdo je "otec" tak se zábava nezastaví :) ()

Erik7595

Jedným slovom - Pecka! BOMBA! ŠPICA! Tieto moje trochu infantilné výkriky vyznievajú trochu mimo, ale takúto komediálnu nálož som nečakal ani vo sne! Rozhodne o dosť zábavnejšie a kvalitnejšie pokračovanie, ktoré prekonáva predchodcu vo všetkých možných aspektoch. Množstvo kulervujúcich scén, vtipnosť z môjho pohľadu dosiahla maximálnu úroveň a pravdepodobne sa jedná o tohtoročnú komédiu roka! Tatum a Hill sú nepopísateľne skvelý, Ice Cube neodmysliteľne taktiež (pričom tu vyniká ešte viac). K tomu dobrá porcia akcie a máme tu asi naj komédiu od posledných Millerovcoch na tripu. 5/5 ()

Illy

Natočit úplně to stejné, úplně stejně a ještě nám to neustále drze cpát do xichtu chce hoooodně drzosti. A navíc snad ještě o chlup lépe, to chce i sebevědomí. Na mě to fungovalo. ()

husokachna

Všichni píšou, jak je to stejný jako první díl, což mě se nezdá. Tím že film nepokrytě přiznává, že přehrává první díl a sám sebe paroduje (někdy mě to až obtěžovalo), jde podle mě o zcela jinej subžánr komedie. První díl byl překvapivější, upřímnější, hravější a mě, co do stylu humoru, sympatičtější. Tenhle film je víc META, a meta je teď každej druhej trotl na internetu, tím se pro mě sympatičnost vytrácí. Ne, že bych se skvěle nebavil, nicméně první díl byl můj supr sympatickej zábavnej kámoš, tohle je jen cizí, někdy fajn, někdy přechytralej, ale zábavnej bavič. PS: Ice Cube na večeři je boží. ()

cskomando

Může se téhle velkolepé podívané dát míň jak 5 hvězd ? Ne... Nemůže ! Ze začátku takový slabší nádech vtipy, humor ale poté to opět chytá správné grády, s největším rozštípnutím smíchu přichází Ice Cube, který tentokrát opravdu zaválel se svou ojetou dcerou :D. Stejný děj jako první díl, tentokráte na vysoké škole, jiný druh drog, jiné bojové úlety v podání Jonaha + zajímavý zvrat, za kterým stojí tentokráte soupeřka :D. To prostě nešlo místy brečet až smíchy. Snad jen doufat, že režiséři vymyslejí pokračování 23 Jump Street, jako bezvadně navázali v závěrečných titulkách.10/10 ()

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

20.04.2024

Čeká nás další film, jenž mnozí z nás budou možná s nadějí vyhlížet jako jeden z nejočekávanějších v daném roce. Alespoň to tak vypadá na papíře. Studio Amazon totiž sune kupředu svůj snímek Project… (viac)

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (viac)

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

02.12.2016

První filmový Jump Street stál 42 milionů dolarů a vydělal 201 milionů. Dvojka pak vyšla na rovných 50 a utržila 331, což je jasný důkaz, že studio Sony narazilo zlatou žílu. Jak ale možná víte,… (viac)