V Prahe vyčíňa taxivrah a polícia je pod tlakom. (RTVS)

Enšpígl

Zatím bezkonkurenčně nejlepší díl z celé třetí sérky. Případy jedničky sleduji především kvůli práci kriminalistů, která mě příjde velmi věrohodná a tady se případ krásně zamotával právě do práce a především do jednotlivých postav a jejich chování což je už vlastně třetí dějová linie tohoto seriálu a přitom se vzájemně všechny tři koláčky (práce - případ- postavy ) doplňují, tohle bylo opravdu po všech strankách skvělý. ()

flanker.27

Perfektní práce. A mám pocit, že je nám naznačeno, že Korejs poté, co si připravil půdu svým dosud bezvadným chováním, začne využívat rozporů mezi členy oddělení a lehce je proti sobě poštvávat. A znovu si vychutnávám ty malé detaily dotvářející charaktery, vztahy a atmosféru typu Korejs podává kus jablka nabodnutý na noži Víťovi. "33 let, 20krát trestaný," aneb kdo žije mezi námi. ()

salahadin

Tyhle díly jsou osvěžující - konečně máme obrázek, že vyšetřování není vždycky sranda rozvinutá do 60 minut s jasným koncem, s pachatelem, který se přizná, jen co se na něj Pražák zle zadívá. Napětí roste zejména mezi postavami a Pražák je už fakt na zabití :-) Výborný díl. ()

Frajer42

Spoilery! Docela zajímavý případ, co se série provedených vražd týče (hlavně mě oslovila skoro až drzost pachatele), ale nijak zásadně mě neoslovil postup vyšetřování a ani se mi nechce věřit, že by za to byla odpovědná právě tahle obviněná fetka. Mezi vyšetřovacím týmem se prasklinky mění v obrovské pukliny a v podstatě mě vývoj vztahu mezi nimi baví podstatně víc, než případ samotný. [70 %] ()

honajz

Pokračování příště, takže těžko teď hodnotit, ale do samotného vyšetřování je divák vtažen natolik, až je skoro účastníkem veškerého dění, a nejednoznačnost postav a neshody na pracovišti jsou skutečně jak v reálném životě, a ne vycucané z prstu, což velmi oceňuju. ()

Necrotongue

V šesté epizodě třetí řady se řešil případ vraha taxikářů, který patří k těm známějším a jehož detaily si paradoxně příliš nevybavuju. Ale tím líp pro mě, alespoň si budu moct počkat na to, s čím přijdou kriminalisté. Zatím můžu jen říct, že má nervozita z plukovníka Korejse se stále stupňuje, protože pořád nevěřím tomu, že by u něj mohlo dojít k tak výrazné změně k lepšímu. No, co já vím, možná to tak je a tvůrci s jeho pomocí vyvažují občasné cholerické výlevy majora Tomáše Kozáka a přebujelé ego kapitána Martina Pražáka. Po zhlédnutí tohoto dílu mi v paměti každopádně zůstalo spíše to dusno na pracovišti než samotné vyšetřování, a to je divné. / Poučení: Taky bych uvítal dobrovolníka, který by mi naštípal a uložil dřevo na zimu. ()

Sifaka

Jasně nejlepší díl třetí série, už teď se moc těším na pokračování, případ se stal nedávno a je hodně známý ,pachatel svoji roli skvělé zahrál , líbí se mě i napětí v týmu vyšetřovatelů , prostě ze života ! ()

rakovnik

Případy 1. oddělení ukazují, jak lze udělat kriminálku bez vztahovek a rodinných pout. Konec mě vůbec svou "premiérou" nepotěšil, ale o to dychtivěji očekávám další díl. Nováčkové sice stále podprůměrní, ale zato je v ději více výborný Korejs. ()

HorrFi

Pro mě zatim jeden z nejlepších dílů celýho seriálu, nejenom 3. série.. tenhle zločin se prostě opravdu stal a scénář odpovídá tomu, že ho napsala špička naší kriminalistiky.. ()

otík

Hodně dobrý díl díky velmi silnému případu vražd pražských taxikářů, jehož pachatel byl tak fikaný, že bude odhalen až v dalším díle. Nezvyklé, aby díl v tomto seriálu končil větou "Pokračování příště". To je fakt nezvyk. Jinak chudák Vetchý, jeho šéf se bude měnit a nic dobrého z toho nebude. ()

BROKEN_

Prozatím nejlepší epizoda třetí řady. Výborná práce s postavami, nejistota kdo je vrah oproti předchozím dílům, a závěrečná scéna parádní. Jo tohle jsou ty starý dobrý Případy 1. oddělení. :-) ()

fabecc1222

Už od ohlášení jednotlivých případů se očekávalo, že dvojdíl s Taxivrahem bude dost možná ten nejlepší, a jeho první polovina to zatím jasně potvrzuje, a vytahuje dost možná jeden z nejlepších dílů celého seriálu. Celý díl je hozený do hodně potemnělé, až depresivní atmosféry, doprovozené opět výbornou hudbou, a takovým čirým zoufalstvím Kozáka nad nemohoucností při ohledávání mrtvých těl. Poprvé v této řadě také vidíme soudce v podání Luboše Veselého a tiskovou mluvčí Zuzanu Onufrákovou, které už jsem skoro v této řadě ani nečekal :) Tak uvidíme, jestli se dočkáme i Igora Bareše...Na pozadí případu se také rozjíždí možný konflikt s Martinem, potažmo jeho egem, které zřejmě přerostlo první oddělení a tu týmovou práci, na které si zakládá. ()