Milujem Slovensko

Vlado Valko

Hudba:

Viktor Hazard

Účinkujú:

Martin Nikodým (moderátor), Adela Vinczeová, Dano Dangl, Stanislava Kašperová, Juraj Šoko Tabaček, Samo Tomeček, Andrea Gabrišová, Romana Orlická (viac)

Moderátor Martin Nikodým, kapitáni tímov a šestica súťažiacich nás prostredníctvom zábavných súťaží prevedú svetom slovenského filmu, televízie, športu, hudby, jazyka a iných zaujímavostí Slovenska. (STV)

djrewerz

Vymeniť moderátora, súťažiacich (zobrať bežných ľudí z ulice), hudobnú skupinu... a možno sa to bude dať pozerať. Miestami mi to pripadalo ako nejaká silvestrovská zábava. ()

lepo odpad!

Ach bože... Kam sme zasa došli... Otras, stupidita, trápný odpad a primitivita v jednom...a to som sa vyjadril slušne.. Malo to mať názov Dovi a Dopo Slovensko... ()

unclejack

Vhodné pre milovníkov Martina Nikodýma a jeho humoru. Nič extra nové sa človek nedozvie a celý čas sa pozerá na Dangla s Banášovou a ich márne pokusy o záchranu komickej stránky tejto šou. Niekedy až padám od toho čo všetko naše celebrity nevedia. Takže suma sumárum - Milujem Slovensko je kvázi vedomostná súťaž, kde ide o to ukázať Nikodýma, Dangla a Banášovú spolu s partičkou celebritných hostí. Nie že by to bolo zábavné, alebo zamerané na vedomostnú stránku - o to tu vonkoncom nejde. ()

dzejnyka

Program sa mi páči. Je len dobré, že na obrazovke vidieť aj takýto formát, a to si myslím napriek faktu, že nič vo mne nedokáže vzbudiť väčšiu empatickú hanbu než Nikodýmova hra na imaginárnu gitaru, alebo jeho nezabudnuteľné tanečky. Slovami neopísateľné, treba vidieť :-) ()

chup44

Problémom tejto show sú, ako vo väčšine show, hostia... Tí najzábavnejší sa minuli v prvých epizódach, bohužiaľ. Na druhú stranu, niektorí vedia prekvapiť. Adela a Dano sú vpohode, Nikodým to zvláda dobre, hodí sa tam ale aj tak mám na neho svoj názor... Zatiaľ lepšie 3 hviezy, dá sa na tom zasmiať :-) ()

migl odpad!

Dá sa vôbec súčasné Slovensko milovať?,veľmi ťažko!. Čo by som za to dal keby sa na TV obrazovky vrátil inteligentný humor a zábava akú dokázali robiť napr. M.Lasica a J.Satinský,ale to by som sa v dnešnej dobe(je a bude to určite ešte horšie!) TV sračiek dočkal skôr Vianoc v auguste ()

Tominko12

Dva tímy známych či menej známych osobností súťažia proti sebe, pričom nechýba zábava, humor, pohoda...Atmosféra relácie je tiež fajn a dokáže zaujať diváka, aby zostal hodinku pri TV. Rozhodne pozitívny počin RTVS. ()

blackperseus

Hodnotím ako svoj prvý a zrejme posledný CSFD artikel takéhoto súťažno-zábavno-televizneho charaktera - len z toho dôvodu, že som videl viac ako jeden diel (výnimočne), vždy v repríze v sobotu ráno, keď som si upíjal z whisky proti piatkovej opici. Od odpadu to ale naozaj zachránila iba tá whiska. A Samuel. ;-) ()

Jard

Čím ďalej je to horšie. Prvé dve alebo tri série sa aj celkom dali, ale odvtedy ma to už aj prestalo baviť pozerať. Trochu mi tam vadí Nikodýn a po čase mi začal liezť na nervy aj Dangl. Mali byť len tri série a dosť. Zbytočne sa tam potom opakujú hostia a pomaly aj otázky. 50 % ()

mattoo

Adela + Dangl lepšiu kombináciu kapitánov si ani v tejto relácii predstaviť neviem. Dnes som sa zase náramne bavil. Jedna hviezdička dole za moderátora MDŽ akcií hranatého precedu. ()

durkes odpad!

Tak trápnu, vraj zábavnú reláciu! už dlho nikto nestvoril. Pre mňa žumpa (totálne dno) slovenskej zábavy na úrovni hornej dolnej, panelákov, hraníc a podobných (vraj komických) stupidných seriálov........ ()