Ako si vycvičiť draka 3

• Slovensko Ako vycvičiť draka 3 (viac)

Ostrov Blp je dračí raj obývaný Vikingami, alebo vikingský raj obývaný drakmi, ako sa to vezme. Bývalí odvekí nepriatelia tu žijú v závideniahodnej harmónii. Vládne im mladý náčelník Štikút, ktorý miluje lietanie s okrídleným parťákom Bezzubým. A miluje aj svoju kamarátku Astrid, len jej to ešte nestačil naplno povedať. Paradoxne práve láska sa stane predzvesťou mrakov, ktoré sa nad Blpem začnú sťahovať. Štikút je v tom nevinne, môže za to rozkošná biela dračica, ktorá doslova omráči Bezzubého, ktorá sa pod jej vplyvom premení z obávaného Nočného draka na neistého puberťáka. Možno aj preto včas vo vzduchu neucíti nebezpečenstvo pre všetkých drakov, ktoré sa k brehom ostrova blíži. V snahe nájsť pre ne nové útočisko sa Štikút a Astrid vydávajú pátrať po mýtmi ospevovanom Skrytom svete, v ktorom by sa všetci draci mohli pred touto hrozbou ukryť. Nájdu ho? A nájdu ho včas? (Cinemart SK)

Pennywise168

Solidní rozloučení s animovanou řadou, která vám už dvakrát nabídla parádní draky a mix legračních a vážných momentů. Někdy i dost vážných. A trojka v tomhle není výjimkou, i když tady už vážně mají dětští diváci trochu smůlu. Nad akcí převládá dračí romantika a hlavním tématem celého filmu je loučení. Čili je to pro děti vhodné a velmi výchovné, neboť jim sděluje zásadní fakt: "Vidíš, kvůli lásce nakonec přijdeš o všechny kamarády." ()

Gan.s.dalf

Nejhorší díl z celé trilogie. Pouto mezi Škyťákem a Bezzubkou je hezké e dojemné. Začátek filmu je dobrý, ale zápletka už tak super není. Odehrálo se tam všechno nějak tak rychle. Záporák je celkem stejný, až na pár věcí, jako z minulých dílů. Ale konec všechno zachránil. Vyvrcholení celé trilogie a též i vztahu Škyťáka s Bezzubkou bylo velkolepé, plné emocí. Super zakončení mé oblíbené trilogie. 7/10 ()

Jad

Epické vyvrcholenie dračej ságy na čele so Štikútom a Bezzubým sa podarilo na výbornú. Draci sú jednoznačne najlepšia séria od DreamWorks. Vzťahy medzi hlavnými postavami sa naďalej prehlbujú a romantické vzťahy(či už Štikút a Astrid, ale aj Bezzubý a Lightfury) sú vo filme zvládnuté na výbornú. Film je stavaný tak, aby zaujal najmä mladšieho diváka, ale ostatným to vynahradí v záverečnej polhodine. A k animácii nemám čo dodať. Keďže je to jedna z mojich najobľúbenejších animovaných sérií bol som sklamaný najmä z prvej polhodiny, ale ten emotívny záver mi to vynahradil. Ďakujem DreamWorks za TOP sériu. ()

teekanee

Do třetice a zase o něco hůř než minule. Film obsahuje docela dost vyloženě trapných scén, u kterých dospělému diváku je vyloženě trapně. Hlavní postava dělá debilní rozhodnutí a záporák je naprosto nesympatický, rádoby drsný krypl. Naštěstí vizuál je ohromující a všechno okolo Toothlesse a jeho přítelkyně je skvělé. 70% ()

Slabko

Dávám tomu 5* jen kvůli emocím co to ve mě vyvolalo. V poloplném kině kde jsem byl asi jeden z 10 dospělých jsem při loučení brečel jako želva a během téhle pětiminutové scény mi hlavou proběhly všechny ty epické, emotivní a celkově úžasné momenty z nejlepší animované trilogie všech dob. ()

Enon

Na první zhlédnutí jsem z toho byl poněkud zklamán, tři roky zpátky bych určitě neřekl, že si to zaslouží 5 hvězd, ale světe div se, můj názor na závěr dračí trilogie se po druhém zhlédnutí po třech letech změnil. Je to úžasná jízda plná emocí a krásných momentů, které stojí na pevných základech nosného příběhu. Animace je skvělá a například písek při scéně, kdy Bezzubka balí běsku, vypadá neskutečně dobře a řekl bych, že obecně animace v tomto filmu je tak nějak vrchol studia Dreamworks. Záporák není nejlepší, ale chápete jeho motivaci a není to plochá postava. Celé loučení s draky bylo překvapivě dost silné a nechápu jak sem na poprvé nemohl nic cítit. Zakončení je perfektní a řekl bych, že uspokojí všechny. Jak vycvičit draka 3 je tedy za mě dosti vydařené finále, výborně uzavírající celý příběh Škyťáka a Bezzubky. 81% ()

RoKar

Po povedeném pokračování a celkem důstojnému zakončení, které 2. díl mohl přinést jsme se ocitli v rádoby vtipném animovaném filmu pro děti, který po 9 letech už prostě nefunguje. Vtipné scény jsou kýčovité a smysl má jen dějová linie s nalezením jiného nočního běsa, která má ale tolik chyb navázaných na hlavní příběh a je tak zvláštně napsaná, že tento snímek neměl nikdy vzniknout. ()

První významná filmová ocenění vyhlášena

První významná filmová ocenění vyhlášena

05.12.2019

První prosincové dny došlo k vyhlášení dvou ocenění a jelikož oba vyhrál stejný snímek, začíná tak velká spekulace o možném vítězi na Oscara. Před pár dny představil režisér Martin Scorsese na… (viac)

Třetí drak letí k rekordním ziskům

Třetí drak letí k rekordním ziskům