GREED, a New Fragrance by Francesco Vezzoli

Krátkometrážny
USA, 2009, 1 min

Výtvarník a filmař Franscesco Vezzoli požádal legendárního režiséra Romana Polanskiho, aby natočil reklamu na fiktivní parfém Greed pro jeho další umělecký projekt. Ten je satirickým pohledem na konzumní společnost a glosuje sílu médií a marketingu. Silnou inspirací pro fiktivní kampaň bylo dílo Marcela Duchampa Eau de Voilette, Vezzoli následně svůj projekt věnoval Muzeu současného umění v Los Angeles (MOCA). (J.Connor)

Jordan

je milé vidieť kblčiť sa natalie portman a michelle williams, na to by som sa vydržal pozerať aj dlhšie a rozhodne by ma zaujímalo, kto vyhrá... ()

Yardak

Další reklama na parfém na těchto stránkách. V této se dokonce objeví dvě herecké krásky a to pod taktovkou režisérského klasika. Pointa snímečku je jednoduchá, ale výstižná a i docela pobaví. ()

Hoyt

Viděl jsem dvě herecké hvězdy v minutovém klipu bezchybné režie Romana Polanského s příjemnou klavírní hudbou. Co víc si jen přát? ()

hous.enka

Docela roztomilá reklama na parfém Greed. Jenže - je to jen reklama... Byť hvězdně obsazená s hvězdným režisérem. Bude teď na csfd k ohodnocení i porno celebrit, které unikne na internet? ()

venison

Moc nerozumím tomu, proč se na ČSFD objevují reklamy, to už rovnou na ČBDB můžou místo knih dávat jednotlivá čísla časopisů :-P Navíc tahle reklama krom třech slavných jmen za moc nestojí.. Oceňuji minimalismus s vtipným nápadem a tady vše chybí :-( ()

neo93

Dvě krásné herečky se perou o parfém za doprovodu klavíru ve fiktivní reklamě. Nic víc, nic míň. Ale proč ne. Trochu úsměvné, trochu politovaní hodné. ()