Taxikár Daniel (Samy Naceri) so svojím špeciálnym taxíkom, ktorý by mu mohpl závidieť aj James Bond, sa preháňa po uliciach Marseille a pomáha svojmu kamarátovi, policajtovi Émilienovi (Fréderic Diefenthal) s naháňaním kopy rafinovaných zločincov. V uliciach mesta totiž operuje nový gang – zlodeji prezlečení do kostýmov Santa Clausa a vylupujú jednu banku za druhou. Nebezpečný gang vedie zmyselná Aziatka Ťiu (Bai Lingová) a zdá sa, že každý je na ňu krátky. Daniel a Émilien musia podať pomocnú ruku nešťastnému komisárovi Gibertovi (Bernard Farcy). Zároveň sa od svojich nežných polovičiek – Lily (Marion Cotillardová) a Petry (Emma Sjöbergová) – dozvedia, že budú otcami... (TV JOJ)

lardko

Tak tenhle třetí díl byl asi nejhorší a nejnudnější !!!!!!! Ani jedna dobrá scéna. První a druhý díl byl celkem dobrej , ale u týhle trojky sem se dost nudil. ()

Bozvav

Méně vtipu, než v předešlých dílech. Vůbec to celé trochu skřípalo. Pořád ale slušná oddychovka, co se dá v pohodě vidět. ()

gumbo

Stupida na druhou, ikdyž jsem měl při shlednutí této "komedie" v sobe asi 2 promile, tak jsem zíral, co někdo dokáže natočit. Nebýt zajímavích honiček a pár dobrých vtipů, tak je tu jasný aspirant na filmový odpadkový koš. ()

Pradlík

Další díl Francouzské série a znovu japonci jako gang Santa Klausů, a stejně tak královská zábava o kterou se tentokrát zasluhuje z velké části i policejní sbor v čele s komisařem Gilbertem. A navíc ten úvod se Sylvestrem Stallonem, závodem s TGV a ještě parodií na Jamese Bonda, prostě paráda! Sylvester Stallone: Nitrák? Daniel: Ale ne, to mi míchá kamarád. Dám vám adresu jeho baru, kdybyste měl taky zájem. ()

Luk Skywalker

Třetí díl je po výborné jedničce a dvojce o dost horší, přesto ještě dobře pobaví, ale ani příběh není žádná sláva. Dvakrát jsem to viděl, ale třetí zhlédnutí nechystám. ()

John8

Trošku slabší díl poměr repetice a čerstvých vtipů klesl na minimální únosnou hranici, ale i tak je zde stále dostatek situací které jsou jak chytré tak zábavné. ()

Folky

Vlastně mě to z celé série bavilo nejvíc. Ke konci tomu trochu dojde dech a vtipy občas spíš vyšumí do prázdna, ale i tak palec nahoru. ()

MickeyStuma

Policejní inspektor Émilien a taxikář Daniel potřetí a tentokrát mají co do činění s gangem Santa Clausů. Starý dobrý francouzský humor opět v tom nejlepším podání. No, i když jak se říká, do třetice všeho dobrého, tentokrát asi až moc. Ztřeštěnost všeho možného tentokrát jede na plný kotel a tak je tempo zběsilejší než kdy jindy. Sylvester Stallone hned v úvodu je příjemným zpestřením a jak prozrazují graficky nádherné úvodní titulky, jedná se takřka o parodii bondovek a dalších špionážních filmů. Co se týče vrchního inspektora Giberta, je náhoda, že nyní hodně připomíná postavu Johnnyho Englishe ztvárněného Rowanem Atkinsonem v jiné filmové sérii? Velkolepost a styl francouzského komediálního žánru ani tentokrát nezůstala pozadu. Dobře propracovaný scénář ve své jednoduchosti natočený ve zběsilém klipovém stylu nutí snímek pozorně a nepřetržitě sledovat, neboť stačí chvilka nepozornosti a už se neví, o co jde a proč. Třetí volné pokračování tedy vykročilo směrem ke klasickému francouzskému stylu humoru a jako pocta se to povedlo. ()

Barak

Samy si opět o malinko více vytunil svůj auťák a brázdí s ním ulice i hory a Frédéric je pořád patřičně nevivinutý. Vtípků lehce ubylo, akce trochu taky a celý film postrádá nějaký ten náboj, jako tomu bylo v předchozích dílech. Prvotní scéna, kde si cameo roli vystřihl Sylvester byla hodně dobrá, pak ale přišly na řadu "bondovské titulky", které bych si mohl klidně odpustit - nechápu, co má bond společného s taxíky v Marseille. Ještě k tomu se s toho stalo nějaké "hip-hop tuning taxi" (hudba). Slabší než jeho předchůdci, nicméně ještě celkem povedené.... 6.5/10 ()

Márduk33

Ani nevím, jestli stojí za to v v Taxi pokračovat. Jednička a dvojka byly docela slušné. Toto už je ovšem dost "přeždímané" a humoru už je dost málo, některé scény, které měly být vtipné byly bohužel spíše k smutku. Neříkám, že jsem se párkrát nezasmál, ale oproti minulým dílům už to bylo o dost méně. ()

charmin

Asi moj najneoblubenejsi diel, samozrejme ze auto pekne, vykonne, efektne..Marion drza a sarmantna ako vzdy,Samy este sarmantnejsi;) ..ale co viac?? ()

Jeand´Boa

Ubohost...vzhledem k tomu, co bylo před tím je to značný propadák...humor za každou cenu?...ale jděte, na tom už si vylámali zuby mnohem lepší týmy... ()