Všetky cesty vedú do hrobu

• Česko Všechny cesty vedou do hrobu (viac)

Albert (Seth MacFarlane) sa pretĺka ako nie príliš úspešný pastier oviec, býva u rodičov a práve dostal kopačky od okatej Louise (Amanda Seyfried), ktorej vadí jeho celoživotná zbabelosť. K svojej smole totiž žije v dobe, v ktorej sa každý druhý konflikt rieši súbojom a on pritom vôbec nevie strieľať. Aj na notorického outsidera sa ale niekedy môže usmiať šťastie. To Albertovo sa práve prisťahovalo do jeho mesta a volá sa Anna (Charlize Theron). Nielen že trafí desať terčov z desiatich, ale naviac má s Albertom svätú trpezlivosť a neoblomné odhodlanie naučiť ho strieľať. Pre Alberta je „výučba streľby“ životne dôležitá pretože sa pohádal s fúzatým objavom jeho bývalej Foyom (Neil Patrick Harris) a veľmi neuvážene ho vyzval na súboj. Vyhraté ale nemá ani keď vyhrá. Anna, ktorá má pre neho čím ďalej väčšiu slabosť je totiž stále ešte vydatá za najznámejšieho pištoľníka široko-ďaleko Clincha (Liam Neeson). A tomu sa rodiaci sa vzťah medzi vlastnou ženou a pastierom pochopiteľne nepáči. (TV Markíza)

darkbroker

Černohumorná, vtipy vytepáná bláznovina. Pro zlepšení nálady ideální, ale umělecká hodnota je sporná, stejně jako u všech filmů tohoto druhu - u těch, kde se cpou pokusy o humor do každé zatáčky, i na úkor smysluplnosti a estetické krásy. Neil Patrick Harris je záchranář téhle lapálie. ()

Loosser

Nečekaně svěží westernová komedie říznutá Nezvratným osudem a sexistickýma vtípkama, od kterým by se Prcičky mohly jen a jen učit.. Totální lůzr, co chová ovce (a nestříhá je:)) potká krásnou pistolnici, která mu z mě nepochopitelných důvodů pomáhá jak může a převrátí mu život na ruby..nechápu, proč takhle dobrej film ani po třech letech nedávají v TV..chjo ()

vizonto

Nemám extra rád tento typ humoru, ale prichytil som sa, ze mám na tvári celý čas priblblý úsmev. Mne sa tie scény s Ribisim náhodou páčili. ()

panfilmu

Něco jiného a hodně vtipného, na konci to byl trochu patosromantiky, ale celou dobu předtím,jsem se dobře bavil, není to žádný intelektuální humor, ale to jsem od toho ani nečekal.............Ty miniroličky slavných herců na dvě vteřiny byli hodně vtipné a ta malá vsuvka snávratem do budoucnosti, ta mě pobavila velmi hodně, tohle se vážně povedlo. ()

Megahead

Dosť nevyrovnaná westernová komédia: niekedy som sa celkom dobre bavil, inokedy nudil, prípadne pozeral až na zbytočne trápne scény. Námet bol dobrý, avšak mohol byť viac prepracovaný a usmernený. ()

RamiellDeAnn

Prečo tak vela? Uprimne je to blbost (ako kopa toho čo konzumujeme), ale za prve... žiadne vygrcane filtre cez obraz takže človek si môže vychutnať kvalitne natočeny a ozvučeny material - čo už v dnešnej dobe začina byť velmi vzácne. A za druhe, než po prvej tretine filmu došli napady bolo to hrozne vtipne - to už tiež dnes začina byť velmi vzácne. ()

Sejkorka

Tak to se vůbec nepovedlo. Total srágora, slátanina. Občas se člověk zasměje, ale jinak nic, prázdnota. Včetně hvězdných herců, včetně mé oblíbenkyně Charlize Theron. Proč bere takové role? Docela mne zklamala. A to nemluvím o Liamovi Neesonovi. Naprostá křeč. Hlavní hrdina (režisér filmu) je úplně mimo mísu. Honem zapomenout, vymazat. Tečka. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Hele, Edwarde, chci se tě na něco zeptat. Tobě nevadí, že tvoje holka šoustá s tak patnácti dalšíma chlapama vodsaď za prachy?" - "Taky mám blbou práci." Divoký západ je představen jako místo, kde na vás čeká nebezpečí na každém rohu. Pasák ovcí Seth MacFarlane, bydlící na farmě u rodičů, se vyhýbá přestřelkám i jakýmkoliv konfliktům. Jeho dívka Amanda Seyfried mu však dá vale a přeběhne ke kníratému majiteli Knírárny. V tom se ve městě zjevuje krásná a ostrá mladá dáma od rány Charlize Theron. Ta mu pomůže vyrovnat se s rozchodem a naučí ho střílet, když on sám pistoli sotva udrží v ruce. Čas ukáže, že Charlize je manželkou nejobávanějšího desperáta v okolí Liama Neesona, který bude chtít zabít chlapa, jenž tráví čas s jehou ženou. ;) Herecké obsazení i vystižení westernové nálady se povedlo. Plus film nabízí uvolněnou zábavu. - 80%. ()

Crucifere

Začátek velice slibný, úpřimně jsem se zasmál, pak to bohužel velmi upadlo, komediální prvky se vytratili, fekal "vtípky" nejsou vtipné a z komedie se rychle stal nezáživný novodobý western bez jakýchkoliv ambicí. Škoda. Po retardovavanou ovci za 4*, pak možná 2*. ()

Gigi23

Mám ráda černé komedie, s kocovinou zvládnu i parodie a jako pravidelný návštěvník Otrlého diváka nemám problém ani s bizar žánrem. Tady ale nefunguje ani jedna složka takže naprostý souhlas s Malarkey. Celkově se film veze na vlně fekálního céčkového humoru ve stylu amerického Zdeňka Trošky a ani těch pár opravdu vtipných momentů nemá šanci to zachránit, vlastně spíš podtrhují ten wtf dojem, který jsem během sledování měla. Upřímně nechápu, kdo je cílovka ani proč poměrně slušní herci přistoupili na natáčení něčeho takového. Odpad nedávám čistě kvůli poslední scéně ze střelnice a hlášce "na pouti se umírá". ()

iskander1210

Vyborne, davno som sa takto nenasmial. Niekedy to posobi az prehnane, ale je to genialne!Kazdemu kto ma rad westerny, komedie alebo oboje to vrelo odporucam ()

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Když Seth MacFarlane (Griffinovi) chystal svůj celovečerní debut s názvem Méďa, těžko mohl tušit, že se z komedie za 50 milionů dolarů vyklube půlmiliardový hit. Oživlý plyšový medvídek Marka… (viac)

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

15.03.2013

Komerční úspěch Opravdové kuráže nebo Nespoutaného Djanga (ten už má na kontě 400 milionů dolarů a jako první Quentinův film v dubnu zamíří do čínských kin) naznačuje, že western není tak mrtvý žánr,… (viac)