Všetky cesty vedú do hrobu

• Česko Všechny cesty vedou do hrobu (viac)

Albert (Seth MacFarlane) sa pretĺka ako nie príliš úspešný pastier oviec, býva u rodičov a práve dostal kopačky od okatej Louise (Amanda Seyfried), ktorej vadí jeho celoživotná zbabelosť. K svojej smole totiž žije v dobe, v ktorej sa každý druhý konflikt rieši súbojom a on pritom vôbec nevie strieľať. Aj na notorického outsidera sa ale niekedy môže usmiať šťastie. To Albertovo sa práve prisťahovalo do jeho mesta a volá sa Anna (Charlize Theron). Nielen že trafí desať terčov z desiatich, ale naviac má s Albertom svätú trpezlivosť a neoblomné odhodlanie naučiť ho strieľať. Pre Alberta je „výučba streľby“ životne dôležitá pretože sa pohádal s fúzatým objavom jeho bývalej Foyom (Neil Patrick Harris) a veľmi neuvážene ho vyzval na súboj. Vyhraté ale nemá ani keď vyhrá. Anna, ktorá má pre neho čím ďalej väčšiu slabosť je totiž stále ešte vydatá za najznámejšieho pištoľníka široko-ďaleko Clincha (Liam Neeson). A tomu sa rodiaci sa vzťah medzi vlastnou ženou a pastierom pochopiteľne nepáči. (TV Markíza)

hanula999

Fiml celkem ušel, ale přišlo mi že ten příběh není moc příběh , proste takové nijake. U některé sceny jsem se fakt zasmála , ale nic extra to nebylo. Dala bych tomu tak těch 55-60% ()

Aresko123

Velmi dobre natocene, uzasna Charlize ale slaby humor..... A ten by asi v komedii mal byt. Ale mozno je chyba vo mne ze sa nesmejem na tom ako niekto prdi alebo serie do klobuka..... ()

perteus

Ale ano, bylo to kupodivu zabavne. To, jak si tenhle film dela srandu ze vseho co se tyka divokeho zapadu. A ano bohuzel opet je tu fekalni humor. Ve vyslednu je to ale pomerne prijemna oddychovka, u ktere se clovek zasmeje. Mimochodem [spoiler] velmi jsem se pobavil, kdyz se objevil DeLorean [/spoiler] :-) 3 hvezdicky si tohle urcite zaslouzi. ()

Vulturesman

Z celého filmu mě nejvíc rozesmála indiánská řeč, kde mezi několika slovy zaznělo "MILAKUNIS" a to znamenalo "FINE (fajn, dobře)". Tím pádem je jasné, že snímek postrádá cokoli hlubšího nebo významnějšího kvůli čemu bych si ho pustil znova. Všechno je tak nějak splácané dohromady velkým množstvím krátkých a vtipných scén, ale na celovečerní film je to prostě málo. Doporučení: sledovat pouze s vyšším obsahem alkoholu v krvi. 50% ()

eaglestar

Film přesně zapadá do škatulky vtipných a zarověň dost blbých komedií-parodií. Tlačení na pilu a nevyváženost (u něčeho si člověk úlekem uprdne, řka: "ty vole, to je hrubý", přičemž tam záhy vrazí nějakou ibrdebilitu, kterou asi vymyslel blb v kostkovaných kalhotách, trekových opánkách a štemplem z fildy). Dokonce mnou oblíbený fekální humor byl zde tak nějak umělý. A sterilní hovna, to já nemám rád. ()

JerryPilsen

Dějově spíš televizní sitkom bez smíchu roztažený na dvě hodiny.Limonádový joe po americku si honí triko na trapném fekálním humoru,toho dobrého pomálu.Nejvtipnější jsou odkazy na jiná díla,romantická linie nefunguje ani romanticky ani dějově. ()

Hezoun Marw

Není to nuda, párkrát jsem se slušně zasmál. Ale vzhledem k tomu obsazení jsem čekal něco víc. Rozhodně to tvůrci měli víc propracovat se zkušeným scenáristou pro komedie. Seth MacFarlane jako herec dobrý. ()

Edwin44

MacFarlane Macfarlane!! Co si to sakra natočil za píčovinu? Family Guy patří mezi mé nejoblíbenější seríály svým humore, Medvídek byl taky suprovej a tak jsem od tohohle filmu hodně velký očekávání, ale to co jsem viděl, to bylo snad moje největší zklámání roku 2014. Tolik fekálního a uchylnýho humoru, jsem neviděl od dob Scary Movie (posledních dílů, proti 1-3 dílů nic nemám ba naopak). Tolikrát jsem si připadal trapně za toho hlavního hrdinu až to hezký nebylo. Neil P. Harris tady byl neuvěřitelně otravnej a kdo byl ještě víc otravnější (ano jde to) tak byla Sarah Silverman a její dokola se opakující vtípky na téma sex/nesex. Ty voe takhle nesympatickou herečku jsem dlouho neviděl, pokud vůbec někdy. Jedinej kdo to trochu zachranoval, ale bohužel ne humorem, tak byla Charlize Theron. Tu si ten hlavní idiot vůbec nezasloužil a měl umřít už někde v půlce a já nemusel pro trpět bezmála dvě hodiny trapnýho humoru!!...Tak snad příště MacFarlane!!!!! A LEPE ()

jakubesd1

Neviem prečo ale tento typ humoru je taký otrepany ako stare gate. Ako a hlavne prečo natočiť tento film ... ja fakt neviem a mna sa to rozhodne nepýtajte. Zachranilo to možno a maximálne obsadenie Amandy a Niesona . Toť vše ()

Asgard

Už opravdu nemám nejmenší páru kde se bere hodnocení ke komediím. Některé filmy mají asi tolik vtipu, co mé komentáře a přesto dostanou 80 %, protože je to slaďoučký, až se z toho zuby kazí, jak se ti dva milují, a pak Vám někdo předhodí takovouhle báječnou parodii na všechny westernovky a ukáže Vám úplně nové světlo divokého západu a vyfasuje to modrou barvičku za 65 %. Abych tedy vypíchl pár konkrétních věcí, tak musím na jedné straně uznat, že nechutnost která se zde výjimečně objevuje, celou komedii snižuje na úroveň teen, ale pak jsou zde perfektní nápady, které člověka rozesmějí, že musí pozastavit film a nabrat druhý dech. Jindy jsou to zas vtipy, které jsou tak nehorázně dementní, nebo nesmyslné, až to člověka prostě dostane. Nakonec musím dodat, že se mi strašně líbily crossovery, které se zde objeví, ty jsou zkrátka perfektní. Sečteno, podtrženo, film ode mne má čtyři šerify! :) ()

Necrophobic

No tak tohle ,byla slušná blbárna. Spíše než komedii bych to označil jako parodii. V podstatě vůbec nechápu proč do toho hvězdy jako Charlize Theron, Liam Neeson šli.A to se přiznám ani jsem ani nepostřehl,že tam někde byl i Ewan McGregor.Pár hlášek tam bylo,odkazů na jiné filmy taky.(Ten kdo nikdy neviděl Návrat do budoucnosti asi jen tupě zíral)Ale jinak většinu humoru řadím mezi trapný a přiblblý.Velké zklamání a nebýt výše jmenovaných hvězd šel bych s hodnocením ještě níž.Ted mám alespon odpověd na otázku ,kterou jsem si kladl celý film. Proč je hlavní hrdina takový divný ksicht a nehrál ho nějaký sympatičtější herec. ()

schuby252

Příjemně jsem se párkrát zasmál, ale z celkového pohledu jedna z trapnějších komedií. I když výkon Barneyho z HIMYM film hodně povznesl a přemýšlel jsem o třech hvězdách, ale měnit to nebudu možná i film, ale někdy zkousnu shlédnout ještě jednou... ()

SONNY07

Super prostředí - divoký západ (ale tak trochu divočejší), napoprvé se mi to moc nezdálo, ale pak sem si to oblíbil. Skvělé vedlejší role - Liam Neeson: šéf desperátů a Neil Patrick Harris jako majitel salónu, který nabízí vše pro pěstění pánských knírů. ()

Stalker85

Od tohohle filmu jsem vážně moc velký očekávání neměl.....ale...pamózo :D parádní westernová komedie a solidně i parodovaný více či méně známý kousky :D já jsem se opravdu skvěle bavil,takovouhle srandu jsem fakt nečekal a upřímně jsem už dlouho neviděl tak fajnovou komedii..vřele doporučuju! :) ()

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Když Seth MacFarlane (Griffinovi) chystal svůj celovečerní debut s názvem Méďa, těžko mohl tušit, že se z komedie za 50 milionů dolarů vyklube půlmiliardový hit. Oživlý plyšový medvídek Marka… (viac)

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

15.03.2013

Komerční úspěch Opravdové kuráže nebo Nespoutaného Djanga (ten už má na kontě 400 milionů dolarů a jako první Quentinův film v dubnu zamíří do čínských kin) naznačuje, že western není tak mrtvý žánr,… (viac)