Nevinné lži

• angličtina Innocent Lies
Česko, (2013–2014), 16 h 21 min (Minutáž: 70–82 min)

Aňa Geislerová, Tomáš Pavelka, Roman Luknár, Daniela Kolářová, Vojtěch Dyk, Tatiana Dyková, Jitka Čvančarová, Matěj Ruppert, Boris Hybner, Jiří Langmajer (viac)

„Každý má někdy důvod neříct pravdu"

Recenzie používateľa tranquill k tomuto seriálu (11)

Pod hladinou (2013) (S01E01)

Výkon Ani byl výborný, i námět zajímavý, ale zpracování bylo nad míru psychologické a pro mě podstatně nudné... ()

Lež má rozbité auto (2013) (S01E02)

"Mám radši modurit..." Vtipné, především Matěj Ruppert mile překvapil. ()

Druhý dech (2013) (S01E03)

Vynikající Jiří Langmajer, který mne snad nikdy nezklame. Tentokrát v roli člověka vystaveného tvrdé "pracovní" realitě. "A pocit, že jsem na světě užitečnej, je, jak víte, za pětadvacet!" Nejen za perfektní závěr plný počet. ()

Hvězdička (2013) (S01E04)

Moderní téma. Michal Suchánek i Tereza Voříšková v pohodě, Terezu Brodskou bych rád viděl i v nějaké jiné roli, než utrápené ženy. ()

Klukovina (2013) (S01E05)

"A vona se s ním tahá!" Silné a citlivé téma, v současné "demokracii" dostatečně reálné. Marek Taclík i Pavel Liška na 1, mladí herci také v pohodě ()

Chromozom (2013) (S01E06)

"Myslíš, že můžou vychladnout, když jsou teplý?" Muži pocházejí z Měsíce a ženy z Venuše... lehce feministické, ale optimistické :-) ()

Čistá práce (2013) (S01E07)

"Tys mi lhal! .. Nelhal. Jenom jsem ti, prosím, některý věci neřek..." Věřím, že takhle to opravdu v tomto průmyslu funguje, a je to smutné. Plouhar mi byl opravdu sympatický, v duchu jsem si příběh dokončil a telefon zvednul. ()

Zrádce (2014) (S02E01)

"Mně je skoro 30, já se nebudu se Spartou dělit o někoho takovýho, jako jsi Ty!" Skvělý Kryštof Hádek v příběhu, kterému nechybí humor a výborně s nadhledem zobrazuje fanatický klubismus fotbalových fanoušků a z něj plynoucí paradoxy. ()

Vedlejší příznaky (2014) (S02E02)

Téměř tragický příběh, naštěstí vůle dokázala překonat nástrahy závislosti. ()

Na dně skleničky (2014) (S02E03)

"Protože, kdyby jsi byl střízlivej, tak by ti došlo, co se stalo!" ()

Hra (2014) (S02E05)

"Pro vás pro všechny je to jenom hra. Strašná prdel. Ale my jsme to odnesli doopravdy!" ()