Zvládnout všechno není žádné štěstí. Lea miluje svého muže, mají tři krásné děti. Odešli z města na pohádkový statek s velkou zahradou. Tak proč se teď hroutí? Proč jí manžel bere děti a proč ji doktoři posílají na psychiatrii? Vždyť jen chtěla mít šťastnou rodinu, dokonalou domácnost, hezký dům se zahradou. A všechno zvládnout. Co všechno se musí stát, abychom si přiznali, že už nemáme sílu? Hvězdně obsazený příběh s Bárou Kodetovou, Romanem Zachem, Reginou Rázlovou, Jiřím Lábusem a dalšími natočila Tereza Vrabelová. (Česká televize)

claudel

Po zábavném Zrádci přišel naopak hodně psycho díl, který mnou docela dost otřásl a utvrdil mě v názoru, že člověk nemůže vždy bezmezně podléhat ošetřujícím lékařům a vše řešit pouze medikamenty. Kodetová se nám objevila ve více dílech, ale tento patřil vysloveně pouze jí. ()

Likan7

Plíživé, drastické, psycho. Těmihle slovy by se dal tento díl dobře popsat. Skvělá Barbora Kodetová mi tu předvedla své herecké umění v plné parádě a převážně díky ní je tento díl opravdu silný. Ukazuje nám, kam až může člověk dojít, když je na dně psychicky a částečně i fyzicky. Krmíme se všelijakými léky, a v krajním případě to může dojít přesně do tohoto stádia. Silné, těžké a naštěstí pro tentokrát s pozitivním koncem. ()

Helmutek

Děsivý je, že někdy prostě to, že je to všechno vlastně v pořádku, nemusí stačit - a cesta z toho ven je strašná. Ve výsledku to totiž nejvíc neni o tom, co člověk má nebo nemá, ale o tom, jak se cejtí a jak je na tom vevnitř. Vedlejší příznaky jsou společně s prvnim a následujícim snad vůbec nejlepší díly celýho cyklu. Oba herci jsou naprosto skvělí (Kodetová, Zach), námět je doslova mrazivej, a hudba vč. titulkový písničky nic než výborná (Roman Zach). ()

ostravak30

Vcelku kvalitní příběh o tom, kterak si mladá rodina udělá tři děti, k tomu si koupí dům k rekonstrukci a myslí si, že všechno zvládnou i když chlap nechá všechno na ženské. Báru Kodetovou jako herečku moc nemusím, není mi sympatická, což ale neznamená, že je to špatná herečka. Zde předvedla vrcholné dílo svého umění a nemocnou ženu ztvárnila perfektně. Už jsem ji viděl v díle Chromozom, ale tady jednoznačně excelovala, taky ovšem dostala mnohem víc prostoru. Druhá věc jsou samotné léky. Já teda víc věřím bylinkám, ale nejsem žádný maniak, abych si zase například rakovinu kůže léčil kopřivou. Všeho s mírou. Příbalové letáky se holt musí číst. Nicméně úplný závěr dává tušit, že asi všechno nebylo jen v lécích. ()

Jaroslaf

Pokud pomineme skutečnosti jako že z pouhého Rivotrilu a antidepresiv a pozdějších dalších léků by tak intenzivní a nepříjemné příznaky žádná lidská bytost nemohla mít a "hudbu," u které doteď nedokážu určit jestli si z ní Roman Zach udělal naprostou prdel, jedná se zajímavou sondu do života jedné z mnoha žen, co musí "fungovat." ()