Dvaja policajti

• Československo Dvaja ničomníci (viac)

Terence Hill a Bud Spencer nepatria k tým najšikovnejším ľuďom pod slnkom, nevedia si nájsť poriadnu prácu a stíha ich jeden neúspech za druhým. Čo sa však nestane? Keď nastúpia do radov miamského policajného zboru, stanú sa z nich poctiví superpolicajti, ktorí sa so žiadnym kriminálnikom dlho nebabrú. Ich hlavným cieľom je zastaviť výčiny pouličných gangov a tínedžerských gangstrov, vedených Geronimom, mladíkom odetým v indiánskych šatách s insígniami bojovníka. (oficiálny text distribútora)

SNCIS

"Hej! Kde jsou moje francouzský hranolky?" - "Ve Francii." Další fantastická komedie Spencera a Hilla. Tentokrát o tom, jak se ze syčáku stanou poldové. "Hele počkej! ruce vzhůru řekni ty, máš tvrdší hlas!" Jinak rvačky super a scény plynou pozvolna, nikam nespěchá a to je ono. "Tys je nenabil?" - "Řekl jsi vyčistit, ne nabít." Už jsem to viděl snad desetkrát a pustím si to zase, prostě mne vždycky hrozně rozesměje duo Spencer a Hill. - 5 hvězd. ()

bighead

Spolu s Jestli se rozlobíme... nejlepší film ( pro mě) od této dvojice,viděno za komančů v kině, cca v roce 1980 a pak mnohokrát a i teď po 40 letech stále super zábava i pro mé děti,kterým je jako bylo tehdy mě,navíc krásné exteriéry Ameriky 80-tých let,Florida-Miami,placatý káry,policejní Harleye,reklamy na cigára,parádní retro,nelze jinak než napálit plný počet. ()

gggggg

Jeden z vrcholov Spencera a Hilla. V tomto prípade ani nebol taký očarujúci film ako celok, ale mnohé scény a hlášky, ktoré boli nenápadné, ale po tých rokoch si na najviac scén a hlášok spomínam práve z tohto filmu. ()