Dvaja policajti

• Československo Dvaja ničomníci (viac)

Terence Hill a Bud Spencer nepatria k tým najšikovnejším ľuďom pod slnkom, nevedia si nájsť poriadnu prácu a stíha ich jeden neúspech za druhým. Čo sa však nestane? Keď nastúpia do radov miamského policajného zboru, stanú sa z nich poctiví superpolicajti, ktorí sa so žiadnym kriminálnikom dlho nebabrú. Ich hlavným cieľom je zastaviť výčiny pouličných gangov a tínedžerských gangstrov, vedených Geronimom, mladíkom odetým v indiánskych šatách s insígniami bojovníka. (oficiálny text distribútora)

Bicman

Naprostá klasika. Ale nic víc mě nedokázalo tak nas*at jako to co stím filmem uděla ta Zku*vená Nova! Hlavní melodie se tam mihá naprosto náhodně a nesmyslně se opakuje v divných smičkách, dabing naprostá hrůza! Díky bohu že jsem film viděl nejdříve z dabingem z ČT. Není to však první film co Nova takhle zprasila.. ()

Tuty

Ach ta nostalgie, v České televizi to známe pod názvem Dva poldové, samozřejmě tento dabing na DVD není, jak jinak... ()

Kontryhelka

Tohle se prostě neomrzí. Příjemná komedie prošpikovaná hláškama je prostě "top ten". Oddychovka,která vždycky potěší a je koukatelná. ()

PeteBuck

Bol to celkom fajn film. Od Barboniho som navyknutý na niečo iného. Tak v prvom rade je tu prepálená minutáž. Tiež tam moholo byť viac hlášok alebo trochu zaujmavejší dej. Ďalej tam Barboni vykráda sám seba. Tak napr. scénka, kde Hill a Spencer niekoľkokrát za sebou mafošom zdemolujú auto bola ako cez kopirák obšlahnutá z Malého unaveného Joa. Dokonca tam jedného z cowboyov aj hral ten istý herec ako v tomto filme. Inak ide o celkom príjemný film, normálne nezačínam negatívami, zopár fajn hlášok. Toto bola tá éra, kde sa už Spencer aj Hill naozaj okato snažili zapáčiť západnému trhu, a tak sa to často odohrávalo niekde v "USA". Ale inak celkom príjemný film. OK, kašlem na to, dávam 4. ()

PTuranyi

Pohodová klasika dvojice Terence Hill, Bud Spencer. Opäť sa títo dvaja nezbedníci dajú náhodu dohromady za účelom lúpeže lebo nemôžu zohnať žiadnu prácu v prístave. Zato narazia na bandu pašerákov (v rovnakom zložení ako neskôr v Párna nepárna) a potom ako po nevydarenej lúpeži nastúpia do polície majú o prípad postarané. Samozrejme, že im všetko hrá do kariet a blonďavý Geronimo ich nezastaví. Na záver podobne ako v Párna nepárna sa obaja hlavní hrdinovia vzdajú získaných peňazí v prospech núdznych. Ikonické scény: hromadná havária s odtrhnutými dverami, záverečná bitka v kolkárni, "Šéfe viděl jsem tu dva podezřelý chlapy." 70% ()

DonParegio

Jedna s dalších talianskych komédi v ktorej hrá nerozlučna dvojica: Terence Hill a Bud Spencer.No tentokrát si zahraju rolu dvoch banditov ktorý sa nahodov stali policajtami.Do cesty im vskoči nebezpečná mafia,no Terencovi Budovi sa podari tuto mafiu zlikvidovať. ()

sha.piro

"Teda Bude, z tebe ještě něco ...Bude". "Jooo, jasně, policajt." ...ale že mu ta uniforma sekne, co lidi? : ) Nevím proč, ale tenhle díl mě baví dokonce víc, než např. Sudá a lichá. ()

soukyd33

Těch aut mi bylo vážně líto, za nic nemohli. Úžasná práce s tyčemi a krumpáčem. :-) Vyšetřování ve stylu Buda Spencera a Terence Hilla jako poldové + facky a rány, no je jisté že o zábavu bude postaráno. Bohužel hudba to velmi kazí, hraje skoro pořád a občas se přeruší scénou a znovu začne. Hvězdiček 3*** ()

futislav

Klasika mého mládí. Tehdy bych tomu dal i čtyři hvězdy. S postupujícím věkem vidím, že má ten film spoustu nedostatků. Ale nostalgie převládla, takže tak 65%. ()

charles3

Jedna z nejzdařilejších komedií dvojice Spencer + Hill. Slabší zápletku bohatě vyvažují četné gagy a hlášky, místy nápaditá kamera (což bych u tohoto typu filmů nečekal - hned úvodní záběr po titulcích se Spencerem přijíždějícím na VZ vozíku, po jehož zastavení kamera Buda zabírá mírně zespodu a proti slunci, které má těsně nad hlavou, je u mě na Oscara!) a výborná ústřední melodie, u českého dabingu bohužel totálně zmrvená nesmyslným střihem. A ono bubnování na začátku společné scény s Geronimem zmizelo ze zvuku úplně. Co bych dnes dal za verzi v původním znění a titulky, třeba tu, co šla v 80. letech v našich kinech, byť o 11 minut kratší (kvůli vystřiženým scénám s Angie a Galinou)... ()

EricNor

Jeden z prvních filmů, na kterým jsem byl v kině - první byla Hračka s Richardem a druhý Poklad Aztéků, dál už se nepamatuju. Viděl jsem to víckrát a scéna na stadionu mi utkvěla a taky parádní zatýkání s nasazením náramků. Tehdy to bylo 5 hvězd, dneska tři. ()

topol999

Velice povedený komediální akční film s Budem a Terencem. Příběh je docela slušný, ale vadí mi, že se "záporáci objeví jen na začátku a pak až na konci. Bitek je docela dost a hlášky jsou dobré. Nutno však zhlédnout s původním dabingem, ten byl skvělý. Ten od Vapetu byl očistec. "Moje játra..." =D.  90%!! Jeden z nejlepších příspěvků dua TH a BS. ()