Bažanti idú do boja

• Československo Bažanti jdou do boje (viac)

Štyria mladí muži, ktorí vstúpia do armády, si musia ostrihať svoje dlhé vlasy a musia dodržiavať prísnu vojenskú disciplínu, čo im vôbec nie je po chuti. Ich nadriadený im preto začne znepríjemňovať život a za svoje priestupky napokon skončia vo vojenskej väznici, ktorá sa čoskoro stáva takmer ich druhým domovom... (STV)

Daniel2003

Ach jo. Sehraná parta herců, super jednoduchý příběh, spousta chytrých i méně chytrých vtipů, nevulgární, nenásilné...no prostě francouzská komedie v nejlepším světle ()

p.a.douch

Takže Les Charlots znovu na vojně. Zkušenosti jsou na jejich hraní vidět. Zábava je to opravdu ucházející. Při prvnim zkouknutí jsem nevěděl, že na podobné gumy narazím na vojně i u nás. Zkrátka blbost byla stejná ve Francii i u nás. Takže vzhůru znovu do boje. 80 %. ()

jessic

V 70.letech to pro mě byla největší sranda, po letech jsem zvládla znechuceně a nevěřícně půl hodiny. Ale tento díl mě bavil ze celé série nejvíc. ()

Tuty

O poznání lepší než první díl, už to není takový slepenec jako předtím a je to vtipnější, nápaditější. Bezva jsou scény v cirkusu, s bazénem a vůbec celá část na vojně je super. Tempo se ztrácí až na statku. ()

Teobea

Francouzská klasika s legendární čtveřicí v hlavních rolích. Pokud hledáte oddechovou komedii u které se zasmějete, toto je ten pravý film pro vás. ()

Salvator

Les Charlots představují velmi milou vzpomínku na dobu, kdy se na vsi chodilo do kina za 2 Kčs.A bylo jedno, jestli hrají vojáky, sluhy nebo sportovce. ()

xander

Humor tejto bláznivej komédie sa nemusí každému páčiť. Podľa mna je úvodná polhodina trošku slabšia ale potom to už bola vynikajúca zábava, trošku ako od Funesa. ()

ricky4

Vynikající parta vojáků, skvělý scénář. Zaujala mě hlavně ta spousta vtipů. Od filmu jsem nečekal vůbec nic, přinutil mě se dívat až můj táta. A jsem za to rád, protože jsem si to báječně užil. 80% ()

3k7

Tohle je podle mě jejich nejlepší film. Hromada vtipných gagů, mělo to děj, někam se to posouvalo. Nezažil jsem člověka, který by se tomu nesmál. A je to taky jediný film, který vklidu dokoukám znovu a znovu a znovu. Vtipnost těchto gagů byla prostě na nejvyšší úrovni ze všech jejich filmů. Zkrátka si to dobře sedlo, tak vysokého hodnocení nelituji ani po letech. ()

soukyd33

Bažanti jdou do boje, a to doslova. Poznámka: Scéna s olejem a se svatbou na statku je TOP. 😀 Armáda na statku je také super. Herecké výkony až obdivuhodné, vůči scénám. 😳 Doporučuji. Hvězdiček 5 ()

LukasCL

Jasných 5 hvězdiček, povinnost pro fanoušky komedií. Spousta nezapomenutelných scén, vtipných gagů a hlášek. Nejlepší komedie s Bažantama. ()

RAPTTTOR

Ať už jdou Bažanti do boje na stadion nebo na Drákulu, je to stále stejné… asi jako náš Kameňák - jeden gag střídá druhý, mnohdy bez ladu a skladu. Jsou to většinou kraviny, které nemají za úkol, dle mého soudu, nic jiného, než nás za minimum peněz maximálně pobavit a to se někdy méně, někdy více daří popravdě (a pokud budete upřímní, nezbude Vám, než se mnou souhlasit) znám spoustu mnohem, mnohem dražších filmů, které jsou (řekněme to slušně) mnohem, mnohem horší. ()