„Zaži deň a preži noc" je motto nového denného seriálu o skupine ľudí žijúcich vo veľkometrážnom apartmáne v Bratislave. (oficiálny text distribútora)

borec999 odpad!

Postaviť seriál výlučne na amatéroch bol risk. Ten nevyšiel a vznikol z toho seriál otrasnej kvality, a to aj s prihliadnutím na naše pomery. Extrémne nízke hodnotenie a pomerne vysoké umiestnenie v rebríčku najhoršie seriály ma vôbec neprekvapuje, tí herci boli proste žalostní a sledovať dobrovoľne viac než 1 diel chce veľkú dávku odvahy a masochizmu. 0% ()

Janega

"A copak to je velebnosti?" "Sodoma gomara Matoušková." Ale fakt čo to je, seriál alebo reality show alebo...? Lebo nechápem tomu. Ak je to seriál, tak to nemá nejaký zmysluplný dej a ak je to reality show, tak zas reálne to moc nie je. Tak či onak je to nepodarené. ()

ZdenoLo odpad!

No hodnotenie lepšie ako odpad! môže dať len človek zo štábu, komparzista alebo duševne chorý, nevnímajúc totálny nezmysel tohto seriálu. ()

Wancohoff odpad!

keby to bolo označene ako studentsky amatersky serial, a bolo by to na youtube, dal by som mozno tomu 1 hviezdu. no takto je to najčistejší odpad aky som kedy tu na csfd udelil. ()

poet odpad!

Ty kokso tak toto sa fakt nedalo... Začínam mať pri pojme denný seriál dáviaci reflex. Ak toto mala byť akože nejaká slovenska verzia priateľov tak to nevyšlo. Normálne začínam mať pocit že tí čo toto tvoria si to po sebe ani nepozrú lebo inak tomu nechápem :) Režiséra by som za toto predhodil vlkom :)) ()

Echelon1 odpad!

Poznám to len z reklám a pár minút ma to skoro každý deň v týždni ma to otravuje pri čakaní na Simpsonovcov...Bolo tu už mnoho reality-šou/seriálov, ale takto som neopovrhoval ešte žiadnym výtvorom našej „skvelej“ televízie JOJ. ()

betyn odpad!

Neuvěřitelné.Všechna kritika už byla vyslovena a já s ní nemůžu nesouhlasit.Kam až můžeme klesnout se zdá být až fascinující.Kdo ví jak bude televizní zábava vypadat za pár let?...i když se mi to neříká snadno i přesto zlatá Superstar! ()

HDeer odpad!

Asi najhoršia reality-seriálna skomolenina na aktuálnej slovenskej scéne. Nejestvuje vec, ktorá by sa tu dala chváliť. Tvorcovia sú evidentne presvedčení, že odpadu, točiaceho sa okolo nešťastných teenagerských vzťahoch nie je stále dosť. A herci? Tí ľudia si také pomenovanie nezaslúžia, robia hanbu slovenskému filmárstvu. Pľuvanec do tváre človeku, čo niečo takéto dokázal pustiť do éteru! Vlastne, čoskoro ho dostane aj sám. Myslím, že toto je prvá aj posledná séria. ()

Mahoney.

Moje prvé reakcie: je to seriál alebo nejaká reality show tipu vyvolení? :D Nuž o 8 večer sa vždy nachádzam doma a prepínam a nechám to len tak bežať v telke, prečo dávať odpad keď na tom spočiniem okom? :D ()

bubblebobble

Reality show to nie je. Aj Martinke z Turca by som skôr uveril, že to celé iba hrala. Týmto ľuďom neverím ani slovo z toho čo povedia. Na reality show je to neuveriteľné, na seriál mizerné. Nemá to žiadnu pointu, rozhovori nevedú nikam (neverím, že má toto čudo scenár). Na šťastie to nepobeží dlho. Cieľová skupina na túto vec totíž neexistuje... 18.6.2013 Mením názor. Ono je to tak trápne až je to dobré TY KOKOS :-D ()

peteriko odpad!

Co chceli autori týmto dosiahnuť fakt neviem. Dokumentárny štýl záberu sa do hraného seriálu vôbec nehodí. Keby radšej kúpili niečo kvalitnejšie zo zahraničia a nepokúšali sa o zázraky. Pretože s hentou partiou zázraky nikto nespraví. ()

sarfian odpad!

Tak to už fakt je slovenský národ tak prijebaný, že idú do tejto realitky? A tí kokoti v tej telke sú kurva už jeblí na hlavu? A ešte by som rád videl tých debilov, ktorý to aj pozerajú a tým aj podporujú tieto prijebané slovenské telky v takýchto pičovinách. Potom sa všetci čudujú že je vela pirátstva, ale čo má asi tak človek iné pozerať, keď v telke sú len tomuto podobné kokotiny. ()

nathaniel 29 odpad!

Jedna z najväčších idiotín ktoré sa v tv vysielajú.Stanica JOJ by mala dostať poriadnu pokutu za debilizáciu národa nielen za tento seriál.Lutujem tých ludí ktorí to sledujú. ()

Kozy9 odpad!

Po dopozeraní dvoch častí sa vo mne vzbudila nutnosť podeliť sa o svoje pocity s ostatnými a upozorniť ich, že je pre ich bezpečnosť najlepšie, aby sa vyhli tejto úbohej napodobenine seriálu. Dlho som sa hľadal odvahu napísať tento komentár v slovenskom jazyku, tak veľmi som sa totiž hanbil, že krajina, v ktorej som sa narodil zverejnila a vytvorila niečo také úbohé a nepodarené. Na seriály (ak sa to dá tak nazvať) je zlé doslova všetko a nikto bez psychických problémov nemôže byť schopný nájsť čo i len jednu pozitívnu vec na tomto programe. Moja myseľ sa zastavuje nad tým, kde sa naberie toľko peňazí a toľko hlúposti, aby niekto vytvoril dačo také neskutočne podpriemerné, ako je možné že existujú ľudia, ktorý sa nehanbia mať svoje meno v záverečných titulkách, ja osobne by som sa hanbil robiť čo i len osvetľovača. Herecké výkony nielenže pôsobia nesmierne amatérsky ale aj umelo a nereálne, ľudia v súdnej sieni sú oproti týmto výpekom hotový Nicholsonovia. Samotný príbeh je jedna veľká teenagerská hlúposť, ktorá môže zapôsobiť iba na najnižšie vrstvy. Ženské postavy predstavujú detinské rozmaznané pipky, ktorých najväčšia starosť je "bojovať" o nabíjača. Celkovo pôsobia ako výsmech normálnym ženám, definujú tú hlúpu vrstvu mladých báb, ktoré považujú za zmysel života chodiť pod diskotékach. Chlapi sa delia na dve skupiny, obyčajný hipsteri, ktorý pôsobia veľmi detinsky, a vypracované vyholené potetované hlavy, hrajúce sa ne pohoďákov. Všetky postavy v tomto seriály sa dajú ľahko vytvoriť. Návod je krátky: Zoberte slováka zo strednej vrstvy, ten typ slováka čo radšej bude chodiť v roztrhaných teplákoch ako nejaký sedliak, hlavne že má päťkového AjFóna, pridajte povrchnosť a zaslepenosť vlastnou dokonalosťou a dajte ich do BLAVY. Proste definícia naivnej hanby, v podobe ľudských bytostí žijúcich iba pre dnešok, ktorých je na slovensku viac a viac. Verím, že autori sa prebudia, okamžite prestanú točiť tento odpad, prečítajú si hodnotenia ľudí na čsfd a prestanú pre istotu s tvorbou čohokoľvek. 0% ()

SKreyn odpad!

Najväčšia kravina akú kto kedy natočil. Pán režisér by si zaslúžil liečenie a účinkujúcich radšej ani nespomínam, škoda reči a času. ()