In the Fall

Krátkometrážny / Animovaný
Veľká Británia, 2011, 2 min

Réžia:

Steve Cutts

Když se mu promítá při pádu z budovy celý život, dojde k jednoduchému a jasnému závěru. (ABLABLABLA)

italka63

Souhlasím se Segrestorem, to promítání bych vidět nechtěla:-) a proto nepohazuju kolem sebe banánový slupky a bydlím ve zvýšeným přízemí, to je jasný:-) :-) :-) ()

easaque

-3* Na prvotinu je to docela dobré a tohle deathmovie vidí asi většina z nás z "civilizovaného" světa. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 1+ /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: X (3*MAX) ] ()

pytlik...

Takhle nějak by to mohlo být. Ovšem jen do doby, než si člověk uvědomí, že vůbec neví, co ho po smrti čeká. Co když jen velká bolest? To pak asi tak nadšeně smrti vstříc nehledí. ()

J*A*M*A*L

Jak uklouzl přes tu banánovou šlupku a začal řvát, tak jsem se začal hrozně smát, protože to vypadalo jako blbost a ty já mám rád, ale jinak nic zvláštního.I přes tu krásnou malovanou tvorbu. ()

boul

V celku dobrej polet :-) kolikrát jsem si říkal jakej je to asi pocit, nebo co člověk v té sekundě zažije... Cutts to přiblížil zase jiným pohledem, mno mrkněte sami - zde.. ()