The Day the Earth Stopped Masturbating

• Francúzsko Le Jour où la Terre s'ébranla
všetky plagáty
Celý film

Staré Mayské proroctví, které bylo objeveno nedávno tvrdí, že pokaždé když jeden muž masturbuje, jiný muž zemře. Je vyhlášen celosvětový zákaz masturbování, ale muži se s tím jen těžko vyrovnávají. (korbitch22)

Peytl

Tolik ejakulátu v pár seKUNDÁCH nebylo mi ještě spatřiti dáno a já jsem rád, že vše konečně bylo uvedeno na pravou míru a tudíž budeme lépe chápáni a zároveň nám bude ponecháno více soukromí při naší (haha) bohulibé činnosti. Průkopníkem a zastáncem masturbace byli již před léty krásní pejsci z Rákosníčka, kteří byli psi honící a ne hlídací...byli první, co mi otevřeli oči a stáhli trenky. ()

mchnk

Určitě respekt za to, co všechno se dá stihnout za 3min, ovšem pubertálně laděný námět a takové malé zesměšnění muže, které si zde dámy, jak vidím, užívají, mně prostě nějak nepřinutí jít nad 3. Rozhodně ale ukázka kvalitní krátkometrážní práce. ()

Snorlax

Hoši zřejmě neviděli Blierův Calmos, jinak by tak neriskovali. Tenhle krátkometrážní film je hodně vtipný a rozhodně nejde za hranici vkusu. ()

InJo

Vtipný parodický námět, průměrné zpracování. Milá jednohubka, u níž jsem se ale asi ani jednou nezasmál (přičemž to má potenciál na nejeden záchvat smíchu). 70 % ()

Frajer42

To je vážně dobrý snímeček. Trošku mě mrzí, že chybí záběry na ochablé pyje, ale jinak se jedná o skvostnou zábavu a velmi zajímavý nápad. Konec nemá chybu. Zkrátka snímeček ze života. Ženy potvrdí. ()

swamp

Docela zábavná francouzská hříčka o tom, jak nebezpečná je masturbace a jaký může mít celosvětový genocidní dopad. :P ()

PetrPan

......................................................................................................... Áááááááá ... chcípněte ! :) ()

Stanislaus

Neuvěřitelně praštěný krátkometrážní snímek, který je sice na jednu stranu lehce (více) pošahaný, ale na druhou stranu pobaví. Podobně jako fakt, že šel do éteru ve stejný rok, kdy mělo podle Mayského(!) proroctví dojít ke konci světa. ()

SOLOM.

Zákaz honění, tak to by moc chlapů asi nepřežilo i ve skutečnosti – páč zakázané ovoce nejvíc chutná a jak víme, na zákazy a nařízení se stejně sere… Vcelku úsměvné video, které mě nejvíc dostalo asi svou první polovinou a tím všeobecným zděšením (jak od mužů, tak i od samotných žen). Jako jo, byla to docela prdel a svým způsobem se všichni tajně modlí, aby k něčemu takovému nikdy ale opravdu nikdy nedošlo… ()