Hepy13

Pro mě mezi animovanými filmy naprostá jednička. Výborná animace, příběh, soundtrack, zábava, emoce, to vše na 5*. Milovníci aut si tu přijdou na své. Sportovní vozy, tuningové, kamiony, veteráni, starší americká klasika, průmyslové stroje, to vše nabízí film auta. Chybí tu už snad jen vojenská technika. Ještě nutno dodat že český dabing je zde skvělý. ()

RomeroIsGod

"Je to spiknutí ropnejch společností společně s vládou" a další hlášky dělaj z tohohle filmu povedenou zábavu. A ty auta jsou vychytaný (Ital Luigi (fiátek) se slabostí pro Ferrari mě dostal). 80% ()

Lilloos

Přestože mě auta ani jejich závody nijak neberou, film mě naprosto uchvátil a nejvyšší ohodnocení nezískal jen proto, že pro mě ještě není "osobní legendou". Práce animátorů je naprosto dokonalá. Autosvět je vymakaný do posledního detailu jak vizuálně (mexická vlna světly, otisky kol na silnici slávy, auto-mouchy), tak scénáristicky (vyschlo mi v nádrži, jezdila se mnou jedna holka, smím prosit o projížďku). Každé autíčko má svůj nezapomenutelný charakter (především pak dvojice hipík a válečný veterán). Potěšila mě jak parodie slavných disneyovek, tak televizních vstupů. A závěrečná scénka za titulky mi přišla nebezpečně známá...Nikdy by mě nenapadlo, že mě dokážou rozbrečet nakreslená autíčka (a ne jednou). ()

Tunri

Mám oblíbenější animáky, ale takovéhle pohádce nemůžu dát tři hvězdičky. Pro mě tam chybí, jak už se tu píše, nějaké kultovní gagy typu "ten keř vypadá jak Halina Pawlovská". Ale auta maj samozřejmě své charaktery, hipís vs veterán. ()

Muel

| Walt Disney Studios | I am speed. Neuveriteľne nabitý animák. Jeden z najlepších prológov ever. | Hodnotenie: 9/10 | ()

Cartmof

Auta jsem si z dětství pamatoval jako průměrný kousek, který nebudu potřebovat nikdy znova zhlédnout, dokud nebudu mít vlastní děti. Když jsem se ale tohoto jednoho večera s přáteli nudili a řekli jsme si, že si jen tak z ničeho nic pustíme právě Auta. Vůbec jsem nečekal, že jsme udělaly až tak dobře. Perfektně vyvážený humor, který jednoduchými vtipy pobaví i diváky, kteří nejsou nejmladší. Když se ale film zrovna zaměřuje na vážnější momenty, zvládne perfektně až chytit za srdíčko. Na film jsem koukal v českém dabingu a zrovna zde se opravdu povedl. Auta, ačkoliv jsem je nikdy neměl nijak extra v lásce, mi po dlouhé době přijdou jako úžasná záležitost, která dokazuje, že Pixar ví co dělá. A nakonec bych rád zmínil, že je film absolutně nevhodný pro malé děti. DOSLOVA TAM NEJMÉNĚ 4KRÁT ŘEKNOU SLOVO VOLE! A TO JSEM MYSLEL, ŽE ŽIJEME V BEZPEČNÉM SVĚTĚ! ()

storq

Brilantně provedené po technické stránce. Pokud by nebyl natočen Doc Hollywood, kterého tento film brutálně kopíruje, možná by to bylo i na 3 a 1/2*. Ovšem je zde spousta klišé a nepomůže tomu ani to pozlátko v podobě krásného hávu grafiky, které tento fakt dosti zastírá .... a myslím si že i zrak spoustě lidí :-) ()

Milwa

No myslela jsem že nemíka nemůže nic překonat, ale mýlila jsem se. Škoda, že nemám děti, určitě by byly nadšené, že bych s nimi sdílela tuto hezkou pohádku. Sice adaptace Doktora Hollywood, ale vůbec to nevadí. Já chci červené autíčko!!!!!:_)) ()

Kosťa

Tak teda nevím, ale asi jsem se díval na jiný film než ostatní. Celou dobu strašná nuda, jenom ten konec trochu o něčem. Taková nepovedená animovaná verze Doc Hollywood. ()

grerar

Auta mají perfektní animaci, ale to všichni víme. Děj je samozřejmě hodně podobný dr. Hollywoodovi, ale co už, že? :) Auta naplnily přesně má očekávání a já si u nich oddechl. Kromě toho můžu Owena, takže tak... 5* ()

dvd-L

Taky jsem si jako malý hrál s Matchboxy na "mluvící auta" -rozhodně to byla to větší zábava než sledovat tenhle film. ()

wollo

Nevím proč všichni tento film tak vehementně chválí. Ano, animátoři z Pixaru udělali opravdu velký skok co se týče animace. Ale u dějové složky se žádný skok neudál, spíše skok zpět. Typická Disneyovka s typickým příběhem, kde nechybí láska, chamtivost, nějaký ten humor (ale že bych se nějak řezal smíchy...) a hlavně ponaučení, že...atd. Film, který neurazí, ale zároveň tedy vůbec nenadchne. Po výborných recenzích jsem měl veliké očekávání a nakonec jsem odcházel z kina velice zklamaný. Ale věřím, že dětem se to líbilo. ()

RadimFišer

Zajímalo by mě, proč jsem měl u téhle animované pohádky stále pocit, že v ní je mnohem hlubší poseldství než se zdá. Myslím, že si tento film zaslouží, aby si ho mnozí z nás zařadili mezi oblíbené a propracované filmy. Dokonalé prostřihy americkou krajinou, která je tak krásná, že ti borci, co ji vytvářeli v počítači jsou snad ještě lepší než bůh. Nestačil jsem žasnout. ve srovnání s ostatními filmy mě tento poslední dobou nejvíce dostal. Líbilo se mi, jak skvěle dokáži tvůrci vytvořit emoce na autech. Dokonalé, neskutečně precizní. ()

melloun

Auta mají vynikající postavy, neotřelé nápady, překrásný příběh a v neposlední řadě jsou audiovizuálně dokonalá. Český dabing je výborný a film si vychutnávám zásadně v češtině. V porovnání s jinými animáky jsou Auta naprosto vyjimečná. Z nepochopitelného důvodu jsou trochu pozapomenuty ve stínu slavnějších sourozenců od Pixaru a hodnocení na CSFD nepatří k těm nejvyšším, to vše neprávem. 100% ()

Disney posílá do kin letadla a velký mráz

Disney posílá do kin letadla a velký mráz

24.12.2012

Vánoce bez pohádky? Nebojte, máme pro vás hned dvě. I když jedna z nich bude vlastně letní hit. Možná. Studio Disney původně chtělo uvést Planes, spin-off k pixarovských Autům, rovnou na DVD a blu… (viac)

Soukromé „topky“ předních uživatelů ČSFD.cz

Soukromé „topky“ předních uživatelů ČSFD.cz

30.12.2010

Adios, Hombre... :-(

Adios, Hombre... :-(

27.09.2008

A taky Luku, Butchi, Gondorffe či Johne Rooney. Paul Newman, jeden z největších sympaťáků filmového plátna vůbec a ikona své generace, dnes ve věku 83 let podlehl rakovině plic. Je zhola zbytečné… (viac)

Čtyřka Pirátů přece jen bude

Čtyřka Pirátů přece jen bude

05.03.2008

Alespoň to tak vypadá podle plánů studia Disney na rok... 2011. Ano, zatímco my pořád netrpělivě vyhlížíme největší trháky léta 2008, Hollywood už plánuje premiéry na období, které nám připadá jako… (viac)