Ako prísť o muža za 10 dní

• Česko Jak ztratit kluka v 10 dnech (viac)

Andie (Kate Hudson) je redaktorkou populárneho časopisu. Má  napísať živú reportáž, založenú na osobnej skúsenosti, o tom,  ako odplašiť aj toho najzamilovanejšieho chlapa v priebehu desiatich dní. Nemohla si však vybrať horšiu „vzorku“ ako je Benjamin (Matthew McConaughey). Je síce fešák, ale možno o to viac dravší agent reklamnej agentúry, ktorý sa práve stavil so šéfom, že zlomí srdce každej, na ktorú ukáže, len aby získal lukratívnu zákazku. Tých dvoch nespojila náhoda, a tak bitka sledovaná starostlivo z oboch strán, môže začať. Andie vie, ako na to. Rýchle nasťahovanie k novému priateľovi, umocnené milostnou zdržanlivosťou, zásadné premeny jeho bytu, vrátane ružových koberčekov v kúpeľni, nákup štvornohého “miláčika“, plač, hysterické scény na verejnosti i pred jeho kamarátmi... lenže nič nezaberá. Benjamin všetko chápe, všetko ospravedlňuje, ku všetkému je tolerantný. Nie je to nakoniec naozajstná láska...? (TV Markíza)

Lennnnna

Jaké holce by se nelíbilo, když kluk dostává pořádnou sodu:o) Ale teď vážně....Když se Andie snaží vyprovokovat Bena k rozchodu, skutečně jsem se bavila, co na tom, že některé scény jsou přemrštěné, nicméně splňují účel. A navíc je to po Klíči už druhý film, ve kterém mi v hlavě utkvěla a zaujala tvář Kate Hudson, takže budu tenhle nový talent určitě dál sledovat a čekat, copak se z ní asi vyklube, vypadá to totiž nadějně. Konečné scény filmu jsou ovšem katastrofální, uječené a nudné. Ale co, nesmíme zapomínat, že jde o romantickou komedii, takže už tím, že jsme dobrovolně zmáčkli tlačítko PLAY, jsme si o to koledovali sami. ()

Katarine

Já jsem se náhodou náramně bavila. Na nudné nedělní odpoledne výborný lék. Jen ten závěr na mě až příliš romantický a americký. V každém případě je se na co koukat vzhledem k hlavní herecké dvojici. ()

Chen

Nápad to byl dobrý, ale provedení trošku pokulhává. I když mě to překvapuje, protože ani casting není špatný. Možná nejsem tak nadšený, protože nemám tolik zkušeností s dlouhodobými vztahy... ()

HappySmile

Průměrná romantická komedie, ale ten nápad s tím, že ona se vsadí, že do 10ti dnů odežena a on zas, že ona se do něj do 10ti dnů zamiluje, je opravdu originální.. ()

peiton

Prostredníctvom tejto komédie som mala tú možnosť a česť spoznať McConaugheyho,a vdaka nej sme spolu už 10 rokov.Ten čas ale letí.. Myslím,že sa mi ťažko takto hodnotí,kedže som zaujatá.Tento snímok nie je z jeho dielne najsilnejší,ale nepatrí ani medzi tie najhoršie čo sa romantiky týka.Téma ženy vs. muži bude medzi nami živá stále a tak ako v tejto komédii vždy budú medzi sebou súperiť rozdielne pohlavia.No tentokrát navrch mala hl.hrdinka Andie a naopak chudáčik Ben ťahal za kratší koniec.V niektorých scénkach mi už poriadne liezla na nervy, potvora jedna.Nešťastník Ben.Jednoducho taká typická komédia na oddych pre nás ženy,čiže aj pre mňa. ()

Martin741

Priserne dlhe, Met MekKonagy prehraval, len dalsia zbytocna sladka komedia, reziser Donald petrie mal asi najlepsi film Dej Si pohov, kamosi 1993, odvtedy len priemerne filmy tocil : 40 % ()

Flynn

Chvílema jsem se docela bavil, když jsem viděl co ta potrhlá reportérka vyvádí a při představě podobně nalazené partnerky mi skoro běhala husí kůže po těle, ale ten závěr totálně provařili a scénka se společným duetem mi to celkem všechno zhnusila. Normální komedie, jsou spousty lepších i horších. ()

pufina

Kate Hudson září, to se nedá popřít. Bohužel je to jedna z těch klasických romantických komedií. Atmosféra byla výborná, stejně tak jsem se tolikrát skvěle zasmála. Parádní oddechová komedie, co nepřekvapení, ale ani nezklame. A scéna s Princeznou Sophie skvěle pobavila! ()

pakobylka

Vážně netuším, proč tomu tak je, nicméně ... patrně je to něco jako prokletí, které si zasedlo primárně na romantické komedie - možná na základě vlastní neblahé zkušenosti týkající se srdečních záležitostí. Bez ohledu na originalitu námětu dochází k postupné destrukci zápletky prostřednictvím nenápadného navyšování polo-trapných až zcela trapných scének, před nimiž není úniku, neboť jediný východ vede skrze finále, jehož útroby přičinlivě rozkládají kreativitu a kumulují stupiditu, která je schopna nabobtnat doslova do olbřímích rozměrů. Z toho vyplývá, že je daleko lepší romantiku aktivně prožívat nežli ji pasivně konzumovat, byť ve společnosti pravých filmových hvězd. ()

emo

Tak táto záležitosť ma veľmi milo prekvapila. Super sranda. Asi najlepšia RomCom akú som za dlhú dobu videl. McConaughey je dokonalý womanizer a Hudsonová je kočka jak remeň! ()

c.tucker

Linie příběhu jede po zaběhnutých hollywoodských kolejích, ale mezi ústřední dvojcí to jiskří a díky tomu je to velmi poutavé. Některé vtípky jsou úsměvné a některé velmi směšné. Nikdy bych nechtěl mít přítelkyni, která bude vyvádět taková pekla. ()

campix

Klasika, klasika, klasika. Zeptejte se kterékoli mladší dívky na nějakou dobrou romantickou komedii a v jejich výčtech rozhodně nebude chybět Jak ztratit kluka v deseti dnech. Obsazení nezklamalo a vše je tam kde má být prostě taková nezávazná klasika, kterou nic nezkazíte. Jen to prostě moc originální není. ()

Další hledači pokladů

Další hledači pokladů

09.08.2006

Matthew McConaughey a Kate Hudson budou hlavními hvězdami dobrodružné komedie FOOLS GOLD z dílny režiséra Andyho Tennanta (Hitch: Lék pro moderního muže). Nebude se však jednat o první spolupráci… (viac)