Blbý a blbší sú späť

• Česko Návrat blbýho a blbějšího (viac)

V živote Harryho (Jeff Daniels) a Lloyda (Jim Carrey) sa toho za posledné roky veľa zmenilo. Samozrejme, okrem ich tuposti. Keď sa Harry dozvie, že má dcéru, neváha ani minútu a beží do ústavu prebrať Lloyda k životu. Ten upadol do stavu letargie potom, ako dostal kopačky od milovanej Mary. Vydajú sa na divokú jazdu krížom-krážom Amerikou v tých najčudesnejších dopravných prostriedkoch a ocitnú sa dokonca na konferencii najväčších vedcov sveta. Asi tušíte, že to nedopadne najlepšie. Bude to bizarné, zábavné, šokujúce... skrátka Blbý a blbší sú späť! (TV Markíza)

Big Daddy

Jedno z mála pokračování, které nedělá svému předchůdci ostudu. Lepší než původní díl sice není, ale je znát přítomnost stejných tvůrců a radost ústřední dvojice, že se po 20ti letech potkali. Jim a Jeff jsou opět výborní a kromě nostalgie tak hlavně dílko přiváží solidní porci zábavy, která se sice pomaleji rozjíždí, ale postupně směrem k finále graduje. Za dalších 20let na viděnou:-) ()

wrzec

Jednička stará dvacet let byla skvělá, stupidní, hrubozrnná komedie, která se právem stala kultovní. Od dvojky jsem popravdě nečekal vůbec nic a taky jsem se velkého a zbytečného nic dočkal. Bohužel, to co v prvním filmu fungovalo, ve dvojce kompletně selhává. Nevím proč, ale sotva jsem to dokoukal, dokonce i Carrey, kterého jinak obdivuju, mi tady lezl krutě na nervy. Možná, že jsem neměl na ten film náladu, nebo jsem nebyl ve správném rozpoložení, což mi obvykle problém nedělá, ba naopak (zhulit se a vypnout mozek, anytime), ale čekal jsem, že se budu řezat a brečet smíchy a místo toho jsem se asi tak třikrát uchechtl. Kvarteto scénáristů (WTF????) se muselo asi kurevsky zapotit, aby sesmolili takovou kokotinu, která kypří více trapností než humorem. Tohle bohužel mám asi za to nejhorší z dílny bratří Farellyových. ()

MiKos

Subjektivní komentář varování: Nevidím jediný důvod proč se na to někdy v životě ještě podívat, ne že by to bylo nekoukatelné, ale na to, že je to komedie mě většina filmu nebavila. Byly i dva tři momenty, kdy už to vypadalo, že se alespoň zasměju, ale nestalo se. Je pravda, že pár momentů bylo i vtipných, ale ne k zasmání. Asi jsem už na Harryho a Loyda moc starej. 25% ()

sajez

Sice neprekonali prvni dil,ale podarilo se jim dustojne pokracovani se spoustou povedenych scenek.Hlavnim tahounem je opet Jim Carrey a nebyt jeho na tri hvezdy by to fakt nebylo. ()

MotMotkovich

Nevím jestli to bylo tím, že jsem film viděl s titulkama, ale nic směšného jsem zde nezaznamenal. Předvídatelné, občas kopírující jedničku, ale ani zdaleka tak vtipné. Většina scén trapná až za hrob. Tohle nezachrání už ani Jim Carrey. Když už si dali páni tvůrci tak načas s dvojkou, tak to raději neměli točit vůbec, než vyplodit do světa takovou sračku. ()

pepca72

Asi jsem už dospěl, nebo filmově vyhranil, ale tohle sledovat, bylo pro mně osobně peklo. Estráda trapnosti a demence. Pitvořící se Carrey je už ohranej jak strá deska, a ve svém věku by měl asi přesedlat na trochu jiný humor. Chápu, že ten film měl vlastně takhle dementě vyznít, ale myslím si, že už je to mimo mísu. Jednu dávám z nostalgie a za pár dobrých gagů. Jinak není co hodnotit. ()

Dumaru

Tak ako som sa tešil na pokračovanie Blbého a blbšieho som sa už dávno netešil na žiadny film. Bohužiaľ zbytočne. Roky sa podpísali na výzore Jimma a Jeffa, to by mi ani tak nevadilo, ale nudný dej a nedostatok vtipných momentov ma zaskočilo. Pristihol som sa že som sa zasmial za celý film asi trikrát, u mňa preto za max 2 hviezdičky,,, ()

Standey odpad!

Totální vykrádačka prvního dílu. Stejné vtípky jen trapnější, stejné gagy jen trapnější, stejné situace jen trapnější... Prostě odpad, bohužel ()

Zdenecek

Nečekaně dobrý :) Carrey i Daniels to zahráli líp než v Blbý a Blbější. Nenudil sem se a zasmál. Málokdy je dvojka lepší než jedníčka, ale tady je to tak. Ani se moc za 20 let nezměnili :-) ()

chytri

Kolik stojí pivo? Je gratis. A sakra, to bude drahý, co zkusit smraďocha:-) Jedná se naprostou chujovinu, ale přesně to jsem od toho očekával a musím uznat, že jsem se dobře bavil. Tenhle film nemá mezí ()

Beldys

Klidně mě ukamenujte,ale prostě mě se to líbilo moc. Jim Carrey úžasný. Po dlouhé době jsem se fakt zasmál. Je pravda, že místama to bylo až nechutné, ale to k tom patří :-D Pro mě lepší jak jednička :-) ()

Lukkyn

Zub času si vybral na JImovi svou daň a přesto konečně zase film , kde může plně využít svůj komediální talent a potenciál. Po letech strádání mě opět Jimy pobavil svými gagy, obličejovou mimikou a vším co ho zdobí. Ano souhlasím to ostatní je totálně zbytečné a je to film nejspíš jen pro fanoušky jedničky a Carreyho!!A kdyby? Tak co?Podle tržeb o film byl zájem a zase taková slátanina to není například oproti Machrům 2. Jak by řekl Zbožek od Izera s policejní akademie "Taková hovada jsem tu neměl 30 let" :-) ()

Modrá ocel vrací úder

Modrá ocel vrací úder

21.11.2014

O pokračování kultovní komedie Zoolander se mluví už pár let. Až nyní se ale začíná hýbat kupředu, což může i nemusí souviset s úspěchem Návratu blbýho a blbějšího. Jim Carrey a Jeff Daniels ovládli… (viac)

Vrátí se Táta v sukni?

Vrátí se Táta v sukni?

18.04.2014

Ještě jsme ani neviděli Blbý a blbější 2 a už se začíná rýsovat další pokračování devadesátkové komediální klasiky. Tentokrát jde o one man show Robina Williamse Mrs. Doubtfire - Táta v sukni, která… (viac)