Dobrý policajt

John Paul Rocksavage je pochůzkářem v centru Liverpoolu. Když někdo zavolá policii, Rocksavage vyráží do akce a setkává se tváří v tvář se všemi extrémními podobami života. Ale když během služby brutálně a zákeřně zavraždí jeho partnera Andyho, Rocksavage zjišťuje, že má náhlou potřebu překročit všechny hranice a zasáhnout proti zločincům takovým způsobem, jaký si předtím nedokázal představit. Ze strážce zákona se stává někdo, kdo ho porušuje. Už není cesty zpět. Případy jsou najednou vyloženě osobní záležitostí. Rocksavage prosazuje vlastní představy o spravedlnosti a přitom se musí vyrovnat se svými vnitřními démony. Nezabíjí náhodně, ale systematicky... Dobrej policajt je stylové kriminální drama s nečekaným koncem. (TV Prima)

warrenur

Posledne dva diely vylepsuju reputaciu tohoto, trosku naivneho krimi-kratasu. Brown vsak postave policajta Save-a vdychol dusu a ten jeho "psi kukuc", kde sa za ocami v hlave odohrava velmi vela urcite prospel. A ano, 10-rocny zub casu citit. Odporucam ako jednohubku, ale dopad uz nebude taky ako v dobe vzniku. Predsa len sme uz odvtedy videli lepsie a doveryhodnejsie spracovania nametu straty partaka sposobmi, ako to "spracovat". Uchadzajuci priemer. ()

Franc1s

A zase trefa do černého! Dobrej polda, co se rozhodne vzít zákon do svých rukou, když systém mu nepomáhá a je k ničemu, bohužel ne vždy je to dobrý nápad... Reálné, temné, smutné.. jen ten konec mě moc nenadchl. Nejen pro fanoušky krimi-dramat z Anglie 8/10. ()

jafuska

Minisérie, která je podařená nejen samotným dějem ,ale i hudbou, policista, který je za daných okolností nucen vzít zákon do svých rukou, i když zpočátku byl policista, který ctil zákony, ale po smrti svého kolegy je nucen zákony obejít aby byla spravedlnost tak jak se patří a má ()

Víteček

Celkově mi to přišlo spíš jen průměrné, maximálně mírně nadprůměrné, a to, že je to velmi otevřené a žádná linka není ukončena mi nedovolí dát víc než slabší 3*. Celkově mi to přišlo relativně dobře udělané, ale takové nemastné neslané, bez silnější atmosféry a tak trochu vykonstruované. ()

SuzieS

docela silny pribeh ... dela z cloveka spatny cin s dobrym umyslem zlocince? k tomu ten britsky prizvuk, hmmm :) (videny dily 1-4.) ()

karnifex

Temná, depresivní studie pádu jednoho policisty. Asi mě to připomnělo, že v některých profesích se člověk pohybuje na velmi tenkém ledě a stačí jeden chybný krok.. Jinak ten "neuzavřený" konec mi přijde skvělý (i když mi teda chvilku trvalo, než jsem pochopil, že je to opravdu konec a další díly nebudou) - lepší, než to natahovat do nějaké schématické pointy.. ()

BarVo

Malo to nábeh na dobrý seriál, ale zrejme sa to niekde zadrelo a skončilo to nechtiac uprostred, takže trocha sklamanie. Aspoň ja to tak vnímam. Realistické, temné, bezvýchodiskové. A smutné. ()

TommyLee

Parádní miniseriál z BBC, WB opět potvrzuje svoji kvalitu a konečně je mu souzena hlavní role, které se chopil excelentně, myslím, že o tomto týpkovi ještě uslyšíme a hlavně doufám, co nejvíc uvidíme. Samotný seriál má zajímavou pointu, jak good cop vezme spravedlnost do svých rukou, ale nečekejte něco v tom smyslu, jako je drsný Harry, za mě pět hvězd a jednoznačně doporučuji. LONG DAY NEVER ENDING!!!! ()

pepca72

Naprostá pecka, tyhle britské mini série zbožňuju. Sysrovost, přirozenost, herecké výkony, prostě dokonalá filmařina, klobouk dolů. Není víc co dodat, nutno vidět. Plných 5 *. ()

jizvoun

Další seriál o poldovi z ulice, na kterej jsem se hrozně těšil. Bohužel John je opět hroznej uplakánek a filozof, až mi to lezlo krkem. ()

Neel

John Paul je punisher, co nesnáší bezpráví a tak bere zákon do svých rukou, až si skoro nevšimne, že se z něho stává takovej Dexter po anglicku. Až na to, že by Dexter v těch špinavých ulicích Liverpoolu vypadal jako totální zelenáč. Sam Miller nám naservíroval emoční thriller, kde vlastně nevíte, jestli JP fandíte nebo ho jen litujete, jak se mu celej život posral. Bohužel to asi skončí jako minisérie s otevřenou zápletkou, ale doufám i v další sérii. A hlavně víc Warrena Browna. ()

flegmos

prve dva diely boli vyborne, potom mi uz bolo jasne kam to asi speje a tym ze sa to potrdilo u mna trosku padol v hodnoteni takze ferových 85%. Inak vyborna kriminalka. Poctivo vyrobene od zaciatku do konca. Fakt cumim ake kvalitne serialy sa dnes robia v porovnani s tym co bezi na slovensko/ceskych tekeviziach a kinach rozdiel jak krava. ()

anythingelse

Pozerám, že tu mám stiahnuté 4 diely akéhosi seriálu. Vzhliadnem prvý diel a hneď na to ďalšie dva, veď komu treba spať ? Na druhý deň so záujmom dokončím 4tý diel. Šok prišiel, keď som pri hľadaní ďalších dielov zistil, že žiadne už nie sú. Neviem aké sú dôvody za ukončením tohto seriálu, ale určite mohol pokračovať ďalej. Zakončenie prvej série by tomu absolútne neprekážalo. Na druhú stranu, daný koniec je hodnotnejší než tie, ktoré by sa dali čakať v následnom pokračovaní. ()