Lovec hláv

• Česko Lovec hlav (viac)
TV spot 1

Stopař je nájemný žoldák, tzv. lovec hlav, který obchází policejní metody a za peníze řeší zapeklité kriminální případy. Je v této práci špičkový, i když k ní má poněkud svérázný přístup. Teď je na stopě zákeřnému zločinci Gérardu l´Epervierovi zvanému Jestřáb, který má na svědomí nejen loupeže, ale i vraždy. Aby totiž po sobě zahladil všechny stopy a svědky, po akci vždy mladíky, které si najímá na "špinavou práci", nemilosrdně likviduje. Stopař mu ale šlape na paty, takže bude zřejmě nutné ho odstranit... (oficiálny text distribútora)

Hapretor

Pro mě, v této době, nudné, nepřehledné, nejasné, divné. Určeno pro fandy Belmonda, což nejsem, pro fandy naprosto ulítlého střihu - vůbec sem při sledování netušil, která bije, což taky nejsem, pro fandy starých kriminálek ála Francouzská spojka, což nejsem. Po hodině koukání jsem se přistihl, jak zároveň pročítám zdejší komentáře a nestačím se divit vysokému hodnocení. Hold, Belmondo je už passé. ()

L'Alpagueur

Lovce hlav považuji za nejlepší film Jeana Paula Belmonda, přitom je to film natočený zjevně za málo peněz. Kromě Belmonda musím pochválit zejména představitele hlavní záporné postavy Bruno Cremera. Často se setkávám s názorem, že český film je podfinancovaný. Částečně je to pravda, ale kvalitní film nemusí být pouze Cameronův Titanic natočený za obrovský rozpočet. Škoda, že u nás někdo nenatočil něco podobného. ()

Evander

Na Belmonda, který je zde opět v dobré formě, nečekaně ponurý film. Upřímně řečeno mě ale Lovec hlav příliš nezaujal. 65% ()

KOOHA

Jeden z nejlepších krimi filmů Jeana Paula. Syrová atmosféra a zabíjení bez skrupulí. Můžu koukat do bezvědomí. :) ()

kabel

Skvělá krimi, není čas na vtípky. Úplně nejvíc nejzápornější Cremer, naproti němu Belmondo, který udělá nemožné bez jakýchkoliv keců a s naprosto chladnou hlavou profesionála. Konec je skvělá třešnička na dortu (meruňka), přesně na to jsem celý film čekal + ty rádoby 'Leonovské" pohledy a k tomu ta hudba...prostě to sedlo. ()

NightPorter

Opet vynikajici Kremr! V probud se spione prevalcoval Venturu, tady Belmonda, docela mu posledni dobou prichazim hodne na chut. Jinak pekna muzika s chytlavym ustrednim motivem pekne dotvarejicim atmosferu. ()

Rawar

Rovný chlapík je tenhle Belmondo, ale taký nelítostný a odhodlaný mstitel. Honící se v tomto filmu za slizkým prevítem Cremerem. Vrcholem tohoto filmu je jednoznačně jeho závěr, který jsem si přehrával snad stokrát. Konec pro mě byl takovou obrovskou satisfakcí, že bych musel hodnotit maximálně i kdyby zbytek stál za starou bačkoru. Ale tak tomu naštěstí vůbec není, film má na můj vkus dobrý spád, scéna s cisternou je parádní a akce s brokovnicí je přímo skvělá. Do toho se sem tam ozve skvělý motivek Michela Colombiera, který k filmu dělal hudbu a myslím že se mu povedla a do filmu zapadá jako puzzle. Zejména závěrečný motiv mě posadil na zadek a zní mi v hlavě dodnes. ()

vangobseck

Výborný syrový a chladný thriller se skvělým obsazením (Roger Pilard v podání JPB a v roli L'Epervier Cremer) v sychravé atmosféře sedmdesátých let, kterou skvostně doplňuje Colombierův soundtrack. "Nazdar Coco.", "Vymalováno, uklizeno." a na konci JPB baví diváky s brokovnicí. Nadprůměrná kriminálka. ()

Inozuka

Dobrá atmosféra zlatých sedmdesátých (ty tesilky, baloňáky, kotlety a auta jsou prostě bezva), pár dobrých přestřelek a rvaček, ale přesto celé jakési nedotažené. Belmondo mi přišel dost prkený, jeho postava byla jako vystřižená ze šestákového románu, hlášky moc nefungovaly a občas byl vysloveně pan topora. Film táhnul záporák Bruno Cremer se svýma Coco hláškama a chladnokrevně distinguovaným vystupováním gay killera. Mezi francouzskýma kriminálkama spíš slabší průměr, než dobře mířená na solar... ()

Acrobat

Staromódny look Belmondovej akcie je závanom špinavej priamočiarej akcie francúzskych mužov s tesnými kabátmi a zvonovými nohavicami. Umiestnenie streľby na špinavý vidiek, do chodby so zamočenou podlahou je kúskom stratégie, ako urobiť kroky osôb nepredvídateľnými. Všetko klape, ide rýchlo, až príliš, no osud zozoomovaných očí dvoch nepriateľov je zakončením vskutku solídnym. Až na otravnú a vyslovene zlú hudbu je to príjemné (?) sledovanie. (06.07.2014, CT2) ()

bearmeedek

Stará francouzská klasika. Kriminálka v ponurém hávu a frantíkovskou drsností. Ač je to film s Belmondem, není zde ani humor ani vnadné ženy. Dál není co dodat. Bebel je prostě Bebel. ()

markotter

Banální až prostoduchý scénář bohužel nedokázal zvednout ani Belmondo ani Cremer, který jako záporák v tmhle filmu naprosto vyhořel. ()

Lupes

Příliš jednoduchá zápletka, která nás staví před jedinou otázku. Proč by policie na podobné banality potřebovala nějakého nájemného žoldáka. Film natočený zkrátka jen kvůli tomu, aby si Belmondo mohl zahrát frajerského drsňáka. Jelikož mi už není dvanáct, zdá se mi to málo. Navíc je to nuda. Ale protože Belmondo frajer je, na jednu * to určitě má. ()

Belmondicek

Jean-Paul Belmondo je tentokráte na stopě zákeřného zločince zvaného Jestřáb, který má na svědomí nejen loupeže, ale i vraždy. Aby totiž zahladil po sobě všechny stopy, ihned po akci vždy nemilosrdně likviduje muže najaté na špinavou práci. Bruno Cremer jako hlavní záporák, z kterého jde strach. A ta hudba je parádní! Snímek plný akčních scén natočil podle svého scénáře Philippe Labro. Tímto filmem se Belmondo po komedii Nenapravitelný vrátil ke kriminálnímu žánru. Díky Bebelovi se také poněkud změnila charakteristika hlavní postavy a přiblížila se tradicím velkých hrdinů. ()

Zemřel Jean-Paul Belmondo

Zemřel Jean-Paul Belmondo