Tím Expendables bude čeliť priamo jednému zo svojich zakladateľov a bývalých šéfov. Conrad Stonebanks s tvárou Mela Gibsona stál pri ich zrode, potom sa však z neho stal odpadlík a dokonca jedno z Barneyho zadaní na zabitie. Prežil a teraz má tento bezcitný obchodník so zbraňami, ktorý sa ničoho neštíti, jediný cieľ: zniesť zo sveta niekdajšieho parťáka a celý tím postrádateľných veteránov. Ibaže plány Expendables sú presne opačné. V každom prípade to bude veľmi osobné. Barney navyše vážne uvažuje o tom, že svojich starých spolubojovníkov pošle do penzie. V radoch Expendables sa preto objavuje čerstvá mladá krv s novým štýlom a znalosťami niečoho takého opovrhnutia hodného ako sú moderné technológie. Novú krv zastupuje Kellan Lutz, Glen Powell, boxer Victor Ortiz a tiež žena! Olympijská medajlistka v jude a zápasníčka zmiešaných bojových umení Ronda Rousey. (TV Markíza)

Traktorista

Tak jsem to přetrpěl. Ačkoli na komentáře k filmům moc nedávám a tím spíše už vůbec ne na hodnocení od místní komunity lopat, neměl jsem moc vysoké očekávání. To se bohužel naplnilo. Začátek lehce nadsazenej, ale človík to dokáže překousnout. Zbytek už se utápí v nudě a poslední půlhodinka je přes jakoukoliv snahu značným utrpením. PG13 je asi Slye nejdebilnější nápad. Lehký nadprůměr. ()

Hidoshito

Když vidím ta špatná hodnocení, tak musím dát plný počet, protože se mi to líbilo o trošku víc než jednička a o hodně víc než dvojka. Má to samozřejmě svoje mouchy, ale obsazení je parádní a zvlášť Antonio Banderas se povedl.:) ()

MAX33

Počáteční rozjetí se pomalu sváží z kopce a opravdu 3tí expendables se zdaleka tak nepovedly jako předešlé díly. Nevím jestli chtěl Sly dát šanci mladým nadějným hvězdičkám a proto je obsadil do cooltovního movie s hrdiny z 80. let. Ne tohle nezafungovalo správně. Smrkáčí nepůsobí jako smrkáči, ale spíš jako banda spartakiádních holčiček co si přišly zastřílet z kulometu. Stará garda je pořád ta dobrá, ale je jí dáno málo prostoru a navíc ji nesmyslně rozdělili. Proboha proč. Za těch pár hlášek a Banderase to sice stojí, ale není to jízda jakou jsem si představoval. Mel Gibson tu není žádný zlosyn, to teda Van Damme byl 2 x tak lepší a závěrečná bitka fakt sucks. ()

MilanRambo1

Dal bych tomu 5 hvězdiček nebýt těch mladých expendables. Buďme realisti, Stallone Hughes se chtěli trošku přiblížit do života dnešní mládeže. Zdá se že se od nich spíš oddálili. Říkejme teď chvíli Expendables "Matrix" a těm "dětem" budeme říkat "dé já vu"(chyba v matrixu). No prostě sem čekal něco zlého ale nakonec mě to příjemě překvapilo. 80% ()

D.Gilmour

Nemyslím, že jsou Expendables 3 již pro každého. Čím dál více jsou spíše určeny pro fanouška tohoto žánru a herců. Z logiky věci si ale také myslím, že je to tak i myšleno. Děj je oproti prvnímu dílu již hodně natažený a vyumělkovaný. Druhý díl měl snad ještě trochu nápad, ale třetí díl je opravdu dělaný již jen a jen pro nové herce a herečky. Nábor nových herců z řad upírů je pro mne už trochu moc - hlavně Twilight ságu z duše nenávidím. A teď proč jsem dal 5 hvězd. Prostě protože, jsem fanouškem této série, tohoto žánru již od 3 let a stejně tak herců prakticky od kolébky. Banderas je perfektní a Mel má stejně šílený výraz jako ve Smrtonosné zbrani. Pro mne de facto povinností dát 5 hvězd. Musím, ale dodat, že děj trojky má velkou pachuť. Určitě bych souhlasil s Tome Hardym - návrat ke kořenům nečekejte - a jestli půjdu na 4.díl - to si ještě hodně rozmyslím. ()

JVrblk odpad!

Z kina jsem odcházel ešte před titulkama když jsem potřetí slyšel Arnolda křičet CHOPPA mel sem pocit ze si brčkem z koly udělám lobotomii .... Opravdu ale opravdu dno... ()

Critical

Já se u toho teda totálně nudil. Stará parta super a čekal jsem, že se i Wesley připojí a něco předvede a vono prd. Banderas tam byl jenom pro smích. Nová parta = neschopný budižkničemu, který se neuměli ani rvát ani střílet. Prý ti nejlepší..., nechtěl bych vidět ty nejhorší. Všechny naráz by Statham nakopal do prdele s jednou rukou v nose a druhou v prdeli. Poslední bitva je otřesná. Borci zničili víc tanků, než tam vůbec stačilo přijet. A poslední souboj Stallone vs. Gibson...WTF? LOL...zlatá bitka s Van Dammem ve dvojce. ()

EPA

Předchozí dva díly jsem bohužel neviděla. Na tyto Expandables 3 jsem šla jako na ulítlou, přehnanou parodii starých akčňáků. A asi proto jsem se tak dobře jsem se bavila. Banderas byl boží. Ronda Rousey byla uvěřitelná. A na vtípek nakonec s Li a Schwarzeneggerem jsem valila oči... :-) ()

petra79

Fakt boží. Ano je to samá střílečka, dlouhé drsné záběry z očí do očí a obvyklý scénář....a co jste čekali? Úvahu o nesmrtelnosti chrousta? Závěrečný výbuch byl trošku přes, ale to k tomu patří. Ano miluji Atlas mraků, ale stejně tak tyhle dědoušky:-) Skvělé hlášky, boží Antonio Banderas a vlastně celá parta staříků ....a dobré oživení omladinou. Budou mi chybět. Bravo Sly;-) ()

Patt1

Neviem, ci ma zmysel pisat nieco viac a obsirnejsie, ale za mna osobne 5 hviezdiciek. Isiel som na tento film s vedomym, ze tretie pokracovanie akehokolvek filmu nemoze byt nic dobre. Chvilu po uvodnych titulkach som si to aj myslel a v mojom presvedceni ma udrziaval film este par minut. ale potom prislo celkom mile prekvapenie a celkom dobre som sa napokon bavil. Akoze vidiet clenov "expendable" na dochodku a potom ich "opatovny" navrat do akcie...no nezasmej sa. Film ma celkom milo prekvapil. A musim dodat, ze som sa s chuti zasmial. ()

HFCJ

Prvá polhodina je ultimátna,ale hneď,ako Sly priberie do tímu partiu namachrovaných frajerkov,ktorí si chcú po všetkom,čo sa im podarí plácnuť,drkotá to, drkotá,až to začne skoro nudiť.Našťastie je tu ešte zopár požmurknutí(dane Wesleyho Snipesa),ale nevyužitím kostry týmu a mdlou záverečnou bitkou robia tvorcovia z EX3 najslabší diel série.P.S.-PGčko je v tomto filme jedným z najmenších problémov. ()

jrz

Za pět,jen kvůli tomu,že se hoši z osmdesátek opět sešli na velkým plátně.Jinak Blade skoro bez jedinýho souboje a o Arnoldoj a dalších ani nemluvě.Málo prostoru na úkor totálně nezajímavé omladiny.Final fight Sly vs Mad Max to je skoro na odpad.Ale na druhou stranu první minuty s Bladem nářez! ()

kudryj

Dvě hvězdy dolu za omladinu,sou fakt nudný,jedna nahoru za Banderase je boží,jinak se jedná asi zatím o nejslabší počin této serie,jako by Sly chtěl vše uspíšit. ()

EL_lofasso

Jednoznačně nejslabší díl.Nově naverbovaní mlaďoši mi celkem překáželi a akorát vzali prostor starejm hvězdám kvůli kterejm se vlastně na film chodí.Závěrěčná bitka s Gibsonem nesahá té Van Dammově ani po kotníky..65% ()

bali97

Série Expendables má svoje určité kouzlo. Áčkoví herci proslavení desítkami akčních filmů, fakt, že ač přes jejich věk pořád nepatří do starého železa, při každé situaci zachovají chladnou hlavu a dokáží vtipkovat, i přesto, že se na ně zrovna řítí silnější protivník. To je to, co mě na této sérii vždy bavilo. Trojka bohužel tomuto kouzlu trochu ubrala. Postavy vykonávají svojí práci mnohem víc v tom "profesionálním" stylu než předtím - žádné velké vtípky, žádné proslovy, málo nějakých speciálních věcí, které by odlehčili situaci. To mi tam prostě chybí. Abych ale jen nečernil, Scénář má dobrou pointu a Stallone si na něm pořádně vyhrál. Zapojení i jiných lidí, ať už těch mladších nebo Harrisona Forda sérii oživilo, ačkoliv si pořád myslím, že dvojka byla lepší. Zkrátka: Ti, co jsou fanoušky Postradatelných tím, že přijdou do kin nic neztratí. Budou možná trošku zklamaní jako já, ale při titulkách si uvědomí, že to žádná velká katastrofa nebyla. Filmu bych dal něco mezi 3 - 3,5 hvězdy, ale dostává ode mě ještě půl bod navíc za to, jak nenápadně propaguje ČR tím, že v baru všichni herci pijí pivo mého města - Budějovický Budvar :) ()

prvnipatro

Dnes jsme shlédli Postradatelní 3 a musím říci, že jsme se dobře bavili. Ano - zápletka není nijak světoborná a naši hrdinové již třicátníci nejsou, ale film byl vtipný, herecké výkony zejména matadorů skvělé a i to, že si ze sebe dokáží udělat legraci (jako ostatně i v předchozích dílech) dává další plus. Plně doporučuji! ()

Sindibadx

Můžeme jenom doufat, že se v dalších pokračováních mihnou i české kapacity jako například Zdenda Srstka, mám tušení, že by si s klukama rozuměl. ()

Stallone, Chan a spousta ropy

Stallone, Chan a spousta ropy

13.05.2017

Sylvester Stallone opustil Postradatelné a vrhá se do vysněné spolupráce s Jackiem Chanem. Jejich společný projekt se jmenuje Ex-Baghdad, točí se kolem útoku na ropnou rafinerii v Mosulu a bude ho… (viac)

Expendables 4 se rozpadají

Expendables 4 se rozpadají

09.04.2017

Od třetího dílu Postradatelných uplynuly 3 roky a je dost možné, že se nikdy nedočkáme pokračování. Důvod? Neshody mezi producentem Avim Lernerem a Sylvesterem Stallonem, které skončily Slyovým… (viac)

Expendables 4 jsou na cestě

Expendables 4 jsou na cestě

10.10.2015

Po třetích Expendables to s populární akční sérií moc růžově nevypadalo. Američané nechali v kinech tristních 39 milionů dolarů a nebýt tržeb ze světa, které film nakonec vytlačily přes stěžejní… (viac)

Expendables míří do televize

Expendables míří do televize

07.03.2015

Akční parta Sylvestera Stalloneho si naposledy nevedla moc dobře. Ať už to bylo únikem Expendables 3 na internet, absencí krve nebo něčím jiným, jednalo se o nejhůře přijatý a nejméně výdělečný díl… (viac)