Uprostřed krize víry, důvěry a moci povstanou bratři proti sobě, věrní mění svůj plášť a objevují se nová spojenectví. (Netflix)

r007

Myslím, že druhá série zvedla pomyslnou laťku o stupínek výše. Charaktery postav se prohlubují, přibývá akce a na své si přijdou i vyznavači krvavých scén. Pro mě bylo důležité, že se část prostoru nechala i psychologii postav a obzvlášť zajímavá byla konfrontace Ragnara a krále Ecberta. Jedna z nejsilnějších scén pro mě byla ta, když za Ragnarem přijela princezna a Lagherta se rozhodla odejít.V té chvíli jsem Ragnara nenáviděla za to, že si neuměl vybrat a obdivovala jsem Laghertu za to, co udělala. Král Horik se představil jako král intrik a Sigi se začíná měnit v chameleóna.A Rollo ?Zvenčí obrovský bojovník, uvnitř slaboch. Zajímalo by mě, jestli se dostane za takové chování do Vallhaly. ()

antolikopoli

Druhá séria je mierne nákazlivejšia, človek sa do nej dokáže preniesť o čosi reálnejšie. Krvavosť zostala na rovnakej urovni, a aj rýchlosť deju sa mierne zvýšila. Stále sa jedna o celku kvalitný seriál. 8/10 ()

Orion12

Lepší , než první série určitě , spousta dějových linek.Noví záporáci. Spousta nových jarlů a vikingských osad , nová království v Anglii, prostě pecka. Sérii otevírá skvělá válka bratrů. Dějová linka v Kattegatu celou sérii pecka , přeměna Rollova charakteru. Skok o několik let , dospělý Bjorn. Více politiky a ,,hry o trůny,, a mnohem více bitev úžasnej severskej soundrack - druhá série zatím vrchol. ()

stuj

Byla to pravda, druhá série je o stupínek lepší než ta první. Frajerské pózy sice zůstávají, ale zajímavý je kontakt s rovnoprávnějším protivníkem v Anglii. Scény v severské domovině opět projety zrychleným tempem, scény s anglickým králem Ecbertem už ne. ()

K1K0

2. séria parádna séria plná súbojov, konverzácie medzi severanmi a kresťanmi všetko parádne na jednotku zahrané, pribeh celej série na jednotku tak tiež, boj brat z bratom na život a na smrťou. Dej ma fakt prijemne pohltila baví ma .. skoll! ()