Billy (Vince Vaughn) a Nick (Owen Wilson) sú predajcovia zo starej školy, ktorí polovicu života strávili zdokonaľovaním svojich predavačských fígľov. Svoju prácu povýšili na umeleckú disciplínu, ale aj tak skončili na dlažbe. Obidvaja sú produktom svojej generácie, ktorá verila v americký sen - kto tvrdo pracuje a dodržuje pravidlá, toho úspech neminie. Realita je ale úplne odlišná. Ich kariéru potopil súčasný pretechnizovaný digitálny svet. V snahe dokázať, že nepatria do starého železa, sa im podarí takmer nemožné a získajú stáž v prestížnej  firme Google. Problém nastane, keď zistia, že tam nie sú sami. Medzi ďalšími záujemcami o pracovné miesta je kopa geniálnych univerzitných študentov a technicky nadaných géniov, ktorí sú o polovicu mladší a minimálne dvakrát tak šikovní a bystrí. Súboj o niekoľko voľných pozícií nebude jednoduchý. Billyho a Nicka čaká neľútostný súboj s elitou národa, v ktorom musia porušiť všetky pravidlá, aby na konci šialenej cesty za získaním práce snov dosiahli to, po čom celý čas túžili. Aby získali povýšenie z Noodlerov na Googlerov, teda zo stážistov na zamestnancov, Billy a Nick musia prekonať generačnú bariéru a všetkým predviesť ich skvelú zásobu nacvičených predajných trikov. Google je totiž miestom, kde sa sny stávajú skutočnosťou a kde tajomstvo úspechu nie je založené na hľadaní, ale na vyhľadávaní. (TV JOJ)

epicek

Než se vyjádřím k samotnému filmu , chtěl bych poděkovat za CSFD projekci pro nás ostravaky :) Je to vždy radost jít do kina s lidma,kteří tam jsou kvůli filmu a nejsou to klasičtí "popcorňáci". Od této komedie jsem čekal klasickou oddychovku ale dostal jsem teda mnohem víc. Dvojice Vaughn-Wilson to prostě pořád umí roztočit a jsem rád, že jsem je opět mohl vidět spolu na plátně. Temátika dnešní moderní doby a toho všeho kolem, sedla perfektně a celkově do kupy to dávalo smysl a parádně to fungovalo jako celek. Nasmál jsem se neskutečně a troufám si říct, že mě letos ještě žádná komedie takhle nepobavila. Rozhodně doporučuji všem , zajít si na tento kousek do kina , protože to opravdu stojí za to :) ()

zette

Celkem jsem byl v soku, jak se skutecna firma (Google) mohla takovym zpusobem dostat do scenare celeho filmu. Asi si nevzpomenu na zadny jiny film, kde by byla vetsi reklama na komercni firmu. Film samotny je zabavny a neni nouze o radu vtipnych momentu, i kdyz se nekdy pohybuje na hranici kyce. Postavy jsou vsechny podivinske a to me dost bavilo, protoze mam rad "divne" lidi:-)! Z hercu me nejvice zaujal Josh Brener, vyborny vykon. V kine (diky CSFD za ostravskou projekci) jsem se trochu citil jako Wilson a Vaughn ve filmu, ac jeste dlouho produktivni, tak temer nejstarsi... Ve svem zanru si Stazisti misto najdou! ()

necisty

Zbytečnost tohoto filmu násobí jeho délka a závěrečná snůška keců o životních pravdách nebo kréda Googlu. Hvězda za tu krásnou ženskou (sprosté slova se tu nehodí) v růžovém prádelku a Profesora X. ()

c.tucker

Tyhle kluci mě dokážou stále rozesmát, i když by to nemuselo být v Googlu, ale v jakékoliv fiktivní i jiné firmě, není ten Google na škodu. Borcům zase jede huba o stošest a já se opět vydařeně bavil. P.S. Znova si to dám v originále s titulky, jelikož ty idioti distributoři, netuším z jakého důvodu, to naprosto do všech kin a ve všech kopiích nastřelili s dabingem a ještě docela špatným (prvních 15 minut jsem se mu musel velice přizpůsobovat než na něj uši navykli. ()

arnybossy

Ja by chcel do Googlu a ihned, dostanem puding zadarmo, aj dva, aj tri, a ked ma skoli unava, ulozim sa do relaxacnej kabinky na spanok. Lenze ako sa tam dostat? Bud mate nadpriemerne IQ vdaka dlhorocnemu kojeniu, alebo ste minimalne tak streleni ako nasi hlavni hrdinovia. Nie ze by som sa od smiechu prepadol, ale bola to prijemna oddychovka so stipkou romantiky, kvalitnou reklamou na Google a nadejou, ze ked raz budeme rano vstavat unudeni zo zivota, vygooglime si google internship a stat sa moze cokolvek :) ()

Icefist

Čekal jsem jednu velkou reklamu na nejmenovanou firmu (stejně všichni víte, o kterou jde), což se nakonec k mé spokojenosti nekonalo. Jde tu o postavy a vztahy. Na druhou stranu jsem to čekal vtipnější a můžu říct, že v poslední době jsem se víc zasmál u nejednoho filmu označovaného jako akční. Tohle je komedie, která neurazí, ale odsviští pryč a nic po ní nezůstane. Dejme tomu 60 %. Oblíbená část- "Jseš si jistej, že řikal taneční klub?" ()

V_erus_h

Nápad dobrej.. Být to trochu vtipnější a okleštit to minimálně o 75% těch motivačních keců, mohla z toho být fajn večerní oddychovka.. Koukatelný ano, ale jen jednou.. ()

campix

Prostě dvou hodinová reklama na Google. Čistě průměrný film, který se ubírá očekávaným směrem a všechno jede podle zajetých šablon. Bohužel ani chemie, který působila mezi dvojicí Wilson - Vaughn ve filmu Nesvatbovi, je úplně pryč, takže není nic výjimečného, co by posouvalo tento film do vyšší ligy. Většina gagů není absolutně zajímavých a ani nijak vtipných a většina soutěží je jen prostá reklama na služby firmy Google. Jako marketingový tah docela šikovná reklama, kterou si taková firma jako je Google určitě může dovolit. Bohužel zklamání, co s týče režiséra Shawna Levyho, který už skoro vypadal, že začíná točit zajímavé věci, ale tohle je opět krok zpět. ()

angel74

Celkem fajn oddechovka, která naštěstí příliš nesází na vulgární a nevkusný humor jako celá řada současných komediálních filmů z americké produkce. Námět je sice trochu přitažený za vlasy a do značné míry nerealistický, najde se tu i pár vyloženě trapných momentů, ale většinu času jsem se docela dobře bavila. K pohodovému vyznění přispěl také velmi zdařilý soundtrack. (60%) ()

URBAN

Tento " google film " mě obzvlášt překvapil . Upřímně jsem nato šel jako na normální krávovinu , ale vyklubal se z toho normální pětihvězdičkovéj výplach říkám výplach protože pětihvězdičkový film to není , ale zato je tam spoustu senzačních momentů . Fakt skvělý netušil jsem že se u mě takto vytáhně protože z traileru to vypadalo tak něják jako propadák , ale to bylo tím že trailer naprosto nic neukázal a zato děkuji a taky děkuji ČSFD.cz za naprosto skvělý večer !!! Jinak Wilson a Vaughn hráli obdivuhodně ( určitě ještě nepatří do komického důchodu ) a byli překvapivě dobře nadabováni ( 27.6.13/Cinestar/ČSFD.cz projekce/sčítání lidu : plné kino toto jsem ještě nezažil ) ()

sir-dave

csfd projekce. Komedie oddychovka s osvědčenou dvojičkou Vaughn-Wilson někde na pomezí tří a čtyř hvězdičkového hodnocení. Chvílemi tam jsou hluchá místa, chvílemi se člověk dost posměje a ke konci to spadne do nalajnovaného scénáře jako u všech takových komedií. Kdo nezná, pozná google. Za nejlepší část považuju diskotéku.Hele máš dobrej restartovací program. 69% ()

Pilgrimka

Překvápko. Upřímně jsem čekala silnější průměr, ale koukat se na to dalo, a zasmála jsem se taky dost. Čisté 4* to nejsou, ani to není žádné Boží dílo, ale nápad to byl dobrý. Každopádně se na to někdy podívám znova, na projekci nám to pustili s dabingem. ()

markyz.

Jo, asi to neni nejhorší, ale tihle dva už vyplodili tolik podobných filmů, některý lepší, některý zase o dost horší, že už se nad tim nedá, než mávnout rukou, bohužel. Jo, a nezapomeňte v každym americkym filmu ožrat jednoho vietnamčíka, bez toho už to nejde! ()

Ithildaria

Vcelku milá, dvouhodinová reklama na Google s nerušivým obsazením, několika dobrými hláškami a příběhem předvídatelnějším než u Titanicu. Kdyby byla realita opravdu taková, jakou nám ji Google ve filmu maluje, celá firma by byla plná neschopných chlápku středního věku, jejichž jedinou kvalitou je týmový duch a schopnost ukecat všechny konzervativní majitele italských restaurací k smrti. ()

Triple H

Čakal som niečo oveľa slabšie. Paradoxne sa mi najmenej páčil úvod, ktorý mi prišiel silený. Ferrellovo cameo u mňa taktiež vyvolalo skôr zívnutie ako úsmev. Ale po nastúpení na stáž film celkom chytí dych, úprimne ma pobavil a mal dokonca aj fajn myšlienku. Veľmi rozumným krokom je, že dej a vtipy sú z veľkej časti postavené na fakte, že Vaughn a Wilson sú už predsa len trošku staršia generácia. Koniec-koncov, Wedding Crashers sú už 8 rokov starí. Čiže sa rieši kríza stredného veku, medzigeneračné rozdiely a podobne. Je to uveriteľná a prirodzená poloha, ktorú obom chlapíkom bez problémov uveríte - film preto funguje. Celkom osviežujúce oproti množstvu hviezd, ktoré sa aj v päťdesiatke chcú obsadzovať do úlohy najmachovejších machov. Obom pánom to pritom dokopy stále veľmi dobre šlape a síce nie každý vtip trafí do čierneho, ale párkrát som sa nahlas určite zasmial. A držal som im aj palce. Príjemná oddychovka. ()

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

25.09.2012

Dvojice z veleúspěšných Nesvatbových se chystá na komedii The Internship. Ta bude o dvou chlápcích středního věku, kteří přijdou o zaměstnání a novou práci si najdou v „úspěšné internetové… (viac)