Lego príbeh

• Česko LEGO® příběh (viac)

Príbeh filmu nakrúteného pomocou počítačovej animácie podľa pôvodného scenára sleduje osudy Emmeta – obyčajnej, dokonalo priemernej minifigúrky LEGO, ktorá je omylom považovaná za najvýnimočnejšiu osobu, ktorá jediná môže zachrániť svet. Je odvedený do spoločenstva cudzincov, ktorí sa vydali na veľkolepú výpravu proti zlému tyranovi. Emmet je na takúto cestu zúfalo nepripravený, čo prináša množstvo komických situácii. (TV Markíza)

ondaboss

Senzační jízda. Zdaleka nejlepší animák všech dob. Strhující. Kdo by doma neměl alespoň jednu stavebnici? A toho odřeného astronauta s prasklou přilbou? Mazec :-) Vynikající příběh. Závěr filmu mě naprosto uchvátil. Těším se na pokračování. ()

Jouzi.Ef

Hodnocení tohoto filmu v říši animáků mohlo být naprosto A W E S O M E ! Hned ze začátku na*eru půlku ČSFD a napíšu, že je to určitě lepší než něco jako: JAK VYCVIČIT DRAKA. Tvůrci šli obecně na tento film dost originálně, až to přepískli – viz. konec filmu (u kterého jsem si vytrhl několik chlupů na nohou, vážně!), ale to může být jen můj subjektivní názor... Kvalitní animák, kvantita humoru (a to pozor, to totiž neznamená, že není kvalitní!) a zhulený Gandalf (tohle přece musí být zhulený Gandalf! BTW, na tohle se dívat zhulený, tak asi chcípnu – smíchem...) je lepší, než ten normální. 77% ()

marcelita

núúúúúdááá......zkoušela jsem to několikrát,říkala jsem si,že na to musím mít náladu,ale už nevím jaká by to musela být,když jsem se nudila jako prase. Ani jedno zasmátí,lego animace mě nebavila,příběh nulový no prostě zklámání. Neříkám,že to smažu z disku (třeba to jednou děti ocení)ale já určitě NE! ()

lordofrvhp

Tééda,to bylo boží.Výjimečně jsem se vydal do kina na film podle recenze františka fuky,a dobře jsem udělal.Jen ten Channing Tatum mi moc nesedl,ale jinak rozhodně výjimečný zábavný úlet. ()

maple6

Solidně nejlepší animovaný film, který jsem kdy viděl. Nadchla mě ta rychlost, precizní provedení, originalita a gigantické množství skrytých vtípků. Tenhle film je zkrátka svěží a super a závěr výborně vysvětlí jeho charakter =). Prostě, jasných 5 ***** - maple6 ()

matko2351

Ale tak na rozprávku, alebo čo to vlastne je, to bolo fajn. Videl som už aj zábavnejšie kúsky, ale hviezdičku som pridal za nezvyčajne spracovanie a zmešiane rôznych hrdinov do jedného príbehu. Snáď sa dvojka vydarí lepšie:-) ()

danatr

Jedním slovem utrpení. Pouze a jenom reklama na Lego se snahou nacpat tam vše, co kdy vyrobili. Zmatený scénář, šílený střih, který měl zřejmě zaručit spád filmu a zakrýt, že je to vlastně o ničem. A hrané části, které chtěly říct něco a nevěděly co, tomu daly korunu. ()

wendy.jeej

Dlouho jsem se rozmýšlel jestli se na tento film vůbec podívám, jelikož film udělaný z kostiček Lega mi přišel opravdu jako trošku přes čáru. Do toho ještě na každém rohu jsem vídal trička a jiný merchandising, proto jsem si myslel, že to bude jako každá druhá stupidní vymejvárna pro děti, hlavně ať se na tom vytřískají peníze. No a pak jsem se překousl a podíval se. Zapomeňte na předsudky, merchandising a všechno okolo. Prostě se jen posaďte do křesla, vypněte mozek a jen se bavte. Stojí to za to. ()

xSimax

Podle některých názorů mělo jít o nejlepší animák roku 2014 spolu s "Jak vycvičit draka 2". Bohužel jsem tento pocit po shlédnutí nezískal. Pozitivně hodnotím animaci, tedy opravdu skvělé provedení digitálních legáčků, včetně všemožných chybiček, které tyto postavičky ve skutečnosti mají a taky "kostičkové" provedení výbuchů, kouře, vody, ohně apod. Bohužel ten děj už je slabší a ani vtípky na mě nijak zvlášť nepůsobily. Docela mě mrzí, že jsem film viděl s dabingem a ne v originále, protože jsem přesvědčený, že v originále by to bylo malinko víc zábavnější - minimálně přezpívaná verze "Everything is awesome" nebyla zdaleka tak dobrá jako originál. Podle nominací na Oskara, které získal "Jak vycvičit draka 2" před tímto filmem je patrné, že je zde stále trend animáků, na které můžou jít děti s dospělými a dospělí se budou bavit stejně tak dobře, jako jejich junioři. Tento "trend" mnohem více splňuje drak 2 a to bude taky nejspíš důvod, proč byl Lego příběh nominován jen díky písni. LEGO® příběh je ten horším z nejlepších animáků roku 2014. ()

DrEmmet

Jak může být nějaký film tak překrásně barevný, pozitivní, rozjuchaný, krásný a neskonale zábavný? Jak může existovat tak dokonalý film? ()

maty24

Vynikající film.Úžasná animace , vtípky u kterých se smálo cele kino , hudba která mi ještě týden hrála v hlavě prostě BOMBA.Jeden z nejlepších filmů roku 2014 ()

zvejkal42

Dvojhodinovy pribeh o vrchnaciku na lepidlo. Dokonale, odporucam! Plna sirka a rozsah gagov, poznamok a point sa rozvinie az po druhom/tretom pozreti. ()

Helisek2

Perfektní lego příběh, hodně jsem se nasmála a nestačila jsem se divit, pořád mě něco překvapovalo. Prostě vymakané :-) A lepší konec bych nevymyslela :-)) ()

JaninaM

Pohádka celá z lega o Emmetovi a Hustěnce, kteří zachraňují svět je skvělý nápad. Všechno je detailně a precizně vypracováno, spousta vtipu a hlášek a samozřejmě hlavní song ,, Všechno je tu boží´´ (Everything Is Awesome) je velmi chytlavý. Konečné propojení kostičkového světa s reálným lidským, je překvapivé a podařené. Samozřejmě nechybí osvěta a poučení. Líbilo se, ale ta salva humoru, akce a ta spousta postaviček a prostředí, které se míchaly vteřinu za vteřinou, mi to připadalo moc hektické. Je toho hodně a znovu se mi Lego příběh nechce pouštět, musela bych krokovat :) ()

CrashHP

Lego príbeh, ktorý je pohladením na duši, je tak pekný animovaný film, že si ho zamiluje každý. Určite nie je dokonalý, ale tie klady proste prevyšujú tak jednoznačne, že ak aj existuje chyba vo filme, nejaká chybička sa tam stratí. Dnes sa dočkáme asi všetkého, na čo si len pomyslíme :) ()

one2

Až neuveritelné,od samého začiatku som to udsudzoval a nechcel som to vidieť,ale nakoniec som zistil,že tomu musím dať 4 hviezdy,lebo na tom vidíte tú prepracovanosť a nápady.Príbeh to má vlastne väčší ako nový Mad Max a týmto chcem aj pozdraviť 95% hodnotiacich filmu Mad Max,ktorým sa film tak strašne páčil.AHOJTEEEE! Eerything is awesome!! ()

Margot Robbie chystá filmové The Sims

Margot Robbie chystá filmové The Sims

23.03.2024

Chris Pratt je Garfield

Chris Pratt je Garfield

02.11.2021

Chris Pratt (Strážci Galaxie, Jurský svět) měl jednu dobu našlápnuto k tomu stát se největší hereckou hvězdou současnosti. Vedle jeho hlavních filmových sérií, které nestojí pouze na něm, mu ale… (viac)

LEGO našlo nový domov

LEGO našlo nový domov

21.12.2019

Přestože série LEGO filmů odstartovala pod hlavičkou studia Warner Bros., společnost LEGO Group nyní hledá nový domov, který se jí nejspíš už dokonce i podařilo vyjednat. Série animovaných filmů… (viac)

Na mladého Hana Sola dohlédne Ron Howard

Na mladého Hana Sola dohlédne Ron Howard

22.06.2017

Hollywoodem tenhle týden otřásl odchod Phila Lorda a Chrise Millera od sólovky Hana Sola. Šéfka Lucasfilmu Kathleen Kennedy je propustila měsíc před koncem natáčení, jelikož se jejich vize začala… (viac)