Angel Beats! Another Epilogue

Japonsko, 2010, 3 min

Réžia:

Seidži Kiši

Starletka

Otonashi chrlící moudra, na které musel sám přijít během 13 epizod původního seriálu. Tuto krátkou scénku klidně mohli dát na konec posledního dílu. 4/10 ()

VanTom

"Vystřižená scéna" - epilog závěrečné epizody naznačuje, jak bude posmrtný svět spravován Otonašim po odchodu původních hrdinů. Můj pocit: To jako bylo všechno? ()

Honza135

„SAKRA, TO JE PŘEDSEDA STUDENTSKÉ RADY. JAKÉ NAČASOVÁNÍ. URČITĚ MU POŘÁDNĚ VYNADÁ…“ Otonashi se nám tu vytáhne jako ostřílený týpek posledních třinácti kapitol, co má na starosti svět, do kterého se v hlavní sérii dostal. Tři minuty tu nebudu rozepisovat v bodech, to nemá smysl. Beru to jako alternativní doslov, takže hodnocení nechávám stejné jako u série. Shlédnuto v japonském znění s českými titulky ()

dudo24

Prečo nie. Nič to nepokazilo, ani nezmenilo. Otvorilo to avšak jenu hypotézu, z ktorej sa kvôli nedostatku informácií zo seriálu dajú ťažko vyvodiť nejaké určité závery, ale ak by ste si o tom chceli prečítať viac, tak sú na internete diskusie kde sa to rozoberá. (1, 2, 3) ()