Na núdzové číslo 911, americkú verziu našej 112, za rok príde okolo 188 miliónov hovorov. Tentoraz je to ale osobné. Jordan Turnerová  (Halle Berry) je skúsená operátorka. Jedného dňa však následkom zlého úsudku skončí telefonát katastrofou. Jordan je otrasená a nevie, či vôbec ešte môže pokračovať vo svojej práci. Potom ale šialenec unesie v kufri svojho auta tínedžerku Casey Welsenovú. Keď Jordan príjme hovor uneseného dievčaťa, jej život sa razom zmení. Uvedomí si, že únos má na svedomí vrah, ktorého už raz mala na telefóne a chce urobiť všetko preto, aby dievča zachránila. Jordan sa rozhodne na vlastnú päsť pomôcť dievčaťu a postaviť sa tvárou tvár vrahovi. (TV Markíza)

strelenaL

Poslední dobou mám ráda filmy, které Vás svojí reálnou možností dostanou do autentického rauše…tedy prostě si řeknete, ano může se to stát. Svět, náhoda, osobní život je nevyzpytatelný… nikdy nevíme co se Vám může stát. Že během pouhé minuty se pro Vás něco může změnit. The Call tak na mne působil. ()

Jaro.Krafcik

Nečakane dobrý krimi thriller, ktorý mal parádny rozjazd aj myšlienku. Strašne napinavý film na ktorý budem spomínať len v dobrom. Či už na zaujimavé vyšetrovanie alebo praktiky únoscu na ktorého by ste ani nepovedali že je taký blázon. Ak si odmyslím trošku slabší záver, film bol výborný. Ktorý si zaslúži byť v červených číslach. Ktovie aké by to bolo ak by sme zavolali slovenskú tiesňovu linku. 5* ()

zolo23

Myslím si, že Halle Berry je ako stvorená pre podobné filmy. Dokáže na plátno preniesť emócie, ktorých bolo v The Call až požehnane veľa. Naopak Abigail Breslin ma svojim ufňučaným hlasom počas celého filmu privádzala do šialenstva. No ale asi to tak malo byť. Film nemá kedy nudiť, nemá prehnanú stopáž a ako odychovka ujde. Záporák má niečo do seba ,len ten záver ubehne akosi rýchlo. Žiadne prekvapenie, alebo scenáristický obrat, proste film skončí a hotovo. 70% ()

JančiBači

Halle Berry - Jordan pracuje ako operátorka tiesňovej linky a denne rieši mnoho situácii v ktorých často ide aj o ľudský život. A keď sa jej na linku dovolá dievča ktoré chce niekto zabiť, cez telefón ju naviguje čo má urobiť aby prežila. Ale keďže človek je tvor omylný chybička se vloudila a dievčina zomiera. Jordan je z linky stiahnutá a pracuje ako školiteľka.Lenže situácia sa zopakuje a ona je znovu nútená nasadiť si slúchadlá a pomôcť unesenej dievčine. A tento krát je rozhodnutá dať do toho všetko a ľudovo povedané neposrať to. To že si Halle Berry nevie vybrať dobrý film je už samozrejmosť. Filmy z jej filmografie ktoré za niečo stoja sa dajú spočítať na jednej ruke. The Call sa môže zaradiť medzi B-čkove thrillery a lá 90 roky. Z tejto témy by sa dalo vyťažiť určite viac no úvod bol velmi slušný. Napriek tomu že kvoli jej chybe zomrie človek, nie su voči nej vyvedené žiadne dôsledky (až na to, že je stiahnutá z linky). Únosca je velmi zle obsadený, je nevýrazný, nevzbudzuje strach ani iné emócie a aj keď sa neštíti vraždiť aj za bieleho dňa a na frekventovaných miestach (benzínka).Predstavitel na to naozaj nemá a neutiahne to. V tomto prípade bolo obsadenie naozaj velmi zlé. Skoro ako účes Hally Berry v tomto filme. ()

aktak

Napínavý film s překvapivým a pro mě nečekaným koncem, což mám ráda, protože často je děj nebo konec u filmů předvídatelný skoro od začátku, což bývá nudné. ()

Wbcko

Škoda, že se film po zhruba hodině zvrhne z originálně pojatého, napínavého thrilleru do klasické klišovité americké slátaniny, kdy se postavy začnou chovat nelogicky, technika přestane fungovat apod. Po celou dobu, kdy Halle Berry seděla za telefonem, jsem uvažoval o pěti hvězdách. Škoda, že tam nezůstala. Další z případů kdy debilní závěr shodí skvělý film, do lehkého nadprůměru. ()

Hugo01

Potom, co jsem viděl trailer mi bylo jasné, že mě tento film bude bavit. Skvěle vymyšlený psychopat, který ne, že by byl neomylný a a odhalil by ho nějaký superpolicajt, ale právě, že dělá chyby. Podle mě je tohle jeden z letošních nejlepších filmů..100% ()

jefff

Vau, tohle se povětšinou seriálovému režisérovi Andersonovi vážně povedlo. Napínavé jako blázen, po dlouhé době charismatický záporák, i reálně vyznívající scény. Halle Berry výborná a Eklund jakbysmet. Nečekal jsem bůh ví co, o to víc jsem překvapený jaký klenot tenhle název ukrývá. Bravo! ()

Narcis

4,5* - po skončení telefonátu to na 10 až 15 minut přestalo mít takovej dokonalej svižnej drive, jak celou dobu předtím. Přiznám se, že jsem od tohoto snímku moc neočekával, ale todle mě fakt příjemně překvapilo. Halle Berry role sedla jako ulitá a dobrá byla i Abigail Breslin, kterou jsem si oblíbil už před léty jako záchrankyni sestry s rakovinou. ()

fiLLthe3DD

Jeden z mála amerických thrillerů, ve kterém postavy uvažují racionálně ("lití" barvy z auta, kontrola totožnosti mrtvého muže)... Jeden z mála amerických thrillerů, který nevzikl za podpory vysokého rozpočtu a BYLA na něm vidět ohromná snaha tvůrců... Hally Berry a Abigail Breslin byly skvělé! /// Původně jsem chtěl dát čtyři hvězdičky, ale když vidím ten nízký rozpočet, tak těch pět dát MUSÍM!!! 75% ()

Babous

Překvapivě napínavý thriller s téměř hororovou pointou a sladkou pomstou na závěr. Je to první film, kde vidím Halle Berry skutečně hrát. Záporák je správně ďábelský, takže jedinou slabinou je nijak neobjevná zápletka a nedořešená padouchova minulost. A konec nechává pootevřená dvířka pokračování, kterému bych se nebránil. ()

pavcas

Pro mně po dlouhý době thriller, kterej měl dobrej námět z nezvyklýho prostředí, mělo to "drive" celejch 95 minut a film nenechal diváka vydechnout téměř do poslední chvíle. Halle Berry výborná a chvílema jsem se přistihla, že jsem tak trochu v křeči a skoro lezu do plátna, abych jí pomohla. Finále bylo trochu klišé ve stylu jdu tam, i když je to tmavá díra, nikdo neví že tu jsem a nemám signál, ale protože jsem se fakt královsky bavila, odpouštím i nakonec poměrně banální, i když ne tak zcela očekávanej závěr. Jen tu vlajku vlající Hale Berry za zády si snad mohli amíci odpustit. 80%. ()

Šakalík

Tenhle thriller má docela i atmosféru, především pasáž, kdy je Casey zavřená v kufru auta je opravdu napínavá, jenomže z celkové hlediska vlastně film ničím extra nezaujme. I když jednou věcí vlastně jo – nevěřil jsme vlastním očím, když jsem viděl Abigail Breslin. Ta si ještě coby malá holka zahrála s nejednou hollywoodskou hvězdou (Mel Gibson, Catherine Zeta-Jones, Jodie Foster, Cameron Diaz atd.), aby se nyní snažila prosadit i mezi dospělými. Jestli se jí to podaří, to ukáže čas, ale myslím, že našlápnuto má. Tenhle film určitě neurazí – má svou dynamiku, solidní napětí i trochu nečekaný konec, ale mezi zapamatováníhodná díla této sezóny se dostane jen stěží. ()

ferero

Parádní thriller na způsob Cellularu. Celou dobu si udržuje pozornost diváka a je opravdu napínavý. Nebýt toho zpackaného konce, šlohnutého z laciného béčka, dal bych 5*. ()

netahlo

Proc byl ten unosce tak nebetycne blbej? Halle standard, ale jinak slabota. Predpokladam, ze za rok to pobezi na Nove jako "Megafilm", ale pro me zbytecnej snimek. Jo a tu unesenou kravu klidne mohli nechat svemu osudu, hrozna pica! ()

Forsberg11

Ach bože, že ja sa na tieto hollywoodske politicky korektné tlachaniny už naozaj nevyserem. Dlhom som tento film obchádzal, aj napriek červenému rámčeku a mesačnému hajpovaniu môjho kamaráta, ktorý mi film opísal ako jeden za najnapínavejších thrillerov aké videl. Ja hlupák som uveril. A to už som len pri pohľade na mená hercov mal v podstate vedieť o čo pôjde. Halle Berry s najhorším ženským účesom aký som v živote videl, preafektovaná nová americká hviezda Abigail Breslin a nudný film plný klišé, kde som už po 15 minútach presne vedel ako to skončí. Čo už, len som sa znovu utvrdil v tom, že nie je všetko zlato čo sa blyští. A hovno zabalené v pozlátku je stále len hovno. 30 %! ()

Firebug

Tenhle snímek je opravdu strašlivý úlet, který se snaží hrát na drsný thriller, ale v několika momentech je tak bolestně pitomý, že divák znající starší (a mnohem lepší) klasiky jako Resurrection, the Bone Collector, nebo dokonce Se7en musí být snad zákonitě znechucen. Na ústředně tísňové linky pracují megery, které se rozklepou když volající opravdu potřebuje pomoct. Policajti jsou lemplíci, kteří nedokáží vystopovat auto i přes fakt, že mají jeho popis a přesnou polohu. Ke konci se jede klasická přehlídka klišoidních zkratů v chování postav a úplné finále je fakt über-úděsné! Napětí na mě vůbec nefungovalo, postavy mi byly po chvilce ukradené, protože tomu snímku skrze těch kvant blbostí a náhod nevěříte ani nos mezi očima. Žalostné 2* ________ poznámka pod čarou: Přítelkyni se to líbilo (až na to zprasené finále :-) ()

herr_carter

To bylo naposledy, co jsem se na něco tak těšil.... Film bez nápadu a značně neoriginalní,ti herci hrají tak příšerně uměle,že to snad ani není možný,pokud to mělo být napínavý,místo toho se budu radši hodinu dívat do bubnu spuštěný automatický pračky..........moje hodnocení =2 z 10. ()